Co znamená tento test?

machkovam
21. bře 2018

Ahoj všem, mohla by jste mi prosím některá vysvětlit, co znamená tento test? Vůbec tomu nerozumím. Snažíme se o miminko cca rok, udělala jsem za tu dobu nespočet testu všech značek, ale toto jsem viděla poprvé v životě.. Děkuji moc a přeji hezký den

karolly
21. bře 2018

Řekla bych, že je vadný...

machkovam
autor
21. bře 2018

Děkuji moc, mám krece v podbřišku od 7 DPO a prsa mě bolí cca 3 dny, ovulace byla 10.3.2018,takze jsem udělala test jen tak, ikdyz vím, že je ještě brzy, je 4 dny starý i na jiném testu byl slaboucky duch, který nelze ani vyfotit. Vidím ho jen já, možná že spíš prosvita zlabek. Vůbec nevím, jsem z toho zmatena

machkovam
autor
21. bře 2018

Tady je ten druhý. Je dělaný v sobotu společně s tím prvním a ještě pozdě odpoledne a menstruace má být až 26.3.2018

karolly
21. bře 2018

@machkovam Zkuste třeba dneska obyčejný test znovu. Nebo ovulační test, pokud bude výrazná testovací čárka, je velká naděje 🙂

machkovam
autor
21. bře 2018

Já už jsem z toho všeho zmatená. Přišli jsme o jedno miminko před rokem, byla jsem v 8 týdnu, od té doby se snažíme, nesnazime, spíš tomu nechavame volný průběh. Neřešíme to. Ale spíš mě děsí ty krece, z jedné strany na druhou, pak uprostřed a prsa mě od pondělky bolí, jakoby mi chtěla upadnout. A do menstruace ještě daleko mívám to tak 3 dny před.

karolly
21. bře 2018

Ono každé tělo reaguje jinak. I u každého těhotenství je to jiné. Mě třeba druhé těhotenství začalo šíleným průjmem, který trval téměř měsíc.

machkovam
autor
21. bře 2018

A ovulační test pozná těhotenství?To ano, je pravda, že jsem to první poznala až podle toho, že jsem nemohla cítit vajíčka, která miluji. Teď zase moc nemusím čokoládu, jinak bych se klíně mohla jmenovat čokoláda. Je to všechno zvláštní a ten test byl opravdu podivuhodný, nikdy jsem to neviděla..

ojo
21. bře 2018

@machkovam prnví byl určitě vadný, druhý dělaný moc brzy. Počkala bych ještě pár dní, já měla poz. test až 5dní po očekávané MS

eliska2871992
1. čer 2018

Já taky zkoušela a je vadný v životě sem nic takového neviděla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru