Dalšie mimi po cisárskom, ako dlho ste čakali?

emilii81
7. říj 2016

Ako dlho po cisarskom ste cakali na dalsie mimco?

eri399
7. říj 2016

mě doktor říkal že další mám mít nejdříve za 2 roky

lexton
7. říj 2016

Mám po roce.. Opet sekce.. Druhé byla náhoda..

kamculkap
8. říj 2016

u nás to bylo rok a měsíc a v pořádku 🙂 sice pak druhý císařský řez - ale bylo to dané velikostí a nepoměrem mé pánve k hlavičce

emilii81
autor
8. říj 2016

Diky. Prave mne doktorka povedala cakat min 2 roky. A to sa mi moc nevhce, je mi 35r a mam za sebou 3 potraty 😢😢😢 a 1 porod 😀😀😀

jija
8. říj 2016

@emilii81 já otěhotněla půl roku po CS, rodila jsem přirozeně a to jsem se k tomu moc netlacila

emilii81
autor
8. říj 2016

Holky, zatial same pozitiva 😊 Iba doktorka mi hovorila same negativa. Hovorila som, ze dam tomu rok a pokusime sa o druhe. Ak nam bude druhe sudene...

aandrejkaa
8. říj 2016

Ahoj ja nam 3 deti,vsechny CS po 3 letech a teď cekam po 7 letech 4 miminko Pujde opět cisarem,tak me vic hlidaji.Jizva zatim drzi.Jsem ve 25 tt

aandrejkaa
8. říj 2016

Jo a znamou ceka 5 CS,jen 4 dopadl ve 24tt s dvojcatkama bohuzel spatne.A 4 CS byl pred rokem.

emilii81
autor
8. říj 2016

To mi je luto tej znamej. Prosim, ak otazka je blba neodpovedajte. Spatne to dopadlo kvoli skoremubtehu, alebo mimca to nezvladli? Diky

aandrejkaa
8. říj 2016

@emilii81 miminka to nezvladli. ☹ Ted teda ceka dalsi,jedno a zatim je vse v poradku 🙂

drzticka81
8. říj 2016

me teda mudr rekl, ze jizva je po roce zacelena-takze rok cekat a pak se snazit o mimco 🙂)) mam deti od sebe dva roky, snazit jsme se zacali jak byl synovi rok......ted se snazime o treti a to by bylo po trech letech od 2. cs 🙂)))

emilii81
autor
8. říj 2016

Mne doktorka vobec nic takeho pozitivneho nepovedala 😞😞😞 Jedine dodala, ze by sa mohlo stat, ze deloha nevydrzi a trhne sa 😞😞😞

drzticka81
8. říj 2016

@emilii81 tak u druheho jsem do toho sla beze strachu.....i ted do tretiho-muze se stat nebo taky ne......jak rikam, po roce uz ma byt jizva zacelena.....taky zalezi na srustech, ale to ti nikdo predem nepovi (to mi rekl mudr ted, jak jsem sla na vysetreni).......kolik je tady pripadu maminek, ktere otehotnely mnohem driv a vse zvladly!!!!ja bych se toho nebala!!!!

emilii81
autor
8. říj 2016

@drzticka81 diky 😊 Snad sa to podari a bude vse ok 😊

dita26
8. říj 2016

Ja cekam druhe . Mala ma 7 mesic. Dr rikal at do roka otehotnim, mam endometriozu tak nechtel at cekam a i ted se zazrakem podarilo

jamia
8. říj 2016

@emilii81 Kolik je doktorce, 70? 🙂 otěhotněla jsem 9 m po sekci, jizva nakonec nebyla dobře zahojená, takže byl i druhý císař, ale žádný život ohrožující stav se nekonal. Řekla jsem, že chci ještě jedno dítě a ani porodník ani gynekolog mi na to nic neřekli, jen ať teď tak nespěchám 🙂

emilii81
autor
8. říj 2016

Prave nieje stara, cca 40r. Ja totiz po cisarskom som mala krvacie a musela ist opat na sal. Mala som na male. Tvrdila, ze cisar dobry, ale to co bolo po... Primar hovoril, ze super vse zachranili a deti budem moc mat. Bojim sa a preto sami nechce moc cakat

melounitko
12. říj 2016

Mně gynekolog doporučil rok. Rodila jsem po 17 měsících přirozeně, ačkoli mě od toho v porodnici hodně zrazovali. Nakonec mě při porodu víc hlídali a dřív hnali na kozu, ale všechno O.K.