Co prosím znamená FMAU zkratka v průkazce?

preiba
31. pro 2018

Co prosím znamená FMAU zkratka v průkazce? 🙂 Mám psáno FMAU 0.9 🙂
Díky.

sudylichozrout
31. pro 2018

@preiba Hoj, nepřepsala ses omylem? Protože ani Google, ani tento link (přehled zkratek a cizích slov v těhotenské průkazce):
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/tehote... a ani tento pan doktor http://www.porodnice.cz/poradny/dobry-den-pane-... zkratku neznají.

preiba
autor
31. pro 2018

@sudylichozrout neprepsala. 🙂

preiba
autor
31. pro 2018

@hezz17 nj, jenze to nijak nesouvisí s ničím ohledně vyšetření.. Tady se píše o herpesu a ten já nemám 😂😂😂😂 asi to spletla a napsala nějak dohromady třeba dvě zkratky nebo si to nedovedu představit 😁ale díky

lucka662006
31. pro 2018

@hezz17 To je dost děsivej článek mi připadá.

hezz17
31. pro 2018

@preiba A u čeho to tam je? Zkus hodit fotku..

marcetta_k
31. pro 2018

jednotlivá pracoviště doktorů mohou používat rozdílné zkratky... Tak zkus dát vědět u čeho všeho to máš a třeba tu na to přijdeme 🙂

preiba
autor
1. led 2019

@marcetta_k ale já tam nemám nic, jen datum a toto plus podpis lékaře. 🙂
@hezz17 u ničeho. V porodnici už mi nepíšou do průkazky klasicky. Je tam jen datum, tato zkratka a podpis lékaře.

To nevadí holky, mně to už je jedno 😂 mám to za pár a kdyby to bylo něco blbyho, taki určitě řeknou, jen mě to zajímalo, protože jsem takovou zkratku nikdy neviděla ani když já byla řehotna se synem. Podle mě to budou průtoky AU a to FM nevím 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru