Dlouhé zadržení dechu v 9tt, mohla jsem mimi přidusit?

am123alka
16. srp 2013

Ahoj holky, moc prosím o radu, vbíhala jsem do místnosti páchnoucí čerstvou barvou a zadržela dech. Myslela jsem, že to bude jen chvilenka a že to stíhám. Nakonec to taková chvilenka nebyla a ke konci jsem málem omdlela, bušilo mi ve spáncích a doběhla jsem bez dechu jen tak tak. Opravdu to bylo na krev. Hrozně jsem se bála se toho smradu kvůli mimču nadechnout. Ale teď se všude dočítám, jak se v těhotenství nedoporučuje ani cvičit cviky, u kterých je nutné zadržování dechu, což je úplné nic proti tomu, co jsem napáchala já. Myslíte, že jsem mohla miminko přidusit? Nemůže pak být třeba postižené? Poznalo by se vůbec, že je něco v nepořádku? Prosím, poradíte mi? Nejraději bych se ani neviděla, jaký jsem hlupák☹ Díky, Amálka

zamilovanadonej
16. srp 2013

😀 😀 MYslíš tu otázku vážně???? Ne, samozřejmě že se nic nestalo, ale určitě se najde někdo, kdo sem k tomu napíše príma přednášku. 😉

claire90
16. srp 2013

Opravdu si myslíš, že jedno zadržení dechu, kor takhle v počátku, miminko poškodí? 😕 No jelikož jsem na začátku těhu jezdila z DE do ČR a zpátky a musela jsem po cestě navštěvovat kolikrát fakt smradlavý veřejný hajzlíky a abych se nezeb.ila, tak jsem ten dech taky musela zadržet a nepřijde mi, že by tím malá byla nějak poznamenaná 😀 😀

terinda
16. srp 2013

No nevím, pokud jsi u toho mrkala pomalu, tak to snad bude ok 😨

lv
17. srp 2013

panebože..no jistě, že se nic nestane, dřív baby dřely na polích, tahaly děti, pily pivo, jedly nepestrou stravu, i sýry..teď se fakt řeší každá prkotina..

sarkad2856
17. srp 2013

neboj bude vše ok 😉

jasminecek
17. srp 2013

Prosím tě, já si v těhotenství prošla dvěma chřipkami, cvičila jsem, tahala těžké věci a mimčo je ok...řešiš prkotiny.

monikabie
17. srp 2013

mYSLÍŠ ŽE SE LIDI TŘEBA NESTĚHUJOU, NEMALUJOU, NENATÍRAJÍ NIC V TĚHOTENSTVÍ? Nezlobte se na mne ale tohle jsou opravdu stupifdní dotazy...

milada2
17. srp 2013

@am123alka Tak jsi dostala docela sprdunk, co 😉 Otázka zní opravdu srandovně 😉 ale já Tě chápu, prožívala a řešila jsem to úplně stejně. U nás taky v mým těhu natírali, byla jsem na nervy ze smradu, z mýho zadržování dechu i z milionu dalších věcí...jsou to nervy 😉 Tohle by určitě vadit nemělo, jsi na začátku těhotenství, byla to jen jednorázovka, buď v klidu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru