Děložní čípek a hlen na začátku těhu. Jak u vás vypadal?

sojca
20. bře 2012

Ahojky holky pozorujete si nektera delozni cipek a jeho hlen? Jak u vas vypadal na zacatku tehu?

pajiskazemlyna
19. kvě 2014

@nikcza
Ono je to všechno o jedinci, každá to máme jinak, je právě hrozně důležitý, když chceme takovéhle věci pozorvovat, pozorovat si je u sebe delší dobu a vysledovat si to.
Čípek, který je vzadu je uváděn hodně kolem doby ovulace (s blížící ms se prodlužuje a je lépe "dosažitelný", ale jak jsem psala, tohle je hrozně individuální).
Krémový hlen má několik % žen i před ovulací a bílkovým hlenem, takže tohle je vážně hrozně těžké posoudit.

Každopádně, ovulace za mě klidně proběhnout mohla, než bych šla k lékaři (pokud dřív nedojde ms), určitě bych zkusila být Vámi testík (pokud samozřejmě jste se snažili). 🙂

a budu moc držet palce ! 😵

pajiskazemlyna
19. kvě 2014

@nikcza
Příznaky samozřejmě mohou být k těhotenství, ale taky to může být trošičku vsugerované... i to se stává 😅

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna děkuji ,právě,že je to u každé z nás hodně individuální ,takže nejde dělat závěry. v tu dobu jsme se "snažili" 🙂 no ...,ale k početí určitě dojít mohlo.. můžu vědět, jestli máte zkušenost osobní, jak to máte po ovu s čípkem vy?? dosáhnete snadno, popř. na celý prst 🙂 ?když se neohrabaně zeptám..

pajiskazemlyna
19. kvě 2014

@nikcza
Já ho mám po ovulaci zpravidla nízko (hezky na něj dosáhnu) a jelikož jsem po jednom porodu, tak i malinko pootevřený (po porodu se na otevřenost čípku už nedá moc brát zřetel)...

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna to ano, vzhledem k mé situaci, nechci si nic namlouvat, ani na to pořádně myslet.ale někdy to jinak nejde :/ už jsem byla těhotná a v životě by mě nenapadlo,že se to může stát..kor když první těhu bylo bezproblémové..ale, asi to tak mělo být... když jste zmínila o té vsugesci, přesně na to se mě ptala dr. když jsem o půlnoci dojela do špitálu s bolesti (to mimoděl.),že nikde nic neviděla (ani ve vejcovodech),zda nemám vsugerované těhu..říkám to ne, den před tím jsem si dělala test (byl slabší celé těhu) 6+2 jsme to zjistili (já teda ale celou dobu cítilia, že to není ono,nakonec jsem na to došla.. tak děkuji za radu, nebudu rušit. hezký večer 🙂

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna já právě rodila sekcí, takže můj prakticky nedotčený 🙂 ale teda hodně daleko je... asi teda ms ještě nedostanu ... i když to se také může změnit po pár hodinách

pajiskazemlyna
19. kvě 2014

@nikcza
Já právě věřím, že to muselo být těžké, v tomhle případě právě i případnou sugesci chápu, ale mohou to být klidně i příznaky, časově už by to pár příznakům (při případném raném těhotenství) mohlo odpovídat 🙂
Nechci brát ani dávat plané naděje, jen moc držím palce, aby to vyšlo co nejdříve ! 😵

Já přicházející ms poznám cca den dopředu (ale někdy taky ne) , to mám čípek úplně dole, dobře hmatný a více otevřený než obvykle.

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna ještě dovolím povysvětlit..že žádné příznaky raného těhot. nemám .. ta jednovečerní nevolnost, s bolestí hlavy a větším bolením podbřišku byla v době, mého pomyslného ovu 😀 když beru,že očistky od 29.4. a začalo mi to od 10.5.-15.5. ,tak těch 14 dní už bylo od toho krvácení, proto jsem myslela, že to značilo ovulaci.. i když ten nával.. dřív bych otěhotnět (když to budu brát jako fakt..) nemohla, první styk byl 9 den od lps.. (3.5.) a pak už nevím..ale často v období 10.-15.5 to ano... teď mi nic není .. možná,jak se soustředím teď na ten čípek atd, tak ještě občas za den párkrát se podbřišek ozve, ale to je zanedbatelné - možná už ta vsugesce.. tak velké díky za rady 😉

19072014
4. zář 2014

Ahoj lidi chtela jsem se vas vsech zeptat zda jak poznam ze jsem tehotna astejne mam porad jednu carku na testu mela jsem asi pred 4dnama jeste otevreny dělozni cipek a tet je zavreny a trvdy snazim se uz dlouho otehotne muzu byt v to diky predem

beatrice.h
27. lis 2014

Jak poznáte otevřeny a zavřeny čípek??

nikki15
12. dub 2015

Chtěla bych se jen zeptat dostala jsem to naposledy v únoru je možný,že jsem v jinym stavu? A test jsem si ještě nedělala 😀

anysek92
21. únor 2016

Dobrý den, chci se zeptat nikdy jsem děložní čípek nesledovala dnes to bylo poprvé a chci se tedy zeptat jak poznám zda je otevřený nebo zavřený? Snadno na něj dosáhnu ale také nepoznám zda je měkký nebo tvrdý. Asi si některé z vás říkají co jsem to za blbku když nic nepoznám. Předem děkuji za odpověď

pipy
7. kvě 2016

Ahojky, prosím o radu. 2. 5 jsem dostala MS, zpočátku jen špinění. 4. a 5. jsem klasicky krvácela. 5. večer jsem si nahmatala nejspíš děložní čípek, je dole, tvrdý a velký tak, že se mi i špatně chodí! Už ho mám takto velký dva dny…pořád stejně. Dnes 7. už zase nekrvácím. Čípek jsem nikdy nezkoumala. Nikdy jsem ho tak velký neměla. S přítelem se o miminko snažíme. Měla jsem i mimotěhu. Před 3 měsíci. Před MS jsem měla výtok tak silný, že jsem používala i intinky. A pobolívává mě v podbřišku. Co s tím? :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru