GS Mamavit. Užíváte ho někdo?

gimik
30. led 2008

Ahojky holky, užíváte někdo GS Mamavit 🙂 ? Mě ho lékař doporučil,tak si ho asi půjdu koupit.

jitulka1985
30. led 2008

Ahojky, mně ho taky Dr. doporučil, už jsem si ho koupila, ale mám ještě Callibrum babyplan tak nejdřív chci dobrat ten a pak začnu brát GS Mamavit

gabi78
30. led 2008

Ahoj, beru mamavit, protože když si ho nevezmu, tak je mi špatně a pomáhá.

chester
30. led 2008

Ahoj, GS Mamavit beru celé těhu 😵

e.k.t
30. led 2008

Taky beru GS Mamavit a pohoda, je pravda, že ho beru jen když si vzpomenu. Ale jinak jím i dost ovoce a zeleniny, tak je to asi v pohodě, malá roste přímo tabulkově

gimik
autor
31. led 2008

No všichni známí mi tvrdí, že je pak dítě hrozně velké a tudíž je horší porod. Ale hlavně, když je zdravé 🙂 .

franti
31. led 2008

ahojky...ja som brala GS Mamavit cele prve tehu a planujem ho brat aj druhe tehotenstvo. Maly vobec nebol nejaky velky ked sa narodil. Vazil 3400g a meral 47cm, takze si myslim, ze tak akurat 😉. Pytala som sa na to aj mojho gynekologa ako som bola tehotna, ze mam trochu obavi z toho, ze miminko bude velke, ale on mi vtedy hovoril, ze to nie je pravidlo, nie je priamo dokazane, ze deti su vacsie prave od vitaminov branych pocas tehotenstva.

evsi
1. únor 2008

Brala jsem ho celé těhotenství, i teď, když kojím. Miminko bylo normálně veliké.

toni78
1. únor 2008

ahoj-já brala taky celé těhu mamavit a dcera měla 3,25kg a 50cm 😉

andilek23
16. čer 2014

holky beru gs mamavit....1 tabletu denně....mam to brat stálé a nebo vysadit aby mimčo nebylo moc velké.. 😉 😉 prosím o radu.... 😕 😕 😕

adripeckova
25. dub 2022

ahoj holky, já jsem gs mamavit brala taky na doporučení doktorky. Byla jsem s ním strašně spokojená a dcera se narodila akorát. Brala jsem i po porodu, protože kvůli kojení jsem vitamíny potřebovala snad i více než během těhotenství. A teď ta limitka s vitamínem D3 pro mimča, super! Skvělá náhrada Vigantolu!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru