Dcerka nechce spinkat u mě na bříšku

jessica207
14. lis 2017

Dobry den maminky, zajimalo by me jestli nektere z Vas taky nechce mimi spinkat na brisku u Vas, myslim jako brisko na brisko. Ja tak dcerku davam, ale po chvilce se ji to prestane libit. Diky😉

lida9
14. lis 2017

syn tak taky nikdy nespal, hold neni tulici😀

luj89
14. lis 2017

@jessica207 muze z tebe citit mlicko, a tak je neklidna a neusne takhle.

puresin
14. lis 2017

Mne mimi vubec nechce spat na strope. Fakt vubec. Davam ho tam, ale nelibi se mu to.
... 🙄 Promin, ale spani bricho na bricho je podle Tebe nejaky nutny standard, ze ho k tomu nutis? Nerozumim..

monaluza
14. lis 2017

Syna jsem k tomu prvne "donutila" v roce, kdy mu bylo spatne po ockovani, takze nijak velkou radost mi to tehdy neudelalo...

zuzineckah
14. lis 2017

já si nedovedu představit,že by to pro to dítě mělo být pohodlné.... poslední občas usínala na mně, ale spíš výš, na hrudníku, ne na břichu. Třeba jí ta poloha nevyhovuje, není nijak důležitá, zkus najít jinou😉 nebo nosítko🖒

jessica207
autor
14. lis 2017

@puresin no nevim, kde jsi vycetla, ze dcerku k tomu nutim🤔
Jinak ona je tam ze zacatku spokojena, pekne si odrihne a vyprdi😁 takze tak..

hranicarka
14. lis 2017

Kdyz byla dcerka malinka, tak mi v sedu na prsou take nespala. Za prvni rok se ji to povedlo cca 3x a vzdy jen kdyz byla nemocna... kazdy je jiny, ja mam na spani take radeji volnost nez kdyz mi manzel funi na krk 🙂

gepe
14. lis 2017

@jessica207 dceru jsem mivala jako uplne mimi na hrudniku, ne na brise. Nikdy nebyla tulici typ jako mimino - batole, az po 3r veku 🙂) syn tomu je 11,5m a tulici neni vubec, jako uplne mimi mel triselnou kylu, takze to ani tuleni moc neumoznovalo, nez mu to odoperovali.
Nikdy me nenapadlo davat bricho na bricho 🙂

jessica207
autor
14. lis 2017

@gepe nee, primo na bricho ji taky nemivam. Vidim, ze jsem to blbe napsala😆 Samozrejme je to ta pozice, kdy ji mam u sebe a je hlavickou ke mne, tak jak nektere maminky nosi v satku treba.

gepe
14. lis 2017

@jessica207 no tak to neni brisko na brisko 😀 jsou deti, ktere nejsou tulici od malicka, staci jim k vyrihnuti, prdnuti, odblinknuti a hotovo 🙂

jessica207
autor
14. lis 2017

@zuzineckah Jak uz jsem psala nahore, blbe jsem to popsala tu polohu🙄 Je to ta jak pises, ze ti dcerka obcas usinala na Tobe😉

zuzineckah
14. lis 2017

@jessica207 jj, aha. Ona ta poloha asi není příjemná všem dítkům, třeba se fakt nerada tulí, nebo jí prostě jen tahle poloha nevyhovuje🙂 Neboj, není to nic, co by znamenalo, že něco děláš špatně 😉 Každé dítě je jiné😉

bacika
14. lis 2017

@jessica207 Mi takhle malá usnula asi dvakrát a malý tak jednou a to se tulí velice rádi, asi se jim nelíbila ta poloha, sami na bříšku moc nespinkají, tak si z toho nic nedělám a mají rádi svůj prostor 🙂

pikl
15. lis 2017

@jessica207 nám takto malá usinala asi první měsíc, pak se v té poloze začala vrtet a nevyhovovalo ji to. Ona ale celkově na bříšku teď moc neumí odpočívat, vždycky se snaží rozhlížet, tak asi proto 🙂