Do kolikátého týdne těhotenství vás bolela prsa?

krausule
16. led 2014

Ahoj holky-jsem ve 12tt a přestali mne bolet prsa,tedy pobolívaj minimalne proti tomu "naporu"předtím..tak si říkam,jestli je vše o.k..do kdy vas v teho pobolívali prsa?Nemyslím ted poslední trimestr,to pry opet pobolívaj..

terikus
16. led 2014

Mě do 10tt 🙂

dadushe
16. led 2014

cca do 12-13tt🙂 Neboj, vše v pořádku, hormony se jen trošku změnily, taky mě to děsilo🙂

andreadornova
16. led 2014

Přesně asi do 12tt oni pak většinou stejně zmizí prvotní příznaky a začnou jiný 🙂 ale každý to má jinak 🙂

lucielle123
16. led 2014

Právě řeším to samé, takže mi přijde tohle téma vhod.. Já dnes končím 8 tt a bolest prsou je pryč. Teda ještě trošku bolí na dotyk, ale oproti tomu brutu, co to bylo, tak je to už v pohodě.. Snad je to normální.. Je tady ještě někdo, koho bolest přešla dříve než ve 12 tt?

krausule
autor
16. led 2014

Tak to se mi "trochu ulevilo" 🙂 Díky 🙂

martinakracmarova
24. únor 2014

ahoj mne pobolivaly prsa cele tehotenstvi ale to je normalni, ...jen tak mimochodem mam doma tehotenske hal enky, dve bílé s kr. ruk., dve hnedé s kr i dl. ruk., a jedna dl. rukav černa a bile puntíky... prodam za 200 kč všechny, nosila jsem k lékaři byly nové , ted je uzijes na doma...Martina 😔 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru