HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

andrea2210
9. čer 2008

ahojka nensynko jeste nevim🙂 jdu az odpoledne pro nej a pak si jeden hned udelam🙂

A dalsi zitra rano to bude muj posledni testik🙂

Odpoledne pisnu ju?? jak sem dopadla teda🙂) Tak zatim Papa🙂

nensy
9. čer 2008

jasně tak se ozvy.určitě to bude dobrý 😀

andrea2210
9. čer 2008

nensy🙂 tak se ten test pred chvili dodelala dala sem ho do moci vytahla a hned jak ta moc stoupala tak se mi hned objevila tehu carka a to jeste k tomu jako prvni a pak az ta kontrolni 🙂
To se mi teda jeste nikdy nestalo🙂 tak doufam ze to je to tehu🙂
Jdu delat tortilky 🙂 jeste kdyztak na chvilku pak prijdu tak papa zatim🙂

vejinka
9. čer 2008

andrea..tak gratulujem 😉

andrea2210
9. čer 2008

dekuju vejinko🙂
ale jeste potvrzeni od mudra ze je to tehu a ne cysta a budu stastna🙂

nensy
9. čer 2008

andrea gratuluji to jsi těhotná a tohle to není žádná cista 😀

fiallinka
9. čer 2008

andrea: až ti ta cysta bude brečet v postýlce, budeš si jistá, neboj 😉 😀

dicinka1
9. čer 2008

no vidis moja..gartulujem..vies kolko krat sa to uz stalo?jednej diagnostikovali rakovinu a ta je teraz v postielke a vola sa marianna...to je co-?ty doktori by sa uz mohli uvedomit,tak strasit zeny....

andrea2210
10. čer 2008

Dekuju holky za gratulaci 🙂
Jste moc hodne🙂

uz at je ten patek🙂

Dicinko? proc rakovinu?? ty jo,, to si jako rakovinu spletl s tehu? to tedfa koukam☹
No divim se ze mi rekl ze cysta☹ Doktor je jinak dobry prave.. dost lidi ho zna.. Tak nevim, nechapu...

Fialinko dvojvajecna ?? juuu tak to gratuluju🙂

andrea2210
10. čer 2008

Jinak dici vy jste byly na Ivf?☹ a copak jak dlouho jste se snazilkovaly? snad to brzinko vyjde🙂
Budu drzet palecky urcite jdete na dalsi 🙂 ?

dicinka1
10. čer 2008

adka...no rakovinu si splietol s mimi..dobre,vsak? ano,bola som na IVF...3 rocky a pol sa snazime a nic...dakujem moja...ano ideme ked sa nepodari mat normalne do toho septembra...

nensy
10. čer 2008

ahoj andrea tak jak se cítíš.to jsem opravdu ráda že ti to takhle krásně vyšlo.kdy jdeš k dr 😀

andrea2210
10. čer 2008

dicinko a copak ze vam to nejde☹ spatny hormonky?☹
Treba to vyjde🙂 Preju Vam to a moc🙂

andrea2210
10. čer 2008

jinak to nechapu jak muze rict nejaky mudr.nekomu ze ma rakovinu a ona je tehu☹
Akurat byla ve stresech☹

Nencynko chtela sem jit ve ctvrtek ale on tam neni☹
Ale kdyz toto ten teh.test udelal tak uz si taky myslim ze sem tehu dokonce je ta tehu carka silnejsi mi pripada nez ta kontrolni,,,

dicinka1
10. čer 2008

daj si ho do albumiku..ja chcem vidiet..hm?a a to dievca,len plakalo,lebo si myslela,ze to je rakovina.... no a co sa tyka nas,tak mi sme mali zly spermiogram,teraz je uz lepsi...a nemala som ovulku,ale zda sa,ze sa vratila..mame sancu otehotniet spontanne....ale mangel je v bratislave a ja som tu na vychode..15 dni robi,10 dni je doma,tak snad sa trafime ,ak nie,tak ideme na to umele...je mi jedno ci utratim za to peniaze,ale budem mat to,po com tak velmi tuzim...no nie?

andrea2210
10. čer 2008

dici🙂 samozrejme🙂 udelala bych to same co ty🙂 taky bych sla🙂 ja mam nastesti pritele porad doma🙂
Jojo neboj dam mam tam 3 testiky vyfocene tak to tam hnedka pak hodime do PC a däm do albiku🙂
kolik to tak stoji to umele? ja myslela ze to hradi Zdravotni pojistovna...

nensy
10. čer 2008

protože ted už jsi víc dní tak to zesílilo.takže ted už se nemusíš bát že nejsi těhu.co na to polovička taky se těší 😀

dicinka1
10. čer 2008

30 tisic pocitam..aj minule to tak bolo...no ano..hradi toi poistovna,ale len polovicku liekov...to znaci..lieky stoja 30 000-ty das len 15 tisic....+tam mas este dajake vykony -icsi-vstreknutie spermie priamo do vajicka....

andrea2210
10. čer 2008

nensynko ano tesi🙂 tesil se celou dobu🙂 ale nechce byt sklamany bal se porad na ten patek ze to bude ta cysta☹ ukazala sem mu test a mysli zeje to tehu🙂 no sem zvedava kdyztak Vam pisnu jak to dopadlo🙂
akurat nevim bojim ze tam treba nic neuvidi☹

andrea2210
10. čer 2008

dici☹ no to je teda dost drahe☹
Si vem ze ja cetla ze to ani na po treti nekomu nevyslo☹ ty jo tolik penez za to chteji☹
a kolik si nechavas zavadet?

nensy
10. čer 2008

jo já si myslím že tam už něco bude.tohle to cysta nebude.takže se neboj dobře to dopadne uvidíš 😀

dicinka1
10. čer 2008

este som nastimolovala..ale asi si dam dve-alebo jedno...

andrea2210
10. čer 2008

nensy🙂 no kdyz sem mela PM 3.5? a jdu tam 13.6 ?
co by videl??jen Vacek?

andrea2210
10. čer 2008

dici🙂 ja bych dala dve 🙂 moje teta byla podruhe na umelem🙂 pred 4 roky se jim to povedlo az na po druhe.. a nechala zavest dve🙂 a mela jednu dceru🙂
A ted ma pred porodem ma objednany cisar🙂 a ma to na 17 myslim🙂 a taky myslim nechala 2 zavest a povedlo se hned a ceka 1 mimisko🙂

andrea2210
10. čer 2008

Ale treba se trefite do ovulky kdyz ovulujes a budes tehu normalne🙂 ty si meris BT?.-)

andrea2210
10. čer 2008

Holky jdu uklidit🙂 odpoledne po obidku se tu stavim a nebo k veceru🙂 Zatim se mejte 🙂

nensy
10. čer 2008

tak zatím a papa 😀

dicinka1
10. čer 2008

no ano...keby sme sa trafili...modlim sa kazdy vecer.... a tiez rozmyslam,ze si da dve....

andrea2210
10. čer 2008

dicinko.. ja bych sla taky do dvou,,, tak dvojcatka by nevadila a jedno se snad chytne🙂 podle me to vyjde🙂 Neboj a nebo se to podari normalne kdyz ovulujes uvidis🙂
Ja myslela jeste pred tim nez sem zacla merit tu BT ze nemam ovulaci protoze sem nikdy podle me ten hlen co ma byt nemela☹ Tak sem zacla s merenim a podle BT ji mam tak me to uklidnilo...
Uvidis vsecko dobre dopadne :-* 🙂

dicinka1
10. čer 2008

andrea dakujem aprajem ti,aby si bola tehu..vlastne ty uz si,a aby bolo zdravucke a aby si malal bezproblemove tehu... 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru