GS Mamavit, je mi po něm zle. Máte to některá?

lenkalenulka
10. lis 2013

Zdravim vsechny, holky jakou mate zkusenost s gs mamavitem?kdyz jsem se rozhodovala ktere vitaminy si koupit tak z tech co mi dala na vyber mel nejvetsi mnozstvi doporucene denni davky i ve slozeni nejvic tech potrebnych vitaminu, mozna je to na me silnej koktejl ci co ale pokazde co ho uziju tak mi je na zvraceni, beru ho po jidle, jednou jsem zkusila pred no to sel hned ven.. zapijim velkou sklenici vody nebo caje a stejne mi to ten zaludek moc nebere, jake berete vitaminy vy? Ja u prvniho brala calibrum baby plan a pak calibrum mami a nikdy mi z toho spatne nebylo.. tak mi doporucte nejake jine cenove prijatelne dekuji:-*

selverin
10. lis 2013

mě z něj bylo zle, když jsem ho brala na lačno, pak jsem ho brala po jídle a bez problému 😉

jenny.kay
10. lis 2013

Hlavně neužívat na lačno, to mi bylo taky strašně zle. Ale ve druhém těhotenství mi nevyhovoval vůbec, vzala jsem si pár tabletek a pak už je nedojedla.

mitote
10. lis 2013

ja jsem po nem zvracela

arwen2010
10. lis 2013

Na lačno je mi po něm zle, jinak ok 🙂

wwpetulkaww
10. lis 2013

Beru vždy po snídani a jsem spokojená.... 😉

zurkova
10. lis 2013

mě po něm bylo taky strašně zle, vysadila jsem ho a užívala calibrum a super.

vosinka
10. lis 2013

Taky mi po něm bylo špatně, nebrala jsem nic. 😉

aleks
10. lis 2013

Taky mi bylo po něm špatně. Stejně jako vosinka jsem neužívala nic.

holubice.petra
10. lis 2013

taky mi po něm bylo hrozně špatně ať jsem ho brala před jídlem nebo po jídle..nebo v kterou koliv hodinu 😝 pak jsem začala brát babyplan a to bylo v pohodě 😉

vrana
10. lis 2013

Mne z nej taky bylo špatně, brala jsem calibrum babyplan

marinka
10. lis 2013

Já jsem nemohla žádné těhu vitamíny, po všech jsem hned letěla zvracet. Jediné, co mi nevadilo, byla samotná listovka.

ija1
10. lis 2013

taky mi vadil, hned jsem zvracela, v druhem tehu beru jen femibion. sice je drazsi ale snasim ho dobre

klariska16
10. lis 2013

Mým kámoškám bývalo taky po něm špatně,já brala gravital a v pohodě.

arinikac
10. lis 2013

Já jsem po něm taky zvracela. Brala jsem Femibion, ale ten nepatří moc do cenově přijatelných 😀

odvarkova
10. lis 2013

já neberu nic, u prvního jsem brala mamavit nebo tak nějak (syn byl dost velkej a v porodnici mi řekli, že je to těma umělýma vitamínama) u druhého jsem nebrala a ani teď neberu nic, nechci mít děti na umělých vitamínech, raději si koupím ovoce 😉

evikmi
10. lis 2013

zkuste "Chytré miminko" ... je to to samé jako Femibion, jen je levnější a je od českého výrobce 🙂

klaire22
10. lis 2013

přesně tohle měla moje kamarádka. jen ho cítila, zvedl se jí žaludek a vše letělo ven. takže vitamíny tak nějak na nic ☹

kuratkol
10. lis 2013

Mne po nem bylo strasne zle v jakemkoliv obdobi tehotenstvi. Pak jsem zjistila, ze mi vadi to, v cem jsou ty pilulky obaleny. Kdyz jsem pilulku rozdrtila a zapila, tak mi po ni spatne nebylo.

cajomilka
10. lis 2013

Vadí mi ten drsnej povrch těch tabletek, když ji nespolknu hned napoprvé, už se mi to většinou nepodaří, prostě mi nějak neprojdou krkem. Při prvním těhu jsem brala Femibion, teď z fin. důvodů už Mamavit nějak doberu, mám to za pár 😉 Ale už bych si ho znova nekoupila.

kapljhgf
11. lis 2013

taky sem při malym brala gs mamavit a taky mi nebylo zrovna do skoku ale zase az tak ze bych po nem zvracela to taky nebylo ale pokad to mas tak zkus vsadit na ty které si mela předtím

bibi_du
11. lis 2013

Já je beru, a je mi dobře - ale je pravda, že jsem taky četla, že je po nich někomu špatně.

hudala
11. lis 2013

Mě vadila velikost tabletek a po spolknutí se mi hrozně chtělo zvracet. Tak jsem si je půlila a bylo to lepší (jelikož jsem je dostala jako dárek nechtěla jsem je vyhodit).

snezenka123
13. říj 2014

tak já po něm zvracím 🤐 i když ho vemu po jídle tak do max deseti minut to jde ven 😝 😝 😝 a to jsem už ve 14tt,prostě je nesnesu,chtěla bych zkusit jiné,tak uvidím

gepe
13. říj 2014

Me po nem bylo zle nezavisle na lacny ci plny zaludek.

maky_s
13. říj 2014

Ahoj, mě je po něm taky zle, tak neberu nic..zkoušela jsem různý varianty, jak píšeš..naposled na noc, abych to zaspala, ale je mi pak na nic i druhý den.. 😒

kera.k
13. říj 2014

Beru už skoro dva měsíce a v pohodě.

kacenka1111
13. říj 2014

Ja brala jeste pred mesicem a silenost. Koupila jsem jiny a jsem v pohode.

viiikousek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daniry
9. kvě 2019

Nevolnost, zvracení. Vzala jsem si asi 6 prášků a nebudu dobírat...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru