Doktoři určili pohlaví, ale vy jste to cítily jinak?

ajuska245
7. led 2013

Maminky prosím stalo se už někomu, že doktor tvrdil, jedno pohlaví a všichni doktoři. A vy jste to citíli vnitřně jinak 🙂 . Neřekli nám to na 100%, jelikož to bylo špatně vidět, i miminko se špatně vyšetřovalo. A jak jste se stím souhlasily? Tvrdily to někomu celé těhotenství to jedno pohlaví, a pak vylezl z bříška někdo jiný než jste čekali? Prý se to stává a není to mimořádné 🙂 Jak jste na tom. Díky moc 🙂 🙂

iira
10. led 2013

kamaradce tvrdili ze bude mit holcicku ,par dnu pred terminem mela nejake pochybnosti ,protoze se mimi nehybalo a kdyz byla na utz a rikala ze ma pocit se mala malo hybe,tak se ji sestra ptala jestli si je jista pohlavim...no a nakonec ji rekli ze to bude kluk ...no a byl to kluk ..par dnu pred porodem chudinka menila ruzovou vyzdobu v postylce na modrou

janahoub
10. led 2013

Tak u mě také platilo, co psaly maminky většinou, že jsem cítila opak než byla pravda 😉 . Poprvé jsem byla přesvědčená, že to bude holka, byl to kluk, podruhé už jsem chtěla kluka a byl tam 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru