Foto ultrazvuku

kulihrasekzeleny
6. črc 2016

Holky je tam fazolka? :D Gynekolog mi nic neřekl. Až z toho ultrazvuku jsem vyčetla že jsem v 5tt. A gestační váček 9.29mm

kotty
6. črc 2016

@kulihrasekzeleny fazolka u mě vypadala jako bílý flíček v tom černém kruhu, takže tady nevím. Jo a 5w 5d = 5 weeks 5days = 6. týden, skoro ukončený, za dva dny začínáte 7. týden 🙂

dany69
6. črc 2016

no podle mě je to zatím prázdný gestační váček. jak píše kotty, fazolka je bílý flíček uvnitř

kulihrasekzeleny
autor
6. črc 2016

Gratuluji 🙂 ja jdu v 7tt na kontrolu. Tak doufám, že už tam budu mít taky bílý flíček

kulihrasekzeleny
autor
6. črc 2016

Zdá se mi že v na pravé straně váčku ten rozmazaný flek jestli to už není ono :D

dany69
6. črc 2016

@kulihrasekzeleny může a nemusí, ale ještě by se tam měl ukázat žloutkový váček, to je takový kroužek

kulihrasekzeleny
autor
6. črc 2016

To jsem myslela ten váček žloutkový. Divala jsem se na netu a v 5tt už ho tam měly a já nic :(

dany69
6. črc 2016

@kulihrasekzeleny hlavně neplaš a nezkoumej ultrazvuky 😉 tohle je prostě počátek těhotenství, to měření na týdny může být takhle dost nepřesný, mě to třeba lítalo hrozně.. chvíli jsem měla i o 14 dní mladší než podle ms.. pak jsi taky mohla mít později ovulaci, takže to prostě neodpovídá. Uvidíš na další kontrole

kulihrasekzeleny
autor
6. črc 2016

To je fakt. Už aby to bylo nemůžu se dočkat. Tak děkuji 🙂

andreaandrejka
6. črc 2016

@kulihrasekzeleny Bud v klidu a nezkoumej na netu kdo co mel. Je to individualni,za druhe ovulace mohla byt dele,za treti,dost zalezi na kvalite stroje.
Tuhle bublinku jsem mela ve 4+1,nasledne v 6+1 uz bylo videt vse 🙂

katherine177
13. dub 2022

@kulihrasekzeleny mohu se zeptat jak jste dopadla ?Mám něco podobného a jsem na nervy ,že to bude špatné.Kontrolu mám za týden .

nikolb99
3. kvě 2022

@katherine177 dobrý den, jak jste prosím dopadla? Já byla na kontrole v 5+6tt a dle MUDr. byl jen prázdný gestační váček, ale řekl mi, že je vše v pořádku🙈 zítra jdu znovu, ale jsem z toho na nervy😏

katherine177
3. kvě 2022

@nikolb99 dobrý večer špatně , ultrazvuk neodpovídal ,pořád to bylo jakoby o dva týdny menší,každý týden mě honili na odběry HCG,ultrazvuk . Neskutečný stres.Nakonec jsem v 8 tt začla krvácet a samovolně bez revize potratila ,zamlklé těhotenství vel.6tt .Krvácela jsem 10 dní ,3 dny bolesti a silné krvácení .
Držím vám pěsti ať je vše v pořádku.

nazka
Autor odpověď smazal
Zobraz
nazka
3. kvě 2022

@katherine177 tak úplně stejně jsem to měla taky tak. Byla jen prázdná dutinka a v 8.tt jsem začala krvácet, já teda byla na revizi.

nikolb99
3. kvě 2022

@katherine177 achjo to mě strašně mrzí😓
Děkuju moc, jsem z té kontroly strašně nervózní, snad se ukáže nějaký posun🥺🙈

katherine177
3. kvě 2022

@nikolb99 třeba u vás to bude mít šťastný konec 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru