Děložní čípek a hlen na začátku těhu. Jak u vás vypadal?

sojca
20. bře 2012

Ahojky holky pozorujete si nektera delozni cipek a jeho hlen? Jak u vas vypadal na zacatku tehu?

sojca
autor
20. bře 2012

Ja mam totiz vzdy mred MS delozni cipek velmi dole a hrozne moc mekky. Ted mam 16 dni zpozdeni a delozni cipek je porad tvrdy a uzavreny. Hlen kolem mej je bili a lepkavy.

prdecek
20. bře 2012

ahoj a zkoušela jsi test?

sojca
autor
20. bře 2012

@prdecek Ahojky ano zkousela 5 den zpodeni a 10 den zpozdeni oba dva negativni

prdecek
20. bře 2012

tak zkus zajít na gyndu, když máš 10dní zpoždění a více, tak bys tam měla jít. Já tam byla taky a vzala mi krev na hcg. Mám ho hodně nízké jen 22,4. takže čekám na ms.

sojca
autor
20. bře 2012

@prdecek pujdu tam ve ctvrtek, ale nejsem objednana tak doufam ze me vezmou...

salomee
20. bře 2012

Ahoj, ten čípek vypadá nadějně, ale bohužel to nemusí nic znamenat, on může změknout a otevřít se během pár hod před MS... ale když máš takové zpoždění, krev a třeba i ultrazvuk by napověděly víc.
Já jsem svůj čípek nestudovala, ale teoreticky vím, že tak, jak popisuješ, může vypadat právě před těhot. Hlen jsem měla taky...a to hodně, ráno jsem vždycky myslela, že se už spustila MS. Test jsem dělala,...myslím že tak nějak týden po vynechání a byl jasně pozitivní.

sojca
autor
20. bře 2012

@salomee Takle jak mam ten delozni cipek tak uz ho mam asi tyden od pohlavniho styku. A take od te doby mam teplotu porad nad 37. Ale je mi divne ze testy byli negativni ☹ Nejhorsi je ze ted na me asi neco leze jelikoz me poboliva v krku a mam teplotu 37,4 proto sem si vzala ibalgin ale bojim se ze pokud bych byla tehu aby prasek neublizil miminku...

salomee
20. bře 2012

@sojca Neboj, hodněkrát jsem četla, že to neublíží. Je hodně holek, co braly ibalgin a nebyl problém. Hlavně aby se to už vyřešilo...nejlépe tak, jak si přeješ.

sojca
autor
20. bře 2012

No doufam ze mi pani doktorka rekne ze budu mamka ale uz tomu moc neverim diky tem negativnim testum

prdecek
25. bře 2012

@sojca tak jak jsi dopadla?

sojca
autor
25. bře 2012

@prdecek Ahojky... tak misto na gyndu jsem sla ke sve lekarce a ta mi nasadila antibiotika a jeste nejake leky ze mam spalovou angynu. No a vcera jsem to dostala...

prdecek
25. bře 2012

@sojca tak to je škoda, výjde to příště

bjoucik.15
26. bře 2012

ahojky holky, jak je to s děložním čípkem, když jsem ho včera měla tvrdý a nahoře a dnes je tvrdý a dole? Co to znamená?

pajiskazemlyna
26. bře 2012

@bjoucik.15
Tvrdý, dole a otevřený ?
A kolikátý jsi den cyklu ?
jak dlouhé cykly míváš ?

bjoucik.15
26. bře 2012

@pajiskazemlyna tvrdý, dole a zavřený - dle mého 🙂 No já si trrochu hrála s prášky a 2 měsíce jsem je posouvala o prášek takže poslední MS byla po 29 dnech, jinak to vždycky bylo 23. Jenže jsem vysadila prášky, takže ted nevím.

pajiskazemlyna
26. bře 2012

@bjoucik.15
Já když mám čípek dole, tvrdý a zavřený, jak říkáš, tak poznám přicházející ms ..
Ale každá to máme jinak, takže těžko radit bohužel 😀 🙂

bjoucik.15
26. bře 2012

aha, hm to jsem nechtela slyset :(

pajiskazemlyna
26. bře 2012

@bjoucik.15
Jak říkám, u každé z nás je to jiné ...
Nevím, jak bude tvůj cyklus vypadat .... každoopádně držím palce, aby to dopadlo tak, jak si přeješ 😵

ebsian
24. dub 2012

Také mám dotaz...Objevila jsem dneska hlen tónovaný do žluto hnědé barvy..Přitom do teď byl pouze žlutobílý..Jsem asi 7tt. Nevím, co si o tom myslet..Mívám každý den bolesti jako při ms..Ne stále, ale často..Pořád to cítím, tak to mám už od začátku..

deniska2
25. dub 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

terinka2312013
27. srp 2013

ahojky můžete mi taky poradit?dnes mám teprve jeden den meškání poslední ms byla 1,8-5,8 ...včera večer jsem zkoušela děl.čípek a skoro jsem na něj nedosáhla dnes ráno už je trochu blíž asi 3-3,5cm od vchodu je to před ms správné?

nikcza
19. kvě 2014

taky bych měla dotaz, snad mi na něj dokážete odpovědět. 24.4. jsem byla na laparoskopii (mimoděložní těhu bez revize), po 4 dnech od LPS očistky a pak jsem tomu nechávali volný průběh - nic mě nebolelo, 6ti nedělí jsme mít nemusela,tak jsme to neřešili. napadlo mě, jestli po těch očistkách mohla už nastat ovulace.. začalo mě bolet břicho od 10.5. (očistky od 29.4.) jako při menstruaci, ale hlen (bílkový plodný),to jsem nepostřehla (možná byl) a do dneška mě chvilkama zabolí jako před menstruací,jen na chvíli... takže už tak týden to trvá..myslím,kdyby měla být ovu, měla bych mít už pocit sucha? to právě nemám, mám bílý kremový výtok... čípek tedy nerozeznávám vůbec, ale co jsem pročítala,měl by být tvrdý atd.. mě přijde, že je měkký, prostě jako je pochva, prokrvená a měkká, tak takhle mi přijde i čípek, akorát teda vě větším objemu (jako mandle)..a mám tam ten bílý hustější výtok x hlen... nesvědí,nepálí, nezapáchá..a umí mi stéct až přímo dolů...jako husté krémové mléko.. omluvte mě za ty výroky, ale chtěla bych aby to bylo dobré pro pochopení... děkuji 😀 🙂

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna mohla by poprosit o radu? Dekuji

pajiskazemlyna
19. kvě 2014

@nikcza
Rozhodně 🙂 když budu vědět .. 🙂

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna je hned nad mou otázkou pro tebe 🙂 pod mým nickem nikcza

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna zkopíruji to 🙂

24.4. jsem byla na laparoskopii (mimoděložní těhu bez revize), po 4 dnech od LPS očistky a pak jsem tomu nechávali volný průběh - nic mě nebolelo, 6ti nedělí jsme mít nemusela,tak jsme to neřešili. napadlo mě, jestli po těch očistkách mohla už nastat ovulace.. začalo mě bolet břicho od 10.5. (očistky od 29.4.) jako při menstruaci, ale hlen (bílkový plodný),to jsem nepostřehla (možná byl) a do dneška mě chvilkama zabolí jako před menstruací,jen na chvíli... takže už tak týden to trvá..myslím,kdyby měla být ovu, měla bych mít už pocit sucha? to právě nemám, mám bílý kremový výtok... čípek tedy nerozeznávám vůbec, ale co jsem pročítala,měl by být tvrdý atd.. mě přijde, že je měkký, prostě jako je pochva, prokrvená a měkká, tak takhle mi přijde i čípek, akorát teda vě větším objemu (jako mandle)..a mám tam ten bílý hustější výtok x hlen... nesvědí,nepálí, nezapáchá..a umí mi stéct až přímo dolů...jako husté krémové mléko.. omluvte mě za ty výroky, ale chtěla bych aby to bylo dobré pro pochopení... děkuji emoticon emoticon

pajiskazemlyna
19. kvě 2014

@nikcza
A jak dlouhé jste měla před laparkou cykly? Klasicky kolem 28 dní ?
Za sebe si klidně myslím, že ovulace již proběhnout mohla, bílý krémový výtok může být od ovulace až do menstruace, u některých žen může dokonce signalizovat těhotenství, nevím, jestli to máte u sebe vysledované.
Co měření bazální teploty ? Máte graf ?

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna před laparkou klas. 28 dní . předtím právě nevím, zda jsem mívala ten krémový výtok (od ovu po ms),pred malou jsem se taky nehlídala..kojila jsem ji do 19měs a po třech měs jsem otěhotněla,ale bohužel to nedopadlo.. jinak jsem pročítala ještě během dneška vše o čípku.. přijde mi,že je daleko ... v podřepu ve sprše jsem zkusila ho nahmatat,a jak mám prostředníček nejdelší ,tak jsem teda dosáhla, ale jen na část prstu, nevím zda je měkký (jak píšu,nikdy jsem nezkoušela),ale zcela měkký taky není ,a cítím uprostřed tu "dírku",ale jestli je uzavřený ... to nevím.je to takový ďolíček v něm.. omlouvám se za ty výrazy ... ještě k té otázce, teplotu také neměřím 😒 tu klas. menstruaci jsem ještě nedostala, 22.4. to bude přesně 4 týdny od té lps (24.4.) a dr. mi dal 5 týdnů (do 2.6.) čas na menstruaci, popř .na vyvolávačku.. trochu jsem se rozepsala 🙂

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna ale nejde mi do hlavy to občasné pobolívání jako před ms.. teď už teda moc ne,ale v tu dobu od 10.5. cca do 15.5. jsem čekala, že to dostanu (a v tu dobu jsem nezaznamenala bohužel výtok,to mě mrzí,že jsem si to nepohlídala), pobolívala mě častěji hlava, a večer jsem usínala s tím, že jsem rozdýchávala to, jestli se půjdu vyzvracet..nepřikláním se k ovu,možná to byla souhra náhod, nával třeba z jídla.. kdo ví, nezbyde než vyčkat do menstruace 🙂

nikcza
19. kvě 2014

@pajiskazemlyna teď by mě spíše zajímalo, jak je to s tím čípkem, asi si ho ode dneška budu častěji kontrolovat, až se to naučím.. v jakém (mém případě dejme tomu po ovu...? ) by měl být? měl by být snadno nahmatatelný? šlo mi to ztěžka,fakt jsem se musela s prstem natáhnout 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru