Extrémní chuť na sladké v 10. tt. Máte zkušenost?

belunkaa
13. pro 2011

Prosím poraďte má někdo podobnou zkušenost?Nedokážu do sebe dostat normální jídlo pokud není sladké ☹ ..Je to takhle brzy v pořádku? 😕

kristynaw
13. pro 2011

no jasne, v prvnim trimestru jsou chute/nechute nejhorsi 🙂

katerinanov
13. pro 2011

Tak si to dopřej když máš chuť 🙂

ufo8
13. pro 2011

jé 😀 to jsem měla taky, 14 dní jsem nemohla pozřít nic jinýho než sladký jídlo ani sýr ani maso, nic, jen sladký (chleba jedině s marmeládou nebo medem) k obědu sladký jídlo, k večeři taky..., pak to naštěstí přešlo samo a zase bylo období "masa" a pak už to bylo úplně dobrý

hojda
13. pro 2011

Neboj to tě přejde ve 26. týdnu po testu na těhotenskou cukrovku 😝

schnek
13. pro 2011

celý třetí těhotenství jsem jela na pistáciových tyčinkách Deli, denně jsem snědla nejmíň dvě ty XXL 😀 a k tomu jsem šíleně jedla (srovnánám s přechozími těhu) cokoli, co se mi dostalo pod ruku. A přibrala jsem jenom 7kg, po porodu jsem měla vlastně míň, než na začátku 😉 A to jsem s klukama měla chuť spíš na maso a jogurty a normální, spíš menší porce, s Aničkou hodně na sladký a kyselý a muselo toho být fakt hodně, byla jsem jak bezedná 😀 Najedla jsem se a za hodinu už jsem zase měla hlad 😀

llluckaaa
13. pro 2011

Ty chutě na sladké mi přijdou úplně v pořádku, taky jsem je měla, ikdyž normálně sladké skoro nejím. Ale stejně se snaž do sebe dostat i něco jiného, zeleninu a bílkoviny, stravu bys měla mít určitě vyváženou a měla bys jíst ještě zdravěji než netěhotná. A jestli si myslíš, jestli to není projev cukrovky, tak já myslím, že není. Ta se projevuje až později a spíš něčím jiným.

lucifereeek
13. pro 2011

každý má chuť na něco jiného, já na sladké vůbec, ale měla jsem chuť na zelí a okurky 😉

kalo
13. pro 2011

jůůůů, že by děvčátko? 😉 😉 😉

pisisunda
13. pro 2011

Ahoj, taky jsme v 10.týdnu a nejraději bych jedla jen sladké a to jsem předtím ani moc nemusela, tak uvidíme, jak se to vyvrbí🙂 Takže je to docela normální

ustarana
13. pro 2011

Tak si dopraj, za chvilku bude mimco tak velke, ze sa do teba uz nic ine nevlezie. Ja som v tehu mala strasnu chut na mrkvu a pomarance, od kazdeho som spraskla kilo denne. Manzel mal ruky vytahane ako gorila, co sa toho nanosil 🙂.

kaaca11
14. pro 2011

Já jsem celé těhotenství měla chuť na sladké, zrovna o Vánocích jsem ujížděla na marcipánových štolách, spořádala kilovou štolu za dva dny, to jsem prokládala čokoládou a pribináčkama. Ani mě ani naší holčičce to neuškodilo. V těhotenství jsem přibrala 18 kg a teď díky kojení vážím o 8 kg míň než před otěhotněním. V těhu jsem se bála testu na cukrovku, ale nakonec mi ho ani nedělali, protože prý nespadám do rizikové skupiny, a bylo to ok. Když ti to chutná, tak jez na co máš chuť 😉

sarkaa
14. pro 2011

Já jela v 1. těhotenství na Kinder Pingui 😀

majinka1981
14. pro 2011

Mě tedy nechutná vubec nic 😀

kris2008
14. pro 2011

tak ze by holcicka? 😀 ja mam dve a pokazde to bylo sladky 😀 myslim,ze uz nikdy nechci videt obal od margotky 😀

saminomimino
14. pro 2011

já mám problém s pravím opakem,jím normálně dost sladké a teď ho nemůžu ani vidět, a vůbec mám nechutenství,ale u obou mých předchozích těhu bych se po sladkém utloukla,je to normální ale zkus se kroti 🙂

pajav
15. pro 2011

mám stejný problém, nechut k jakémukoliv jídlu ale sladké bych mohla jíst celý den 😀 Taky mám proto už 2,5 kg nahoře 😉

helcas
15. pro 2011

já celé druhé těhotenství jedla sladké, ráno, ke svačině, po obědě, ke svačině, před spaním..pořád..a byla jsem si jistá holkou a byla to...u kluka jsem pořád zase jedla pikantní, pálivé a slané

pavlina88
16. pro 2011

Já měla chuť na sladké celé těhotenství a bohužel už mě to nepřešlo ani po porodu a to jsem dřív sladké vůbec nemusela 😖 , vzpomínám si, že ty chutě u mě začali taky hodně brzy 😉

kammka
16. pro 2011

teda brrr..... sladé ani vidět..jdu si otevřít velkou sklenici červený řepy, pa... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru