Dá se před početím ovlivnit pohlaví dítěte?

deni
9. pro 2005

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat a zároveň tím zakládám nové téma (snad to někomu nebude vadit). Dá se ještě před početím ovlivnit nějak pohlaví dítěte?
Vím, že nejdůležitější je, aby bylo mimi zdravé. A že některé z nás také nemohou do toho vytouženého stavu vůbec přijít. Takže jsou rády jak za holku tak za kluka. Přesto mě napadá, zda existují nějaké plodné dny pro splození holčičky nebo kluka. Nebo zda to vězí i ve stravě, cvičení nebo polohy při oplodnění.
Pokud víte, kde bych se o tom mohla dozvědět více, prosím vás o to.
Nám je to s přítelem celkem jedno. Ikdyž klasicky - on si přeje klučinu a já zase holčičku Když jsme ze srandy otevřeli tohle téma s rodiči, tak od přítele tatínek řekl, že by si přál holčičku.
Je mi na 100% jasné, že asi žádný způsob neexistuje, to bychom tady na světě byli třeba jen jedno pohlaví. Ale kdo ví? 😉

olina
9. pro 2005

Ahoj deni,
jedna znama mi rekla jak na to. Pry podle stari krve. Panum se meni krev po 7letech a zenam po 4letech (nuluje to porod a transfuze). No a pry kdo ma v dobe poceti mladsi krev, tak jeho pohlavi bude mit i potomek. Zkouseli jsme to overit, dopocitavali jsme na ruznych lidech kdo mel mladsi krev kdyz jsem se narodila ja, ta znama, nasi sourozenci, maminky,......a sedi to, mohna to fakt funguje 🙂.
A taky jsem slysela o druhe metode - ze pry spermie co vytvorej holcicku maji delsi zivotnost nez ty co yvtvorej chlapecka. Tudiz, kdyz si tvuj pritel tyto potvurky ponecha v sobe delsi dobu, "chlapecci" odumrou, zbydou tam jen holciciky a pak hura na to 🙂. Ale to neni nijak overene 🙂.

hela
9. pro 2005

Já si myslím, že v dnešní době je vůbec zázrak, když holka otěhotní a nejdůležitější je, aby mimi bylo zdravé...

luccisek
9. pro 2005

Ja zase slysela,ze se obema meni krev po 7-mi letech,tak nevim. 🙂 😒

yenn
9. pro 2005

Olino a darovani krve to treba nenuluje? 🙂 O tom, ze se krev nejakym zpusobem krev obnovuje je jasne, ale urcite to neni tak, ze ji mas nekdy mladsi a po tech sedmi letech starsi...obnovuje se postupne a proste po tech 7 letech (taky jsem tenhle udaj slysela, bez rozdilu pohlavi...ale urcite je to individualni) mas krev komplet novou. Nerekla bych, ze to bude mit vliv na pohlavi ditete. Pokud vim, ucili jsme se, ze pohlavi ditete ovlivnuje vzdycky muz.... Nekde jsem cetla dalsi vec - ze spermie nesouci muzske pohlavi maji rady kysele prostredi a holcici zase naopak zasadite (mozna je to presne naopak, jen vysvetluju ten system 🙂 ) a tak zena tim co sni, muze ovlivnit prostredi v pochve.... Ja bych tomu moc neverila 🙂

jarca
9. pro 2005

Zajimave tema, ja prave pred paru dny cetla ze kdyz chces holcicku tak by jste se s partnerem meli milovat casteji tim se bude tvorit vice zenskych spermii, a take pro holcicku je prej lepsi milovat se tak dva dny pred plodnymi dny. Co je na tom pravdy vsak nevim.
No a kdyz tak koukni ta tohle, udajne to taky zalezi na veku zeny a mesici v dobe oplozneni.
http://www.obfocus.com/calculators/birthchart.htm
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

jarca
9. pro 2005

Jinak o tomhle prave psali v nove Betynce a pisou cituji: Zarucene recepty? "Pokud rodice touzi po chlapeckovi, melo by k oplodneni dojit nejlepoe v dobe ovulace nebo tesne po ni, protoze "rychlejsi" muzske sperimie se k vajicku dostanou drive. Preji-li si holcicku, jsou nejidealnejsi dobou k oplodneni dva az tri dny pred terminem ovulace, protoze jen "zenske" spermie dlouho prezivaji. A dalsi moznost. Jestlize rodice usiluji o holcicku, meli by mit pred oplozujici soulozi casty pohlavni styk, nebot se tim snizuje pocet muzskych spermii v ejakulatu, pred pocetim chlapce by meli byt naopak zdrzenlivejsi, protoze se tim zvysi pocet muzskych spermii v ejakulatu. Ovsem tyto "zarucene" recepty nemusi rodicum vyjit na sto procent"

Takze takhle to je. At se zkusi co se zkusi ovlivnit pohlavi ditete, hlavni vec je at je zdrave!

emko
9. pro 2005

Ahoj, mrkněte se na tento odkaz - to je taky dobrý 😉

http://www.emimino.cz/modules.php?name=News&fil...

Jenom pozor, já podle toho měla mít holčičku a mám kluka 😀
To co napsala Jarca jsem už taky slyšela, ale platí to jenom v případě, že máš vypozorovanou ovulaci a ona se ti nijak neposune. Spíš podle toho jdou dělat kluci 😉

😀 😀 😀

berenika
9. pro 2005

Tak ja nevim, podle kalendare od jarcy jsem kluk, podle toho od emka jsem holka. Ze by rozpolceni osobnosti? Jinak myslim, ze tohle je zcela na prirode, poloho, krev, ani vek matky na to nemaji vliv. Jedine doktor se skumavkou dokaze zazraky!

zirafka105
9. pro 2005

No kdyz mamka s tatou kutili brachu, tak mamka na to taky mela naky finty (nevim jaky), aby to byl kluk, a postupovali presne podle navodu a opravdu se narodil kluk. Ale experiment nebyl opakovan, takze to muze bejt klidne i nahoda.
Zkousela jsem pocitat nasi rodinu podle toho kalendare na e-miminu a pulka sedi (ja a tata) a pulka nesedi (mamka je prej kluk a bracha je prej holka) 😀

sonepka
10. pro 2005

Tak jsem si zkudila zpočítat na e-miminku skoro celou rodinu a všichni vyšli.... 🙂 Ono půjde spíš o to, aby to bylo zdravé. Já bych raději holčičku, skoromanžel chlapečka.... Oba budeme mít každopádně radost za holčičku i za chlapečka... 🙂

deni
autor
12. pro 2005

ahojky, tak děkuji za odpovědi. vážně nezáleží co to bude, hlavně že bude zdravé, že? ale vážně díky za vaše názory, snad se budou někdy hodit 😀

janka82
13. pro 2005

holky, podle toho kalendáře na emiminu sem kluk jako buk a brácha holčina 😀 mě to pobavilo, tak vám to sem píšu

sonepka
13. pro 2005

Mě to na e-miminu vyšlo... hihi.... celá naše rodina

len
13. pro 2005

Jak tak koukám, vychází to tak půl na půl. Čili úplně stejně, jako když si hodíte korunou 😉

llucianka
13. pro 2005

Na mě i obě moje sestry to vyšlo správně. 😉

len
13. pro 2005

Jo a Jance to zas nevyšlo ani u ní, ani u bráchy. Já jsem se teda překonala a zkontrolovala to na naší rodině a ve třech případech to sedne, ve čtyřech ne. Fakt si radši zkuste hodit tou korunou, bude to jednodušší, bez počítání a stejně s tím nic neuděláte (chtělo by se vám čekat dva roky, aby bylo pravděpodobnější, že to bude třeba kluk?). Kamarádka podobnou metodu (výměna krve), možná dokonce i tuto zkoušela, měli holčičku, tak si spočítali, kdy by se měl narodit kluk... A nevyšlo to, byla to holka, ale bohužel ne zdravá, takže v té chvíli to všechno nějak ztrácí smysl ☹

sonepka
14. pro 2005

Ty jo... ono je to jedno... buď to bude kluk nebo holka.... hihi.... nic jiného to být nemůže.... a nebo oboje najednou..... hihi.... myslím, že je to jedno, hlavně ať je to zdravé.... 🙂

danielah
14. pro 2005

Sonepko: moje mama je porodni asistentka a fakt se jim jednou "hermafrodit" narodil... myslim ze mimi melo zenske vnitrni pohlavni organy a vnejsi muzske, byl tam problem s mocovou trubici, docela drsny...

macinka
14. pro 2005

holky,jdu to taky zkusit....v rodině u přítele dělají samé kluky...ale jeho maminka mi "prorokuje" dvě holčičky...

honzina
14. pro 2005

Dani: nebo to může být opačně - navenek chlap, uvnitř místo těch klučíčích věcí jsou vaječníky...

honzina
14. pro 2005

Teda opačně, tohle jsi napsala ty, že...

macinka
14. pro 2005

poradí přepracované budoucí mamince,na co mám na těch stránkách kliknout.....nemyslí mi to už☹

honzina
14. pro 2005

Jak kliknout, na co chceš kliknout? Jestli máš otevřený stejný stránky, jako já, tak stačí sjet níž...

macinka
14. pro 2005

na nějaký odkaz....neb jsem to prolistla a asi je chyba...a mám strach,že v Macince☹

danielah
14. pro 2005

honzi: no to je možný, je to už šíleně dávno...

deni
autor
15. pro 2005

tak jsem se na ty vaše stránky mrkla a mé mamce to vyšlo - vážně jsem holka - nekecám 😀
a ségře od mého přítele také vychází holčička. jen já v tomto roce budu plodit kluky 😒 já chtěla
holčičku 😵 no ale když si počkám na příští rok (to mi bude 21 - jsem listopadova, takze vlastne potahne na 22let), tak to mam v tomto planku same D,D,D,D,D,D... 😀 to by mohlo vyjít 😉

sonepka
15. pro 2005

Nám to určitě výjde.... Já bych raději holčičku, skoromanžel chlapečka.... hihi jednomu z nás to výjde.... ale mě je to celkem jedno.... Spíš teď dilema, které řešíme už dlouho, co by to mělo být za znamení.... :-/ hihi

danielah___ tak to je mazec.... chudák paní... jak se to pak řešilo, nebo se s tím nic nedělalo?? neumím si to představit... ☹

deni
autor
5. led 2006

holky, tak uz jsem to zjistila. mrkněte se na tyto stranky: http://www.dama.cz/diskuse/d.php?d=208
treba vam to v necem pomuze 🙂
napiste mi prosim na to svoje nazory. v textu pred grafem, se pise presne jaky den pred ovu nebo v ovu je % ze bude holcicka nebo chlapecek.

honzina
5. led 2006

Sonepko, mám pocit, že s tím se nic dělat nedá (možná operovat). Asi se to musí hlídat, možná brát nějaký hormony, ale děti určitě mít nemůže ani jedna tato porucha. Ale neboj, tohle strašně vzácná vrozená vada.

sandra81
17. led 2006

Pred nejakym casem jsem nasla na jednom slovenskem albumu - uz nevim prave ci to album bylo,tabulku v cestine - slovenstine. Kde ji najdu, nevite nekdo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru