Fotografování těhotných. Co si o tom myslíte?

smardik
5. kvě 2008

Holky chtěla bych se nechat vyfotit jen s bříškem a dát to příteli k narozeninám. Sice mám trochu strach že se budu stydět odhalit před fotografem, ale zase mi to přijde jako krásný dárek a krásná vzpomínka 🙂. Co si o tom myslíte, popřípadě nevíte o nějakém fotografovi který by takové fotečky dělal - v Moravskoslezském kraji. Za chvíi dám do alba nějaké fotky z internetu, jak bych si to představovala 🙂. Uvítám vaše názory nebo ještě líp zkušenosti

luciejadr
21. říj 2008

Kruger, určo bych chtěla kontkat. moc ti to sluší na těch fotkách, ale to asi bude tebou - že ti to moc lsuší.. já zase budu vypadat jako .... 😀
a v kterém týdnu jsi byla? a to sis vzala své oblečneí a ona pak poradila, co si obléct?

kruguer
22. říj 2008

Děkuju za pochvalu 🙂 No vzala jsem si svoje oblečení, ale bylo toho dost pomálu, jelikož se už do ničeho nevejdu 😀 Takže v podstatě nic. Byla jsem myslím 33tt. Jestli chceš kontakt, pošlu do IP, tady by to smázli.

lestep
22. říj 2008

ahojky. také jsme se nechali fotit s bříškem i s manželem. Bylo to od známéhé uměleckého fotografa, co nás fotil i na svatbu. Super zážitek. Měli jsem dost vlastního oblečení i doplňků..Fotil i akty, ty ale ještě nemáme doma. Určitě se za bříško nesytdím a jsem ráda, že se to dnes spíše preferuje, než schovává..

bene44
24. říj 2008

Ahoj. Jen jsem se chtěla ozvat k tématu. Docela jsem se podivila těm řečem, že fotografka "je prej fakt hustá", že je nepříjemná, nebo že zveřejňuje fotky bez svolení. Já tam byla s dcerkou nedávno, a nemůžu si stěžovat. Přístup p. Zlevorové byl velmi profesionální, rozhodně nebyla "hustá", naopak byla velmi příjemná, focení proběhlo v klidu a pohodě, spokojená jsem byla já i dcera, a fotečky jsou opravdu úžasné. Mamince, která psala, že jsou drahé, bych řekla jen tolik - i kdyby stály ještě víc, rozhodně to za ty penízky stojí, fotky jsou krásné a nejen já, ale všichni, komu jsem je ukázala, byli nadšení. Jo, a na téma zveřejňování fotek - co já vím, tak pokud chce p. Zlevorová fotky zveřejnit, třeba v kalendáři, rozhodně si nemůže v dnešní době, kdy potřebujete povolení pomalu i na uprdnutí (pardon 🙂 ), dovolit zveřejnit fotky bez povolení focené osoby nebo jejího zákonného zástupce, a normálně sepisuje smlouvu. A za sebe můžu říct - z fleku bych k ní šla znovu. Takže tak. Mějte se krásně nedejte na "jedna paní povídala".

estrellita
25. říj 2008

proc zas pise pochvalnou zpravu osoba, ktera se zrovna prihlasila, a ciste nahodou byla u te fotografky..........uz je to fakt ohrane

holly1
25. říj 2008

Ahojky, taky bych chtěla najít nějakou fotografku v Praze, nejen bříško, chtěla bych pak hlavně nějaké fotky s miminkem, díky

estrellita
25. říj 2008

jinak mne se fotky tehuli strasne libi. A ty vase odkazy jsou moc pekny. Myslim, ze kazde zene to v tomhle obdobi slusi, tak proc brisko schovavat. 🙂

muminek
25. říj 2008

Já se taky chtěla nechat fotit ale pak mě sklátila chřipka tak jsem to odvolala a pak jsem šla už rodit tak mě to mrzí do dneška ,ale aspoň jsem se vyfotila ráno před porodem doma 🙂 Tak třeba příště.

bene44
25. říj 2008

Milá Estrellito, o Modrém koníku jsem se dozvěděla náhodou, a to tak, že jsem fotografce z Babyphota posílala sms s díky za fotky, a že se všem líbily. Říkala, že jsem jí udělala velkou radost, už proto, že se nedávno dozvěděla o tom, že se o ní nehezky mluví na některých fórech, a diskuse v Mod.koníkovi měla být jedním z nich. Jen jsem se chtěla přesvědčit, jestli je to pravda, protože já jsem od ní odcházela maximálně spokojená. Nejsem žádná její známá, tam jsem ji viděla poprvé a zatím naposled. Nehezké řeči o ní se mi nelíbí, a tvá reakce taky ne. Přihlásila jsem se jen proto, abych sem napsala svůj názor na Babyphoto, protože bez přihlášení to nejde. A nevím, co je na pochvale ohrané. Nenapadlo tě, že jsem třeba jen chtěla vyjádřit svůj názor a uvést na pravou míru to, co jsem si přečetla? Všechny ty poznámky byly od lidí, kteří tam nebyli, kteří jen něco slyšeli - tak jsem třeba chtěla jen jiným maminám, které chtějí mít krásné fotky svých ratolestí, sdělit svou zkušenost, a to na rozdíl od těch předešlých dobrou. Mimochodem, jmenuju se Vlaďka Beníčková, bydlím v Brně, a v Babyphotu jsem byla s dcerkou cca před třemi týdny. Za tím, co jsem psala minule i teď, si stojím, a pokud by se chtěla některá z mamin se mnou spojit, můj mail je bene44@seznam.cz, ráda jí řeknu víc, případně pošlu na ukázku nějakou fotku. Takže děkuji a doufám, že nepřijde podobná reakce jako ta poslední, jako např. že když jsem z Brna, tak je tutovka, že dělám Zlevorové reklamu. Nazdárek V.

milisek
6. lis 2008

Ahojky jsem v 35tt a taky bych se chtěla nechat vyfotit s bříškem a s manželem na památku 🙂
Neznáte náhodou někdo nějakou fotografku nebo fotografa z jižních Čech??? Nejlépe z Tábora nebo z okolí 🙂 Mohou být i České Budějovice. Moc děkuji. Kdyžtak mi prosím písněte do IP. 🙂

paulinka80
6. lis 2008

Prosím taky o kontakt na nějakého fotografa z jižních Čech (Tábor, Písek, ČB) a nebo i z Prahy....prosím písněte do IP. Moc děkuji

ajka
10. pro 2008

Ahoj. Jen bych chtěla reagovat na téma baby photo Brno. Bohužel se musím přidat k těm nespokojeným maminkám. Je pravda, že když jsme byli s rodinou v ateliéru poprvé před třemi lety, fotografka se nám plně věnovala hodinu, byla naprosto profesionální a výsledkem byly nádherné fotky, které našim dětem zdobí pokojíček dodnes. Až děti povyrostly, logicky jsme vyhledali stejný ateliér, abychom získali další krásné obrázky. Ale byli jsme strašně zklamaní. Paní fotografka byla naprosto nesoustředěná, neustále někam odbíhala, takže děti ztratily trpělivost, nebavilo je to a nás taky ne. Výsledek je znát na nepovedených fokách, které se s naší první zakázkou nedají srovnat. A nemyslím si, že měla paní fotografka jen špatný den. Před třemi lety bych na ni nedala dopustit, bohužel letos musím napsat, že návštěvu u ní nedoporučuji. 😒

ferinka
26. led 2009

Ahoj holky,jsem z Berouna a hledáme nějakého fotografa na focení nevíte o nějakém ateliéru někde ve středních čechách a Praze, kdo by nás s manželem hezky vyfotil s bříškem???

jeudi
29. bře 2009

taky uz jsem koukala na ruzne stranky,ale je to teda na muj vkus dost drahe od profesionala..jake ceniky znate vy??

petulak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
29. bře 2009

petulak a kolik te to stalo??a kolik bylo foecek?

petulak
30. bře 2009

platíš podle toho které chceš fotky.Jako od kusu a taky podle toho jestli je chceš vypálit na cd nebo vytisknout.Takže záleží na tobě.Ale je tam i ceník tak na to jukni.

kuchy
31. bře 2009

🙂 Ahojte, taky bychom chtěli fotky s břichama 😀 ,neznáte šikovného fotografa v Olomouci a okolí????????

kessiee
25. dub 2009

ahojte 🙂 velmi ma zaujimaju tehu fotky a tiez by som sa chcela dat nafotit. holky v ktorom tt ste na fotenie isli? nepoznate niektora dobre studio na zap.slovensku?

nevesta2009
30. dub 2009

Čau holky, moje těhu fota najdete v albu.Byla jsem se fotit na začátku 8 měsíce ale myslím že to bylo brzy, neměla jsem moc velké bříško 🙂¨
Jinak já doporučuji : http://www.kacafoto.cz/

faun
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
13. čer 2009

Byli jsme u Jany Hozové v Praze a bylo to super,pár foteček mám v albu a i cena nebyla tak hrozná 😉

antonien
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mili84
26. črc 2009

Ahojda, my se byli nechat vyfotit u Petra Moška z Pardubic a spokojenost veliká 😵 Foto mám v albíčku.

blanka.k
19. říj 2009

Ahoj obnovuji diskusi, hledám fotografa z Brna, je tu tip na babyphoto, ale i negativní reakce, nemáte někdo jié zkušenosti? Co paní (slečna?) Smrčková? Ty její portréty mě docela zaujaly... 😉

corona
30. kvě 2010

Ahojky,tak my byli s manželem minulý týden na focení u paní Zlevorové,a naprostá spokojenost.Byla profesionální,a jak jsem měla strach z toho,že bude odměřená apod-jak jsem si tu přečetla-tak vše proběhlo v pohodě,a ani jsem se nestyděla 🙂.Mohu jen doporučit.Myslím,že každý z nás má špatný den,a podle toho to někdy může vypadat..I profesionála můžou někdy bolet zuby,nebo má neštěstí v rodině......

kauculacek
1. čer 2010

Ahojda,
já se na základě dobrých zkušeností ze svatby nechala nafotit od Zuzky Scharf v 30tt - doporučuji 😉 výsledek stojí za to!

anieanne
13. čer 2010

Ahoj, nemáte nějaký tip na focení bříška, a to okres Kladno nebo Beroun, případně co je tu okolo - Mělník, Praha...

fotografkaostrava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tali28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru