Gender test baby? Je výsledek 100%ní?

roryna
23. dub 2011

Ma nekdo zkusenosti s timto testem kdy se urci pohlavi ditete jestli je to 100procentni?

helulela
28. dub 2011

Zkušenost nemám, obecně jsem k těmhle testům dost skeptická. Stoprocentní to nebude ani náhodou.

mirax
28. dub 2011

100% ani nááhodou. Je to pro zábavu...já teda ale pevně doufám, že na nějakém promyšleném základě fungují a ta pravděpodobnost shody je vyšší než 50%!!!
Pač jinak si fakt můžu hodit korunou 😉

Já vyzkoušela gender maker, cena ještě ujde a výsledek je vcelku dobře čitelný. Příští středujdu na utz, tak dám vědět, pokud se mimčo odtajní.

petruskaaa
30. dub 2011

😀 😀 😀 stoprocentní to stoprocentně není, podle mě je to důvěryhodný asi jako čínský kalendář,když to vyjde,je to náhoda 😉

kami1984
30. dub 2011

100% obcas neni ani ultrazvuk🙂

petrusam
30. dub 2011

pár minut po udělání voda nebyla oranžová ani zelená, ale taková ta špinavá voda z vodovek 😀 teď po pár dnech mi přijde každý den, že je jiná a nemůžu říct, že přímo zelená ani oranžová 😀 takže jsme se pobavili 😀 😀 a počkáme si na UTZ 😉

jantu
5. kvě 2011

Ahoj vyzkoušela jsem tento test ve 14.týdnu. Vyšel zelený tedy holčička. V pondělí jsem byla na velkém ultrazvuku a gynekolog viděl jasně chlapečka. 😉 Chtěla jsem to zkusit , ale nyní si myslím, že jsou tyto gendertesty podvod. 😝

ivha
24. říj 2011

Gender test jsme koupili na netu. Výsledek měl být: zbarvení do zelena - holčička, zbarvení do oranžovo-červena - kluk. Po smíchání červeného barviva s močí se tato ihned zabarvila ze světle žluté do tmavě žluté a od té doby se zabarvení ani nehnulo. Po 3 dnu jsem volala dodavateli, že zabarvení ihned po promíchání bylo takto žluté a jestli to je tedy výsledná barva, že po 2min se nic jiného neukázalo. Paní - manželka majitele se divila, jak bysme chtěli mít výsledek tak brzdy, ať prý počkáme těch 7 dní a ať to mezi tím dáme do lednice!!??
Celý rozhovor byl podivný, jako když o tomto výrobku vůbec nic neví. Takže podle mně opravdu vyhozené peníze.

jeudi
1. led 2012

já s tím zkušenost nemám ale neni to tak dávno co si ho koupila kamarádka ,hrozně si přály holčičku i na tom testu ji vyšla holčička ,jaké pak bylo překvapení,když ji oznámily ,že čekají chlapečka 🙂 takže myslím že to je jen pro zábavu 😉

maximka33
1. pro 2012

holky, zkoušely jste někdo ten test? četla jsem, že úspěšnost je 80%. my ho asi vyzkoušíme. v minulém těhu se nám dítě neukázalo až do porodu, to bych zvědavostí nevydržela 🙂

alyssa.anna
24. pro 2012

vyzkoušela jsem test dnes 13+1tt a vyšel mi kluk. Až budu vědět více, doplním info. Máte někdo další zkušenosti?

kalipso
24. pro 2012

100% určitě není, nám ale vyšel - hlásil holčičku a holčičku opravdu máme 🙂

nazka
30. čer 2019

Obnovují diskuzi.. Zkoušely jste holky, co vám vyšlo? A vyšlo? 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru