Hodnota HCG 35. Jedná se o mimoděložní těhotenství?

kvetkanova
30. črc 2007

ahojda,chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenosti ohledně umělého oplodnění.Jsem 14 po transferu (6 a 8 mi buněčných embrií).V pátek jsem si dělala těhotenský test a pil pozitivní.Ze soboty na neděli jsem stašně zvracela a měla jsem průjem.Přitom jsem začala malinko špinit.Dnes tj.v pondělí ráno jsem opět dělala tehotenský test z moči a byl slabě pozitivní.Podle krve mám hodnotu hcg 35.Nevíte jestli by se opravdu mohlo jednat o těhotenství nebo o mimoděložní.doktor mi řekl že test je pozitivní,ale že by se v pátek měl zopakovat.děkuji za odpovědi Květa

kvetkanova
autor
14. srp 2007

ahojda,
tak to vám všem gratuluji.Já jsem bohužel včera spadla na 30 a čekám na to jestli to těhotenství odejde samovolně potratem při menstuaci nebo budu muset jít na čištění.takže se držte a držím vám palečky,hodnoty máte pěkně vysoké,proti těm mejm.
Ahojda

martule20
14. srp 2007

Ahoj Pavli, tak to mooooc gratuluju!!! Hcg přes tisíc v 5tt je nádhera. Jestli ty nebudeš mít dvě... 😀 . Tak na sebe dávej pozor, přeji pohodové těhu.

lucikpetik
14. srp 2007

kvetka a je to zle?

lucikpetik
16. srp 2007

tak holky my jsme dneska dopadli dobre, videla jsem "ho" mam 7mm bije mu srdicko, no krasny pocit...

martule20
20. srp 2007

lucikpetik: MOOOOOOOOC GRATULUJU!!!!!!! Krásně si to těhu užívej a buď na sebe opatrná.

lucikpetik
20. srp 2007

diky martule, napodobne...

vladimuraz
21. srp 2007

Lucikpetik, moc gratuluju a držím palečky, ať je všechno v pořádku. Možná si mně pamatuješ z jiné diskuze...

lucikpetik
21. srp 2007

jasne, ze si te pamatuju a koukam, ze se taky povedlo, tak to je super.... 😀

market84
3. zář 2009

Ahoj holky muzu se pridat k vam?

kacka025
2. srp 2010

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Jdou zjidtit hodnoty hcg z krve už den před vynecháním MS? Cyklus mám 24 dnů.

ajjik
29. únor 2012

Ahoj holky, je to už dost staré téma, ale potřebovala bych poradit, nebo spíš i uklidnit. Jsem ve 4tt+4 a včera jsem byla na ultrazvuku, ale vůbec nic tam nebylo vidět a protože i špiním tak se bojím mimoděložního těhu. Dneska jsem byla na krvi a mám hodnotu 975,71. Mám se bát? Nervy jsou to strašný!

natalie77
29. únor 2012

@ajjik
Neboj, je to ještě brzo, přístí týden už bude vše vidět...některé utz to zachytí až když je hodnota hcg přes 1000.
Myslím, že u mimoděložního by hcg nebylo tak vysoké..ale nejsem lékař....špinění je normální, pokud bys měla bolesti, teplotu, krvácení...tak ne na pohotovost, ale rovnou no nemocnice....
Já měla hcg 2500 a pořád nic neviděli...byla jsem v 6.tt....až pak zjistili, že je to uhnízděné v jizvě po císaři...Takže nepanikař, opatruj se a vše bude dobré 😉.
Držím pěsti. Kdy máš další kontrolu?

saronka
29. únor 2012

@ajjik na 4+4 je to dobré.. já měla kolem 350 a byla jsem 7-8tt a bylo to mimoděložní . Kdy máš další KO? Jinak nervy chápu já ted toto těhotenství stále testovala zda čárka sílí a nechtěla jsem čekat na další KO měla být až za 14dní tak jsem si za 200 zaplatila znovu test HCG, říkala jsem si, že než abych si koupila těhu test clearblue na pamatáku za 200 tak jsem investovala do testu na HCG 🙂 Držím palce

ajjik
1. bře 2012

Holky moc Vám děkuju za potěšující slova! Na kontrolu na krev i na gyndu jdu v pondělí. Bude to hrozně dlouhý víkend! Dneska ráno jsem volala doktorce výsledky z té krvy a ta také říkala, že to vypadá dobře. Tak doufám, že to opravdu bude všechno v pořádku a já jen zbytečně vyšiluju.

natalie77: Moc děkuju!
saronka: Koukám, že se ti kvapem blíží termín, tak moc držím palečky! Jméno Dan se mi také moc líbí 🙂

hcg
11. říj 2012

@kvetkanova
ahojky, no mám to podobné jako ty, jsem dnes jsem 21 den a byla jsem na odběr krve a hodnota stoupla od včerejška o 10. První test jsem měla 45, druhý 48 a teda dnes 58, me to hodně málo a lékař ještě nic nevidí, bříško mě pobolívá a je nafouklé a prsa mě bolí celou dobu po transferu. Tak i když mám být v klidu, tak to nejak nejde ☹ Tak mi zbývá jen věřit a doufat, že to půjde pomalu,ale jistě 🙂))

jennyska
20. črc 2013

Ahoj Všem 🙂
Na MK s maminkama tvoříme takovou Wiki knihovničku Modrého koníka, kde si sepisujeme vedle obecných informacích o všem mateřském také zkušenosti. Máme tak na jednom místě jak informace, tak zkušenosti, k dohledání rychle a přehledně 🙂

Proto bych Vás chtěla poprosit, pokud máte zkušenost s mimoděložním těhotenstvím a chtěly byste se s ní podělit ostatním jako tady ve veřejném fóru, prosím, vložte ji do https://www.modrykonik.cz/mimodelozni-tehotenstvi/ . Hodně to pomůže ostatním, kdo prožívají to stejné. Přečtou si jak základní, obecné info této problematiky a ještě k tomu i zkušenosti druhých žen.

Děkuji Vám, že si navzájem tímto pomáháme a mějte krásný den.
Janča
Modrý koník - Asmira team

pajuszka
22. dub 2014

Ahojky po odběru krve mám hodnotu HCG 38 může to něco znamenat?přitom mám opožděnou menzes o 13 dní a mám ji strašně slabou pouze 3dny děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru