Do kdy jste řídily v těhotenství?

mikulka
11. led 2012

Ahoj holky, zajímá mne, do kolikátého týdne v těhotenství jste řídily auto? Já jsem ve 35. měs. Je to nebezpečné? Už je pro mne řízení těžší, nemohu se moc otáčet atd. Ale zase je to pohodlnější a rychlejší. Co vy?

gabcos
12. led 2012

až do porodu...🙂

hansed
12. led 2012

Já řídila ještě den před porodem, byla jsem 40+3 tt 😉 Musela jsem, na vesnici se bez auta holt neobejdeme a manžel musí do práce...takže nákupy, se starší k doktorům apod. jsem zajišťovala já....
Taky jsem zvažovala, že v případě nutnosti se do porodnice odvezu sama 😀

1luciferka1
12. led 2012

ještě den před porodem jsem se odvezla na velký nákup, 40+5 tt 😉

marecek4
12. led 2012

já se pomalu odvezla i k porodu

biibaa
12. led 2012

Až do porodu, bydlím v takovém zapadákově, kde to bez auta nejde 😉

zofinecka
12. led 2012

u prvního jsem moc neřídila. A u druhého mim jsem řídila až skoro do porodu. Den před porodem jsem jela na poradnu a odřídila jsem si to sama. Na poradně mi řekl dr., že už se otvírám a já zase v pohodě odjela domů a jak jsem dojela, tak mi začala odtékat plodová voda 😀 a jelo se do porodnice 😀 a to byla v 37 tt. 😀

jmisa
12. led 2012

Řídila jsem do porodu a pak zase hned po příchodu z porodnice. Vůbec mě nenapadlo, že bych neměla.

mpavlinka
12. led 2012

Skoro do porodu 😉

maciik
12. led 2012

Taky jsem ještě v den porodu jela na nákup, ale už to bylo fakt divné 😀 (Rodila jsem dva dny před termínem)

johnatanka
12. led 2012

do porodu, vozila jsem se k Dr. cca 60km 😉 u obou dětí

pejta
12. led 2012

Já se den před porodem odvezla do porodnice..:o)

pajafra
12. led 2012

Do porodu v obou těhotenstvích.

estrellita
12. led 2012

temer do porodu, ale mela jsem specialni pas pro tehotne 🙂

nunik
12. led 2012

Já taky až do porodu

majatob
12. led 2012

ani pri jednom tehotenstvi jsem neridila a muz musel jezdit max. 90 i na dalnici, mela jsem z toho strasnej strach 😅 ale ja jsem nikdy zadna extra ridicka nebyla a asi ani nebudu 😀 😀 😀

zelvatko
12. led 2012

asi měsíc před porodem jsem se sama vezla naposledy, neměla jsem žádný speciální pás..asi do prvního termínu, pak už jsme se nechala vozit, nevím, měla jsem strach, že někde začnu sama rodir 😀

pettule
12. led 2012

Také až do porodu 🙂 🙂 🙂

gumidek
12. led 2012

V obou případech do dne porodu, i do porodnice jsem se vezla sama (vyvolávaný porody). Nerada sedím na jiném místě než za volantem, špatná zkušenost z bouračky na místě spolujezdce..

wosk
12. led 2012

Skoro až do porodu, jen jsem měla ke konci problém s parkováním, potřebovala jsem velké místo a dost času, abych stála nějak rozumně 😉

rolnicek
12. led 2012

Do porodu, vezla jsem se sama 😀 a manžel pak sháněl druhé auto 😅 😀 nějak jsme nepoznali porod 😎

ivca_doubek
12. led 2012

U obou dětí až do porodu, neměla jsem ani speciální pás, ale obrovské břicho, takže pás držel dole sám 😀 . Naštěstí jsme jeli do porodnice pokaždé večer, když byl manžel doma, jinak bych se musela odvézt i do porodnice 😎

berule
12. led 2012

Řídila jsem ještě den před porodem...jeli jsme k našim 70km daleko a zpět. Taky jsem ale nezaznamenala, že bych se hůř soustředila na řízení, kdyby tomu tak bylo, tak bych skončila s ježděním dřív. 🙂

anieanne
12. led 2012

Den před porodem, a druhý den po propuštění z porodnice zase, jeli jsme s malým do města dodat ještě nějaké papíry kvůli RL.

ia.
12. led 2012

u prvního porodu jsem přestala jezdit asi dva týdny před porodem, u druhého nebylo vyhnutí, ale nevadilo mi to, naposled jsem řídila, když jsem jela na poradnu, kde mi dr řekla, že druhý den ráno jdem vyvolávat.

saminomimino
12. led 2012

až do porodu 😉

adelaz
12. led 2012

Odvezla jsem se do porodnice🙂

zanet2009
12. led 2012

dva dny před porodem jsem ještě řídila a v pohodě, jak píšeš, otáčení bylo těžší,ale šlo to.

lichtakova
12. led 2012

až do porodu, ale pak už skoro v leže 😉

miskadis
12. led 2012

Asi do půlky 7. měsíce, pak jsem se docela bála řídit, takže jsem to ráda přenechala manželovi. A pak, i když jsem byla jako spolujezdec, tak jsem se taky bála, a hlavně mi nedělaly dobře ty naše slavné české silnice, chvilkama jsem měla pocit, že ze mě malá musí vypadnout 😀

bocinka
12. led 2012

Den před vyvoládním porodu jsem jela 20 km do porodnice na KO.... 😀 😀 Nemyslím, že je to nebezpečné, pokud se cítíš dobře.... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru