Dvě placenty, setkaly jste se tu s tím někdo?

hajglish
4. pro 2013

Mohu se zeptat setkali jste se tu někdo stím.. Když jsem rodila Tak mi pak Dr. řekl, že jsem měla dvě placent a já nevím co to znamená.. Děkuji za odpovědi...

zlatelevizeedna
5. pro 2013

Známá to měla taky, řekli jí, že se jedná o anomálii. Prostě narostla jedna navíc. U porodu se musí dát akorát pozor, aby vyšly obě.

selverin
6. pro 2013

ahoj, mě placenta po porodu neodcházela, tak mi doktorka skákala po břichu až ji roztrhali na kusy a když ji skládali dokupy jako puzzle, tak mi taky sdělili, že jsem tam mělo "nádstavek" tomu říkali... prostě o jeden veliký kus placenty víc, že se jakoby začala vyvíjet na ní ještě jedna menší... řekli mi, že to neznamená nic, jen se prostě vyvíjel kus navíc... už na utz mi měsíc před porodem řekli, že mám větší placentu, ale nikdo nic neřešil a vše je v pořádku, hlavní je, že plnila účel správně ne? 😉

zabzulka
6. pro 2013

ahoj, taky jsem měla při porodu dvě placenty, přirostlé k sobě..víc mi k tomu neřekli a ani jsem po tom nepátrala, když vše dobře dopadlo 🙂

cupakova
6. pro 2013

Já na porod teprve čekám. Jde prý o to jak bude postavená těsně před porodem. pokud špatně, tak musím rovnou císařem. Jinak o nic nejde

kacaba85
14. kvě 2015

Také jsem měla a bohužel mi k tomu nic neřekli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru