Domácí test určující pohlaví miminka. Máte zkušenost?

ivca_doubek
16. únor 2011

Zdravím všechny,
dneska jsem na internetu narazila na inzerát na test Best BabyTM Gender. Prý dokáže už od 14tt určit pohlaví miminka na 100% pouze z ranního vzorku moči. Máte s ním některá zkušenosti? Co si o tom myslíte? Našla jsem ho za akční cenu 499,-Kč, tak o něm docela uvažuji, jsem zvědavá 🙂...

beatta
16. únor 2011

Ahoj já s tímto testem zkušenost nemám ale myslím si že je to pěkná blbost a testu bych vůbec nevěřila 🙂 😠 .Oni už výrobci neví jak by na těhulkách vyrejžovali peníze 😒 😠

medvik
16. únor 2011

Já osobně bych za to peníze neutrácela, počkala bych si na sono u gynekologa. Od 18.týdne už je pohlaví vidět, pokud není mimčo stydlivé. A musím říct, že jsem hodně zvědavá, ale takhle zase ne.

zazulinka
16. únor 2011

Ahojky no já jsem také sice zvědavá ale doma to nikdo vědět nechce tak se držím taky do toho testu bych něšla podle mě by to byly zbytečně vyhozené peníze..... 😵

mamkamarketa
16. únor 2011

ja az budu zase v tom, tak si ho urcite koupim 🙂 pro nekoho to jsou vyhozene penize, ja si myslim,ze vyhozene penize jsou treba za cviceni a porodni kurzy 😉 kazdy to proste mame jinak

dlabinecka
16. únor 2011

Pokud vím, tak dávají záruku vrácení peněz. A já o tom teda taky uvažuju -moje zvědavost je silnější, než cokoliv jiného 😀 jen čekám jestli tu někdo napíše nějakou tu zkušenost. Myslim si, že 500Kč už jsem vyhodila za větší blbiny 😀

lucie.krajcarova
16. únor 2011

Tak po zkušenosti, kdy se nám mimino prostě neukázalo, prej to bude holčička, tak jsme byli na sále hodně překvapení, bych si tento test udělala a na utz se nespoléhala. ta cena je celkem příjemná, pamatuju si, že to stávalo i 1000. ono pokud si maminka chce nějaké věci zařídit předem, je lepší vědět, v jakých barvách. až budu zase těhotná já, tak třeba pak bude cena ještě nižší. určitě to vyzkoušej a napiš výsledek, jestli se trefili 🙂 Je zajímavé, že je to použitelné až v druhém trimestru, to mi přijde jako větší jistota.

beponka
16. únor 2011

tak o tomhle jsem ještě neslyšela, ale jelikož plánujeme druhé dítko tak až bych byla těhotná tak bych to zkusila jen tak ze zvědavosti....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru