Do kdy jste řídily v těhotenství?

mikulka
11. led 2012

Ahoj holky, zajímá mne, do kolikátého týdne v těhotenství jste řídily auto? Já jsem ve 35. měs. Je to nebezpečné? Už je pro mne řízení těžší, nemohu se moc otáčet atd. Ale zase je to pohodlnější a rychlejší. Co vy?

sussanah
12. led 2012

naposledy jsem ridila 5dni pred porodem, nedelalo mi to problemy. Mela jsem sice mega bricho, ale mela BeSafe pas pro tehotne, bez toho bych nedala ani ranu. No a kamaradka se dokonce vezla k porodu, protoze pritel mel v sobe dost vina 😀

mirkson
12. led 2012

az do porodu

hpaja
12. led 2012

V prvním těhotenství jsem moc neřídila, měli jsme jedno auto, kterým manžel jezdil do práce, na kontroly mě vozil. V druhém těhu jsem jezdila často, na kontroly jsem se vozila sama, manžel hlídal doma syna. Až na kontrolu den před TP a pak ještě jednu po TP (přenášela jsem 4 dny) jsem se nechala odvézt. Tu den před TP bych si bývala ještě troufla odřídit sama, ale MM se bál, tu další den před porodem bych už asi nedala, udělali mi Hamiltona a cestou zpátky mi bylo divně 😉

madormi
12. led 2012

ještě v den, kdy jsem začla rodit 🙂

luciebx
12. led 2012

ja taky ridila snad do porodu.. me to problem nedelalo.. ale zalezi jak se citis.. je to kazdeho vec..

romcovaklarka
12. led 2012

Já jsem se odvezla k porodu 😀

andrissek
12. led 2012

Já až do porodu 🙂

mery83
12. led 2012

Já řídila taky dlouho,ale manža měl o nás pořád strach tak řídil raději on.A bylo to pohodlnějí se nechat vozit.

zlatouch
12. led 2012

Skoro si připadám jak jediný "debil" který jezdil do porodnice na kontroly MHD 🙂 S pražskou dopravou a hledáním místa na parkování by mě to stálo o hodně víc nervů...nikdy jsem neměla problém, lidi mě většinou ochotně pouštěli.

coxa
12. led 2012

u obou až do konce těhu 🙂

hrozinka80
12. led 2012

Až do konce těhotenství i na poslední monitor 😉 jen tedy v den porodu mne vezl přítel 😉

cernalu
12. led 2012

naposledy jsme řídíla týden před porodem 🙂

luciik
12. led 2012

Já řídila naposledy v den porodu 😉

lajla
12. led 2012

do konce, jeste jsem se ten den co si pamatuju vezla do poradny🙂

margeta
12. led 2012

U prvního asi do 5. měsíce, protože jsem se nenasoukala za volant 🙂 U druhýho skoro do konce těhotenství.

amrash
12. led 2012

U prvniho jsem ridila porad, i do porodnice (37.tt) - ted u druheho me doma uz nenechaji ridit (nevim proc), tak asi jen do 30.tt 😝

usounek25
12. led 2012

U prvního do konce a teď u druhého řídím taky furt a nechystám se přestat.

mannadela
12. led 2012

Ahojka, já řídila až do porodu a bylo to bez problémů.

sidynka
12. led 2012

řídila jsem skoro do porodu 🙂

crriss
12. led 2012

Ja ridila az do porodu...rodila jsem o neco drive...ale kdyz jsem jela dal, tak uz jsem sebou nekoho vozila pro jistotu 🙂

llluckaaa
12. led 2012

Já jsem se v těhotenství v podstatě naučila řídit 🙂 Ale neřídila jsem až do konce, s velkým břichem jsem se už nemohla za volantem hnout a otočit se a tudíž se mi zkomplikovalo už tak náročné parkování.

anien
12. led 2012

Já řídila až do porodu a v pohodě, jenom cca 14 dní před termínem jsem už nejezdila větší vzdálenosti, max. do 30minut cesty...bylo to únavné. S bříškem jsem se vešla. Couvám hlavně podle zrcátek, ale otočit se aspoň trochu problém nebyl.

boobinka
12. led 2012

taky jsem řídila až do porodu... s poslíčky se řídilo trochu hůře, ale když jsem se opravdu necítila, přenechala jsem řízení na druhé 😉 Otáčení mi nedělalo problém 😉 Vzato po porodu jsem nebyla schopná řídít alespoň měsíc - kvůli nástřihu 😅

majinka1981
12. led 2012

Kamarádka se sama odvezla do prodnice, protože manžel slavil a byl napitý. Tak odvezla sebe i manžela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru