Hodnota hCG po KET a její růst

vercanika
6. kvě 2016

Holky dneska jsem 14.den po KET ... testy pozitivní i digitální Clearblue ukázal 1-2 pozitivní. Hodnota hcg v krvi mi byla zjištěn jen 16. Je to v poho ?? Nebo to mám definitivně vzdát ?? První IVF skončilo 6.den po ET krvácením. Teď jsem začala od 7.dne špinit ( + jen rán troška krve na WC a pak jen slabounké špinění) až do 12.dne ... Pak 2 dny klid a dneska zas jen malilinkaté špinění na WC a pak už nic .. Doktor na tak nízkou hladinu řekl jen to, že není naděje, že by hodnota stoupla ale i tak mě pozval znovu na krev v úterý. Setkal se někdo tady s něčím podobným a i přesto bylo těhotenství prospěšné a v pořádku ??? Cyklus MS mám celkem nepravidelný někdy to dostanu 26,28,32,34 den. Dneska je to 3 den co mi vynechala MS ...

78marcela
6. kvě 2016

To je hodne malo na 14. den, idealni hodnota je kolem 300, minimalne 100 by byt melo...je mi to lito, ale taky to moc nevidim. Ja to mela podobne, chvili to stoupalo, ale pomalicku, taky spineni a krvaceni, vylezlo to na 160 a pak konecna, MS a hotovo.
Ony leky tu MS drzi, ja ji nemela nikdy pokud jsem nevysadila leky.

vercanika
autor
7. kvě 2016

@78marcela mě nikdy léky neudržely MS vždy když jsem to měla dostat, tak jsem do dostala léky neléky ... tak teď fakt nevím .... už jsem z toho zoufalá ☹