Fotografování těhotných. Co si o tom myslíte?

smardik
5. kvě 2008

Holky chtěla bych se nechat vyfotit jen s bříškem a dát to příteli k narozeninám. Sice mám trochu strach že se budu stydět odhalit před fotografem, ale zase mi to přijde jako krásný dárek a krásná vzpomínka 🙂. Co si o tom myslíte, popřípadě nevíte o nějakém fotografovi který by takové fotečky dělal - v Moravskoslezském kraji. Za chvíi dám do alba nějaké fotky z internetu, jak bych si to představovala 🙂. Uvítám vaše názory nebo ještě líp zkušenosti

prcekkk
5. kvě 2008

ahojky já bych se určo chtěla nechat vyfotit s bříškem 😉.moc se mi to líbí...a je to super dárek pro manžela 😵

smardik
autor
5. kvě 2008

prcekkk: krásný dárek to určitě je, na 99% jsem rozhodnutá do toho jít jen ještě musím počkat až mi povyroste bříško, zatím je takové maličké 🙂. Snažím se najít fotečky do alba, nějaké jsem našla ale nejdou mi uložit ☹

andelka
5. kvě 2008

smardik: V Ostravě-Porubě fotí Kateřina Bínová, specializuje se na akty, má s bříškama krásné fotky. Na netu ji najdeš na kacafoto tečka wz tečka cz 🙂

smardik
autor
5. kvě 2008

andelka: děkuju, už jsem na její stránky nenašla, přímo ukázky fotek s bříškem jsem bohužel nenašla ☹, ale už jsem ji psaala tak uvidíme jak se domluvíme 🙂

pavlina05
5. kvě 2008

Ahoj holky!!!
Dnes je skvělá doba, kdy se bříška ukazují a ne schovávají před světem! 😉
Je to úžasná vzpomínka na krásné období!!!!
Koukněte ke mě do alba, já se nechala fotit doma od MM a moc se mu to povedlo! (teda dle mého vkusu a názoru)

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

a tady moje kamarádka z koníka:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

andelka
5. kvě 2008

smardik: Já jí psala když jsem hledala fotografa na svatbu, ona bohužel ten den už nemohla, ale nabídla mi, že fotí i bříška, takže nás pak moc ráda uvidí 😉 Takže určitě fotí i mimča v bříšku s oběma rodiči. 😀

andelka
5. kvě 2008

No možná jsem se sekla, na stránkách má už vykouklá miminka, ale já myslím, že fotí všechno, takže po domluvě by neměl být problém. Od svatby už je to nějaký ten pátek, tak už jsi ten e-mail přesně nepamatuju. Však za zeptání člověk nic nedá a ostatní fotky má krásné.

smardik
autor
5. kvě 2008

andělka: už mi odpověděla a fotečky dělá 🙂 tak se domluvíme 🙂. Já chci ale fotky jen já a bříško v ateliéru + venku (spíš trošku erotické 🙂 - něco jen já s bříškem nahá v přírodě a něco s nějakým šátkem nebo tak), uvidíme jak se domluvíme 🙂, ale už mi poslala ceník a fotky má hezké tak do toho určitě půjdu 🙂

smardik
autor
5. kvě 2008

pavlina05: fotky jsou super něco takového si představuju, jen bych ještě chtěla i nějaké fotky v přírodě 🙂 ale taky nahatá tak snad tu něco najdeme 🙂

andelka
5. kvě 2008

smardik: Třeba Komenského sady 😀 😀 Já bych taky chtěla fotky s bříškem, ale v přírodě určitě ne, styděla bych se a bála bych se. že mě někdo uvidí. Leda vyjet někam do hor, kde není po lidech ani vidu ani slechu, ale i tak bych se bála a asi se nadokázala uvolnit. V ateliéru je to v pohodě, tam nikdo jiný není.

smardik
autor
5. kvě 2008

smardik: komenského sady jsou úžasné, to bych měla i s obecenstvem 🙂. snad nejdem někde kousek přírody kde nebudou lidi

micanek
15. kvě 2008

Pro Brno jedna fotografka ... moc pěkný fotky .... je prej ale dost hustá babyphoto,

smardik
autor
15. kvě 2008

micanek: ty fotky jsou super 🙂, nevíš v čem je prej dost hustá?

micanek
15. kvě 2008

smardik: prej má strašný chovánmí ... vím o od dvou maminek ... ale právě jsem taky chtěla vědět názor. Protože fakt nááádhera.

smardik
autor
15. kvě 2008

micanek: no mi se ty fotky hodně líbí, uvažuju že to risknu 🙂 ale až později až budu mít nějaký pupík 🙂 Třeba se nám ozve někdo kdo u ní byl a má zkušenost. Ale fotky jsou super a ceny taky 🙂

girll
15. kvě 2008

Ahojky holky a nemáte někdo tip na nějakou fotografku v Praze??? 🙂

smardik
autor
15. kvě 2008

girll : kamarádka si jednu strašně pochvalovala, až přijde na skype pošlu ti když tak kontakt ale vím že nemá stránky ☹

girll
15. kvě 2008

smardik: tak díky škoda že nemá webovky ☹

susik77
15. kvě 2008

Ahoj, nevite kde v Praze fotografuji male deti? chci nechat vyfotit malou k 1 roku 😉

noangel
15. kvě 2008

micanek: navic ta baba klidne ty fotky siri dal bez souhlasu rodicu takze klidne muzes pak svoje ditko nekde videt, byla na nu i podana zaloba, fotky od ni visi v brne bohunicich, podle me je jen uboha kopie anne gedes takovy ty fotky miminek v hrasku apod

micanek
15. kvě 2008

smardik: tak pokud tam pujdeš, tak pak napiš ... já malího nechat vyfotit, jak bude sedět ... takže tak za půl roku 😀

smardik
autor
15. kvě 2008

micanek: vážně uvažuju že bych tam šla, tady v Ostravě jsem nenašla nikoho kdo by mě zajímal (jen jednoho fotografa a ten nabízel 6 fotek za 4500 což se mi zdá hodně) ale ted jsem teprve ve 4měsíce a někde na netu jsem našla že ideální je to koncem sedmého, začátkem osmého měsíce takže by to bylo tak za 3-4měsíce

smardik
autor
15. kvě 2008

girll: zjistím a večer dám vědět

smardik
autor
15. kvě 2008

susik77: tenhle fotograf/ka vůbec nevypadá špatně atpetra

paulinka80
21. říj 2008

ahojky holky, nevíte kdo fotí těhulky v Praze?

hupcza
21. říj 2008

v ostravě je super šikovná fotografka eva palkovičová ...fotila mi akty,svatbu (svatba v mém albu na beremese),komu jsem doporučila, ten byl spokojen - je to moc fajn holka
další moc šikovná, co fotí děti i těhule jako anne gedes je ve viganticíh - kousek od rožnova - osobně neznám, ale ségra její přístup moc chválila

molicova
21. říj 2008

Ahojky my byli s manzilkem take na foceni s briskem a koncem roku pujdeme s malym. Tady jsou nase fotecky

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Strasne jsme si foceni uzili. Bylo to vazne super.

luciejadr
21. říj 2008

holky, tak diskuze mě moc zaujala. Paulinko, kdyby jsi někoho objevila v Praze, dej vědět 😀 já jsem nějak toto vůbec neřešila, ale asi mě to taky chytne 😀

paulinka80
21. říj 2008

Molicova - fotečky máte úžasný, něco takovýho si taky představuju...kde jste na focení byli a jak to probíhalo? A cena? díky za víc info...

kruguer
21. říj 2008

Byla jsem u fotografky v Praze a byla jsem moc spokojená, bylo to příjemný focení, moc milá a za dobrou cenu. Dala jsem nějaké na ukázku do alba. Kontakt ráda předám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru