Hnedý výtok. Mám ísť na pohotovosť?

mirka00
26. dub 2011

ahojte.teraz som bola na wc a na nohavičkách som mala hnedý výtok strašne som sa zlakla,volala som svojej doktorke a povedala mi že hnedý nevadí a pýtala sa či nemám krče,tie nemám,ale až sa trasiem od strachu.mám ist na pohotovost?alebo počkat do zajtra?mám ist k svojej doktorke.som v 7 tt-mám velký strach ☹

lucia13.
26. dub 2011

Mirko,já jsem zažila podobnou situaci v 7.měsíci taky jsem z toho byla vyděšená,
šla jsem k dr. a ta mi řekla že se to stává, musela jsem být až do porodu v klidu a bez sexu 😵
hlavně nepanikař, ať neublížíš miminku 🙂 a držím palce ať je vše OK !!!

sisip
26. dub 2011

ahoj, já měla hnědý výtok v těhotenství v ten den jak jsem byla na vyšetření, může to být z toho zrcadla nebo ultrazvuku vím, že se mi to stalo asi dvakrát,taky jsem byla nanervy. Pokud nemáš fakt nějaké bolesti v podbříšku, tak myslím, že to nic nebude 😉

maartinka1
26. dub 2011

Ahoj Miry,
doporučila bych zajít k doktorovi. Může se jednat o banalitu, někdo dostane menstruaci i přes těhotenství a miminko to ustojí. Hnědý výtok může znamenat, že velmi nepatrně krvácíš. Dr. by Ti měl udělat UZ, zda tam není hematom - ten se většinou sám vstřebá, ale je nutné to ohlídat a často u toho bývá hnědý až mírně krvavý výtok. Také to může být jen vaginální infekce, ale bylo by lepší, kdyby se na Tebe někdo kouknul 😉

kacii
26. dub 2011

urcite bych pockala na zitra ke svoji dr. ja jsem to mela od samotneho pocatku taky tak, ale teda mela jsem i krvaceni a to skoro prorad az do 14 tydne a i jsem kvuli tomu polezela 14 dni v nemocnici...na pohotovosti jsme byla skoro porad a pak uz jsem dostala instuktaz co neco znamena a co nic...kdyz Tvoje dr. rika, ze to nic neni je to tak a na pohotovosti by jsi si jen vyslechla jak je brzo a ze nemuzou nic delat a ze to tak maji radi, ze hold kdyby to byl potrat tak to tak bude a hotovo..jen Te to vystrasi jeste vic a je pravda ze s tim nic neudelaji...daji ti max. utrogestan a ascorutin...ale vsechno zalezi na miminku, bude to dobre, spineni a kravaceni je bezne az u poloviny tehotenstvi 🙂 neboj, zitra bude u dr, vsechno dobre...me vzdycky rikali, ze musim byt v klidu a v pohode a dokud mi ( je to drsne, ale je to tak) netece krev proudem, nemam to resit a jednou tekla a miminko bylo v poradku....bud Ti praskaji cevky nebo mozna hematom, ale neboj...lehko se mi to ted rika, vim jak se citis, ja se se spinenim potykam i ted a stale neco...kazdy to proste snasi jinak 😉

knobloska
26. dub 2011

Teď buď v klidu, jestli je to dohněda, je to stará krev a už tam nic nekrvácí. Oni ti fakt nic neřeknou. Zítra se podívá tvůj dr. S první dcerou jsem špinila do 12tt, nic to nebylo a teď je to ještě horší, protože tak jednou za týden začnu krvácet anebo mám růžový výtok. Vždycky dojedu na pohotovost a tam nic nevidí. To už je teda o dost horší, ale taky se snažím být v klidu. A dr na pohotovosti mi řekl, že když je to dohněda a hned to ustane, už s tím ani jezdit nemám, prostě křehký čípek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru