Epi - no. Kde sehnat náhradní balónek?

pajinka7
24. lis 2011

Holky prosím o radu. Chtěla bych začít používat Epi - no a slyšela jsem, že je možné dokoupit pouze náhradní balónek. Hledala jsem na internetu, ale bohužel marně. Budu moc ráda, když mi někdo poradíte, zda hledat dál nebo se na to vykašlat a koupit celý přístroj tak, jak je. Děkuji za odpověď 🙂

estrellita
24. lis 2011

ja jsem epi-no pouzivala a co vim, tak v te dobe (pred rokem) se nahradni balonky nepordavaly. Jako spousta ostatnich, co mely epino z druhe ruky jsem ho nejdirv vydesinfikovala a pak pouzivala jen s kondomem na bazi vody (prodava je primo vyrobce epina na svych strankach) s lubrikandem na bazi vody🙂

anka.
25. led 2012

Ahoj. Taky pátrám a zatím marně. Oslovila jsem i pána co zastupuje společnost, která vyrábí epino tady v čr, ale prý výrobce náhradní balonky nedodává. Tak se zdá, že jsem kupovala jedno epino a teď budu muset druhé ☹ Kdybys náhodou našla, kde sehnat samotný balonek, tak mi dej prosím vědět do IP. Díky moc!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru