Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

segafredo
10. říj 2012

@kacule34 vydrž, na revizi je vždycky čas - mně se objevil až v 8. týdnu i se srdeční akcí

kacule34
10. říj 2012

@segafredo děkuju moc za podporu. Právě, že mám stejný názor.

evikrou
13. říj 2012

Ahoj holky chi se zeptat...11.10 jsem byla na první kontrole u doktora ...bylo mi řečeno že jsem těhotná.Konečně po dvou letech snažení🙂 byla jsem štasná..až do té doby co mi řek,že je male jen 3mm☹ na utrazvuku taková malá kulička..podle poslední men. kterou jen měla 24.8..jsem 7.týdnu..ale nevím kdy byla ovulka...poslal mě na krev a další za 3 dny na hladinu hcg a až za 14 dni na kontrolu. To říkal, že by už měla být srdeční akce.. co myslím, že by měla být už dřív☹...když jsem si děla první test abych zjistila zda jsem těhu...po 6 dnech zpoždění/tedy 20.9 jsem to měla dostat a až 26.9 jsem si dělal první testík/, tak čárka byl jen takový dušíček a 1 den před kontrolou ,už pěkná dálnice..co myslíte zastavil se vývoj?..je mi hrozně...☹

vera_vila
13. říj 2012

@evikrou k otěhotnění klidně mohlo dojít třeba krátce před termínem MS... výpočet týdnů podle MS je fakt jen orientační, za důležité bych brala to, co řekne dr. Takže pokud je těhu třeba o 2 týdny mladší, tak kontrola na srdeční akci za 14 dní je tak akorát... Mě sestra, když jsem jí volala, že mám pozitivní test a nedostala jsem 14 dní MS říkala, že mám dojít až tak za 3 týdny (zhruba 8tt nebo 9tt od MS), že to už by mělo být srdíčko... dr. určitě ví, co dělá a proč to dělá...

evikrou
15. říj 2012

@vera_vila děkuji..já vím,že určitě ví co dělá..já jen mám hrozný strach ..a doufám ,že to vše dopadne ok...dnes jsem byla na krvi hcg 1000 tak nevím ,zda to není málo a ve čtvrtek na další odběr..doufám ,že bude vyšší a nebude menší☹I když mi holky říkal,že na té hcg tak nezáleží ,že někdo jí má vyšší a někdo zas nižžší..

vera_vila
15. říj 2012

@evikrou pokud dr. nic neřekla, nebo nenaznačila, že by mělo být něco špatně a je to v normě, tak to bude určitě v pořádku... Drž se.

anetadr
15. říj 2012

@evikrou taky si myslím, že vše bude pravděpodobně zatím v pořádku - pozdější ovulaci odpovídá i to, že jsi měla slabou čárku až 6 dní po vynechání menstruace - to už by měly být čárky vidět opravdu pěkně - takže si myslím, že ovulace byla později a je všechno přesně tak, jak být má - zvláště, když ti čárka na testu zesílila. Držím palce.

evikrou
15. říj 2012

vera_vila:nic kontrétního neřekl..jako,že se nevyvíjí dál a tak, asi by to bylo brzo na ortel☹..jen řekl, že je malé..když ho viděl na utrazvuku..jenom taková malá kulička v kuličce...moc se netvářil...ale řekla jsem mu také, že na začátku jen slaboučká skoro nevyditelná čárka a dnes už pěkná dálnice...a to zas říkla, že to je zas dobré.Asi bude záležet.. taky co ta krev ve čtvrek.. zda bude hcg už višší..no a nejdůležitější za těch 14dní kontrola☹

evikrou
15. říj 2012

@anetadr: děkuji za tvůj názor...je dobré slyšet pozitivní názory🙂...musím začít myslet trochu pozitivně..abych to nepřenášela na tu mojí borůvku🙂

vendullka
15. říj 2012

Neboj, já otěhotněla až den před MS, takže byl malý taky menší než by měl teoreticky být🙂

evikrou
15. říj 2012

Já taky hlavně nechápu ty hodnoty dnes z té krve...vy jo?mrkněte

evikrou
16. říj 2012

tak jsem dnes začala špinit☹ zítra si zavolám k Dr.a dojdu na kontrolu☹((((((

leontynka21
3. zář 2016

Ahojky jsem tady nova chci se zeptat vadi kdyz se me termin lisi o tyden?vim ze jsem mela styk 12.2.a mesicky 2.2.Ale na screeng.jim vychazi mimi o tyden vic takze termin 3.11.a dle PM 10.11.Znamena to otehotneni v unoru?moc dekuji.

poupatko8
7. pro 2020

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru