Duch na ovulačním testu, je to těhotenství?

berenika5
21. led 2015

Ahoj, moc prosim o radu zkusenejsich. Jsem po biochemickem tehotenstvi, ktere probehlo minuly cyklus. Tento cyklus jsem si delala ovulacni testy, protoze jsem se bala aby vubec ovulace prisla. Prisla krasne pravidelne 17.den cyklu. muj cyklus trva 30-31dni ovulacni test tri dny pred ovu mel dusiky a v den ovu byl krasne pozitivni. Potom jako kdyz utne nicani duch. No a za dva dny ma prijit ms. Jsem desne nedockava a precetla jsem si ze ovu test muze ukazat tehu driv.Tak jsem si ho dnes rano udelala a je na nem takovy vyraznejsi duch, je dobre vyditelny ale pozitivni ovu test to neni. Muzete mi prosim poradit jestli muze jit o tehotenstvi? tt test mi vysel vcera negativni. Jinak me boli prsa ale ty me boli i pred ms.

berenika5
autor
21. led 2015

moc dekuju vsem. Jsem uz hrozne nervozni.... zkousime to 6mesic a porad nic. ☹

verunka_korunka
21. led 2015

@berenika5 když se nám to povedlo, zkusila jsem udělat i ovu test. Tt byla testovací čárka tak poloviční a na ovulačním tak dvojnásobná intenzita. Duchy na ovutestu podle mě nic neznamenají. Mam je celý cyklus. A snažíme se od ledna minulého roku, s tím, že se to v cervenčí povedlo a v září jsem musela na revizi kvůli zalmklemu těhu. Teď jsme se mohli začít snažit až od prosince. Takže si z 6ti měsíců nedělej hlavu. Po roce snažení by mi teprve gyndar dělal nejaké testy... Takže ještě mas další půlrok před sebou 😉 a prý se to většinou do toho roku povede.

berenika5
autor
21. led 2015

@verunka_korunka dekuju za odpoved, ja prave duchy na ovu testech nemivam... ale jiste to znas,nadeje umira posledni.... 😒 Rok uz to zkousite..to je docela sila, ja jsem rada ze to po tom biochem. odeslo samo a zadna revize me necekala. To uz ti muselo byt poradne lito co? me by asi hlavne mrzela ta prodleva ve snazeni. Tak preju hodne stesti at to vyjde. 🙂

verunka_korunka
21. led 2015

@berenika5 přesně tak... Po pul roce snažení zase smůla a navíc trojitá ... Zamlkle, takže to neodeslo samo. Takže následovala revize a ta se nepovedla uplne, takže další revize a pak utrum do třetí menstruace... Takže druhý půlrok v háji. Je mi to pořád lito, ale musím jít dál a snažit se být pozitivní. Teď jsem taky lovili duchy a neulovila, ale bylo to divné a asi něco není v pořádku, takže se raději objednám na vyšetření.
Tobě hodně štěstí při lovení duchů a ať brzy najdeš dálnici 😉 určitě se někdy objeví.

berenika5
autor
21. led 2015

@verunka_korunka to se radsi objednej at se vse v cas podchyti. Taky ti budu drzet pesti at mas stesti a brzo najdes vysnene dva prouzky... 😉

berenika5
autor
21. led 2015

tak jsem nevydrzela a udelala jsem si ted vecer tt test. Protoze bolestivost prsou se zhorsila a boli me i podbrisek. No a do limitu je tam dusik... jen malej ale je tam. Je to 10,dpo. dva dny do ms. Tak snad uz nedorazi.

verunka_korunka
22. led 2015

@berenika5 tak to je super 🙂 tak jen ať sílí

berenika5
autor
22. led 2015

@verunka_korunka kez by... dnes jedu pro novou zasobu testu. Ale cely den jsem nafoukla jak vzducholod tak doufam ze se nechysta ms...

lumixii
26. led 2015

@berenika5 ahoj, tak jak ti to dopadlo? 🙂 😉

berenika5
autor
26. led 2015

@lumixii takhle a stale sili... 🙂

lumixii
26. led 2015

@berenika5 jééé tak to moc gratuluji 🙂

berenika5
autor
26. led 2015

@lumixii děkuji snad bude vše v pořádku a bude sílit...

lumixii
26. led 2015

@berenika5 mě totiž dnes ovu test ukázal taky jednu slabou čárku a jsem 10 dní po IUI, a dnes k večeru jsem dostala bolesti do podbřišku.. tak se chystám zítra k dr. Tak mě jen zajímalo, jak je to se slabou čárkou na ovu testu.

panda_brnenska
26. led 2015

@berenika5 Držím pěsti a at maličké sílí!!!

berenika5
autor
27. led 2015

@lumixii tak to bude dusik... i na ovu testu bude silit... uz ji mam na ovu testu uplne plnou... nr li vyraznejsi nez kontrolni... zkousej kazdy druhy den, naskakuje to rychle... drzim pesti at se malicke udrzi. 🙂

berenika5
autor
27. led 2015

@panda_brnenska moc děkuju. ... malicke... to se moc hezky poslouchá. 😉

lumixii
27. led 2015

@berenika5 děkuji 🙂

svlocka
29. led 2015

@berenika5 ahoj chci se zeptat kdy jsi si delala test ovu?to ukaze trosku driv ze?mam taky ovu testy ale jsou dost videt jinak mi vzdy vyskoci duch ktery nejde ani videt tak se ptam 🙂

svlocka
29. led 2015

@berenika5 toto jsou ty testy jeden z pondeli a streda tvuj nazor? 🙂

lucynka721
13. srp 2019

Ahoj holky, měla bych dotaz, je možné abych měla takhle // na ovul.testu ? Vysadila jsem HA, 6.8 předtím jsem jí brala, jako když nebrala, první sex byl 1.8 a po celou tu dobu až do 10.8. 9.8 jsem krvacela, ale dr to menzes nebyl, krev byla hodně světla. A mám nízkou sliznici z utz ze včerejška. Děkuji za názor

lucynka721
13. srp 2019

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru