HCG vysoké, ale na ultrazvuku není nic vidět

marki81
26. kvě 2010

Ahoj holky, otěhotněla jsem a tt mi vyšel pozitivní. 8 dní pozmeškaní tedy asi v 5 týdnu jsem šla k Dr. a dle utz nebylo v děloze nic, brala mi krev a ta mi vyšla pozitivní hcg hodnota 4000. Měla jsem tedy přijít znovu za 14 dní. Přišla jsme dle MS 7+5 v děloze těhotenská dutinka, ale dle Dr. prázdná nic v ní. Dr. mi tedy opět vzala krev s tím že za 2 dny mám přijít s tím, že půjdu zrovna na revizi, že to vypadá špatně. Když jsem přišla za 2 dny, řekla mi že z krve to vypadá, že něco roste hodnota hcg byla 40225 a tak mi řekla že to nevypadá ani tak, ani tak a že mám přijít opět za 14 dnů. Nevím co si mám o tom myslet. Setkala jste se někdy některá s tím? A hlavně jak to dopadlo. Díky

locika81
4. pro 2015

Asi tomu holky se omlouvám moc nerozumím, ale na IUI jsem byla až 8dní od poslední menstruace... 😲

locika81
4. pro 2015

7 října byl poslední den

lichtakova
4. pro 2015

@locika81 prvni den

locika81
4. pro 2015

2 října

lichtakova
4. pro 2015

@locika81 kdy jsi zacala krvacet ted naposledy-to je den,od ktereho se to pocita.

locika81
4. pro 2015

Tak v tom případě je to 9TT...☹

lichtakova
4. pro 2015

@locika81 tak,ted jsem koukala do kalendare a aopravdu bys podle toho dnes mela byt 9+0, prvni de 10tt.

locika81
4. pro 2015

Tak to se asi budu muset smiřovat s tím, že v pátek mě dobrá zpráva čekat nebude...☹

lichtakova
4. pro 2015

@locika81 mozne je vsechno...taky se to treb vyresi samo driv nez v patek. Kdybys otehotnela samovolne a pozdeji,tak by zas ta hodnota nebyla takhle vysoka...leda by to musela byt treba dvojcata,taky by to slo na internetu najit,kolik jsou hodnoty na 1 a vice embryii na kolikaty tyden...achjooo,kdyz uz by to melo byt spatne,tak ti preju,at se to vyresi samo a nemusis na revizi nebo se z toho nevyklube mimodelozni...

locika81
4. pro 2015

lichtakova moc děkuji uvidíme jak to dopadne, jsou věci které bohužel moc neovlivníme... ☹

lichtakova
4. pro 2015

@locika81 bohuzel ne...kdyz uz pak clovek to mimco ma,tak mu tohle prijde strasne vzdalene,ale kdyz to zijes,tak od jednoho cyklu k dalsimu je to k nepreckani...drzim pesti.

lena2210
12. kvě 2016

Ahoj holky...mám stejný problém. 22.3.2016 jsem měla poslední měsíčky, 5.5. Jsem měla první kontrolu u doktorky a viděla pouze GS... 9.5.jsem byla na kontrole a pořád jen GS okamžitě mě poslala na revizi. Jen doplním že trochu špiním a trochu bolesti na levé straně podbřiška. 11.5.jsem měla nastoupit do nemocnice na revizi, nedalo mi to a ráno jsem se dostavila sice do nemocnice a chtěla jsem vyšetření. Udělali mi ho, trochu s nasraným obličejem, poté jsem revizi odmítla a žádala o týden posunutí. Bohužel tam zatím je vidět pořád GS prázdný...myslíte,že by to tam už bylo vidět. .mám strach. Miminko si moc přejeme. Už jsme jednou samovolně potratili. Jinak mi brali krev jen jednou a to kvůli zakroku a hlavně jeden mi píše že jsem 5+5 a druhy 6+4 tak jak se v tom mam vyznat...GS mám 8mm. Děkuji moc...

ilieska
20. zář 2016

Ahojky ja jsem Tadi nova a chtěla by jsem od vás poradit a zaroven jse vam i s věřit 6.8.2016 jsem mnela dostat MS nedostala jsem to 6.9.2016 jsem mnela dostat MS to první vinechani bych pochopila mohlo to byt z antibiotik ale to druhý nechapu doktor mi léčil nízkou sliznici ale 6.9.2016 jsem to nedostala a dne 11.9. Jsem dostala vivolavacku na MS a nic byla jsem u doktora tak sliznice se navisila a ovcí a test mi visel pozitivne tak jsem tehotna ale na ultrazvuku není nic bojim se a zítra jdu znova na kontrolu poraďte co to muže byt Prosím

olik77
31. led 2017

Ahoj holky, potřebuji poradit jestli nemá někdo podobné zkušenosti. Před 14dny jsem byla na kontrole doktor mi sdělil, že jsem v tt 5+1 na ultrazvuku byla jen dutinka o velikosti 7mm nasledne hcg bylo něco přes 5000, včera jsem byla opět na kontrole, na ultrazvuku byla opět jen dutinka o velikosti 12mm, měla bych být tt 7+0, doktor mi sdělil, že ve středu na ukončení, počkali jsme ještě na hodnoty hcg které byly přes 18000,doktor stále trvá na ukončení, zatím jsme se domluvili na 6.2. na kontrolu. Stalo se to někomu, že nebylo na ultrazvuku nic vidět? Jsem z toho špatná, protože se s manželem snažíme přes 7let.

linee
31. led 2017

@olik77 hm...ja bych ve tvem pripade pockala.Proc trva na ukonceni?Prijde mi,ze ti hcg krasne roste...

itworks
31. led 2017

@olik77 ahoj, mi se stalo nejspíš něco podobného, jen prázdný gestacni váček bez plodu, hodnoty hCG vyšplhaly až na 24 000, jmenuje se to anembryomola. Čekala jsem, jestli ti neodejde samo ale stejně jsem musela na revizi.Ted se snažíme znovu , už to byla na druhá revize 😞

meyryen
31. led 2017

@olik77 7+1 prázdna dutinka, o den později jsem začala spinit a skončila na revizi dělohy. Tak nějak jsem to čekala...Bohužel:(

meyryen
31. led 2017

@itworks Také dvakrát za sebou:(

itworks
31. led 2017

@meyryen snad už bude rok 2017 šťastnější a podari se nám otehotnet "správně"

absintka19
31. led 2017

@olik77 olik snazite se tolik let prirozene nebo v CARu? Pokud prirozene mozna bych doporucila konzultaci a vysetreni. I kdyz nekdy se to stava i opakovane i u 'zdravych' lidi. (Revize).
Nadeje umira posledni.

olik77
1. únor 2017

@linee mám ten stejný pocit jako ty, chce to ukončit protože tam nic nevidí a už by prý mělo být dávno vidět

olik77
1. únor 2017

@itworks to mě mrzí, snazim se ještě nějakou naději mít, ať vám to vyjde

olik77
1. únor 2017

@itworks také v to verim

olik77
1. únor 2017

@absintka19 jednou jsme zkusili inseminaci, nepovedlo se, už jsme navštívili druhou kliniku, protože s tou první jsme nebyli spokojeni. Na druhé nám v listopadu řekli at počkáme do konce roku a v lednu by jsme šli do umělého. A já na Štědrý den zjistila dvě čárky. Jinak máme za s sebou s manželem mraky vyšetření a vše je zatím v pořádku. Manžel měl problém na začátku, ale to pak vyřešili a já hned poprve otěhotněla.

linee
1. únor 2017

@olik77 pockej na toho 6.2.,to uz je za chvili,a to by uz neco mel videt.Moc drzim palce!!!

olik77
1. únor 2017

@linee určitě čekám na 6.2. a ještě jsem si domluvila ultrazvuk i u jiného doktora také na 6.2., už aby to bylo, to neustále cekani je náročné, já věřím, že něco bude vidět, moc děkuji, dám vedet

linee
1. únor 2017

@olik77 urcite.Zeptam se - a mimodelozne vyloucil?Nejake bolesti a pod.nemas?

linee
1. únor 2017

@olik77 nejak nad tim premyslim,ale 18000 mi uz na mimodelozni prijde uz moc.Nevidel aspon dutinku?Proste vubec nic?

olik77
2. únor 2017

@linee Mimoděložní vyloučil, dutinku říkal tuším že mám velikou 12 ale nevím jestli cm nebo mm, ve 3tt byla velká pres 4, hcg přes 300,v 5tt byla pres 7, hcg pres 5000 a v 7tt pres 12, hcg přes 18000 on mě toho moc neřekl, jen že tam nevidí žádný plod, zárodek nevím, myslím že o tom vůbec nemluvil, akorát jsem měla slabe špinění od neděle, ale jen při utirani, asi 3 kapky krve, špinění ustává

olik77
6. únor 2017

@linee Tak nám to opět bohužel nevyšlo 😓. Zítra na stupuji na revizy. Dutinka se zvětšila pouze na 14mm a byla prázdná. Ale moc děkuji za podporu a naději.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru