Doktoři určili pohlaví, ale vy jste to cítily jinak?

ajuska245
7. led 2013

Maminky prosím stalo se už někomu, že doktor tvrdil, jedno pohlaví a všichni doktoři. A vy jste to citíli vnitřně jinak 🙂 . Neřekli nám to na 100%, jelikož to bylo špatně vidět, i miminko se špatně vyšetřovalo. A jak jste se stím souhlasily? Tvrdily to někomu celé těhotenství to jedno pohlaví, a pak vylezl z bříška někdo jiný než jste čekali? Prý se to stává a není to mimořádné 🙂 Jak jste na tom. Díky moc 🙂 🙂

lv
7. led 2013

já jsem od doktorů neměla ani odhad, taky se miminko se nechtělo moc ukázat, i nějak vnitřně jsem byla přesvědčená o klukovi...no a je to ta starší copatka..

abecedka
7. led 2013

mně tvrdili, že to budou holky a já jim říkala furt kluci. a byla jsme o tom přesvědčená dlouho. a blbě. doktor měl pravdu už ve 12tt

segafredo
7. led 2013

já to cítila na holku, ale přitom jsem vždycky chtěla prvního kluka - a doktoři to potvrdili, bude to kluk - šlo to krásně na utz vidět, viděla jsem to dokonce zřetelně i já sama

betty2
7. led 2013

při druhém těhotenství jsem byla přesvědčená, že to bude holka, ale ultrazvuk řekl, že to bude kluk a je 🙂

katka_21
7. led 2013

My jsme si moc přáli chlapečka, během těhotenství jsem měla pocit, že je to kluk - a následně nám to i na ultrazvuku potvrdili 🙂

camelinka
7. led 2013

me vsichni predvidali kluka, i ja se citila na kluka, ale doktor rikal holcicku a taky tam byla 🙂

olcab
7. led 2013

u prvního jsem cítila holku a byla tam, u druhého jsem si to myslela taky,ve 20.týdnu nám řekli že to bude asi kluk(mimi nespolupracovalo,tak jsme to nikomu ani neříkali),tak se s tím smířila a teď ve 30.týdnu si dr.myslí že to bude holka(ale jistý si prý není,byl to záskok za mojí dr.,a on prý tak často utz nedělá) no a termín mám za měsíc,takže to bude překvápko 😀

sacvi
7. led 2013

My si to nenechali říct, ale byla jsem přesvědčená, že čekám holčičku a máme Janičku 🙂

sendoska
7. led 2013

Mi řekl doktor 27.12. že to bude asi Chlapeček .... ale já celé těhotenství cítím že to bude holka 🙂 .. ve středu jdu k jinému lékaři na ultrazvuk srdíčka tak se ho zkusím zeptat co tam vidí on 🙂 ... tak jsem už netrpělivá!! @ajuska245 a co ti řekli že to bude? ....ty cítíš opak? .. však se zeptej doktora i příště a uvidíš co se s toho vyklube 🙂

ajuska245
autor
7. led 2013

Holky děkuji, spíš jsem chtěla jestli u někoho tvrdily pořád jedno pohlaví a ono to nebylo, že se zpletli. No já se citím na holku, mám i takový pruběh, od počátku. Jenže jsem měla mít dvojčátka tak jestli to tam nebyly nějaké dovuky na to že tam byly ted, pan mudr řekl že si myslí něco, ale ruku do ohně by a to nedal. Tak si říkam myslet je hovno vědět, tak nevím. Říkali jsme, že to nikomu neřekneme. Nějak mě hrozně mrzí, že to bude asi zase kluk, ale 100% to není. Těhotenství a chutě mám na holku tak nevím, dělala jsem si i sodu ta vyšla na holku, nevím 🙂

berev
7. led 2013

Já vnitřně cítím že to bude chlapeček, ale co to bude doopravdy to zatím netušíme 🙂

sendoska
7. led 2013

ajuska245 jak se to dělá s tou sodou?? to je nějaké věštění co to bude? vubec neznám ☹ ... ale chtěla bych vyzkoušet 😀

mafeska
7. led 2013

Moje ségra uhodla pohlaví ještě dřív než doktoři díky mým chutím na citrusové plody a gumové medvíky 😀 Měla pravdu a doktoři mi to potvrdili, celé těhotenství jsem tomu věřila, i když mi na prvním velkém ultrazvuku kde mi to řekli tvrdili že to nikdy nemůžou říct na 100%. Věděla jsem že to bude holčička a bez obav jsem začala pořizovat růžovou výbavičku.

kalo
7. led 2013

@ajuska245 Co ti vychází v tomto? http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
(vyplň tvé narození a čas ve kterém si otěhotněla)

ajuska245
autor
7. led 2013

No já mám taky chut na banány, čokoládu, pomerančový džus což jsem nikdy nepila. Ze začátku jsem zvracela, nevolnosti do 13 týdne. U prního radimka to bylo opačně všechno ani jedno zvracení, a špatně mi bylo až od 13 týdne, ale jen trochu, u nj jsemm jedla taky sladké. Jen jestli se dá věřit 100% ultrazvuku a tvrzení mudr, že si myslí,,,,,. U radimka to blo krásně vidět protože to máme i vyfocené, a tad je všechno špatně vidět. Tak nevím díky 🙂

ajuska245
autor
7. led 2013

@kalo Moc tomu nerozumím je to cize je to napsaný růžově ITˇ´ S A GIRL. Tak neví ale byly tam dvojčátka. Tak neví co tam bylo zkusila jsem to i o ty 2 dny delé a stejný nápis. Dala jsem to do slovníku a děvčátko. tak nevím jestli to mám v pořádku. A jestli se tomu dá věřit, už ti to vyšlo? Nebo někomu?

schnek
7. led 2013

jestli to dobře chápu, řekli ti chlapce a ty cítíš ( a chtěla bys) děvče? tak jsem to měla já podruhé... tvrdila jsem, že si myslím, že je to holka, jenomže to bylo především chtění, v koutku jsem věděla, že to bude stejně zase kluk. Ale ten dojem, že by to přeci jen holka mohla být mi vydržel až do konce. Zato potřetí jsem si byla od začátku 100% jistá, že to kluk nebude. Všechny ty tabulky, výpočty a podobný tipovače pohlaví, jsou kraviny. Jak by to tedy bylo s dvojčaty?

ia.
7. led 2013

@ajuska245 moc prosím, jak se dělá ten test ze sodou? kamarádka je v 6tt a je moc zvědavá, co čeká 😵 díky moc...
jinak jak píše @schnek. Já u prvního věděla hned, že to bude kluk. U druhýho jsem to nechtěla vědět, abych nebyla zklamaná, kdyby to byl další kluk. Těhotenství naprosto jiné než to první. Ležela jsem na kapačkách ve špitále, zvracela jsem tak moc, že mě museli hospitalizovat, zvracení mi vydrželo až do 25tt. Jedla jsem zdravě, hlavně zeleninu a citrusy, u prvního jen samé prasárny, McDonalds atd...celou dobu jsem byla přesvědčena, že budu mít holčičku, ke konci jsem začla mít pochybnosti a narodil se druhý chlapeček. Tabulky jsem taky neřešila. Moc jsem toužila po holčičce, tak jsem směrovala sex 3 dny před ovulací, stejně jako první dorazil do cíle Vítek a ne holčička 😅

ajuska245
autor
7. led 2013

Tak mě nepotvrdily toho kluka 100%, myslí jejich dojem doktorů. Nevím ono se to moc nedá poznat pořád to má nožky u sebe nebo šnůrka. uvidíme, citia jsem se na holku ne pocit že po ní toužím, ale to že jsem jiná než u Radimka. Tady plnou hubu bedárů, flekata, to jsem neměla. Tak uvidíme

ajuska245
autor
7. led 2013

@ia. Ta soda, dělá se z ranní moči, prý nerozdělaná, na lžičku a počůrá se to. Dělala jsem rozdělanou i nerozdělanou a vyšlo mi to stejně. Když to praská tak kluk, a když to nic nedělá tak holčička. Z ranní moči. tak přeji hodně štěstí 🙂 🙂

ia.
7. led 2013

@ajuska245 děkuji moc, vyřídím kamarádce 😉

sendoska
7. led 2013

@ajuska245 taky mě ten test zajimá....

ajuska245
autor
7. led 2013

@sendoska tak to zkus, návod je nahoře doufám, že ti to jde přečíst 🙂

sendoska
7. led 2013

@ajuska245 nerozdělaná znamená v sáčku 😀 ??

ajuska245
autor
7. led 2013

@sendoska Jo jo, nová, ale říkám zloušela jsem nenačnutou i nčnutou, a vyšlo mi to stejně 🙂

ayenkas
7. led 2013

@kalo Tak tohle mi nevychází. A i všechny ostatní testy na netu mi vychází na kluka a je tam stopro holka🙂

sendoska
10. led 2013
antymania666
10. led 2013

ahoj, ja vnitrne tusim ze to bude kluk. i se mi zda neustale ze mam syna. vcera doktor rikal ze nevi ze se mu tam mota pupecni snura a ze to vypada na 60% na holku tak uvidime no

ajuska245
autor
10. led 2013

Právě jsem chtěla jestli se u někoho mudr, spletl. A pořád vám tvrdily jedno, a ono nakonec třeba nebylo, ke konci těhu se to změnilo a řekli Vám jiné pohlaví. U prvního těhu se mi zdálo o kloučkovi, já jsem ho chtěla i a máme. Ale tohle druhy, ze začátku se mi zdálo o rybě a holčičce, i ted se mi zdá že vozím holku, ale nevím jsem asi nějak rozházena v sobě. Každej tvrdí něco jiného. Zdají se Vám taky někdy takové divné sny. Slyšela jsem , že v těhu je to normální, ty hormony a tak 🙂

mmaky
10. led 2013

tak v prvním těhotenství jsem cítila že to bude holčička, ultrazvukem viděli taky holčičku a vylezla holčička.
V druhém těhotenství jsem opět cítila (chtěla) holčičku, na prvním velkém screeningu holčičku potvrdili, ale v 6 měsíci to najednou změnili na kluka a fakt ten kluk vylezl 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru