Hodnoty hCG při mimoděložním těhotenství

baruda
19. črc 2018

Ahoj,

jsem asi 4tt+6, dneska jsem byla u doktorky. Ta mě poslala na krev a ještě na další vyšetření, že prý mám za dělohou trochu tekutiny a že můžu mít mimoděložní těhotenství. V nemocnici mi nabrali krev a dělali znovu další ultrazvuk a další vyšetření. Hodnoty hCG jim vyšli 330. S tím, že aby bylo těhotenství vidět je ještě brzo. Hned si mě tam teda chtěli do soboty nechat, že mi v sobotu udělají další odběry a ultrazvuk..... Nakonec mě pustili domů s tim, že mám přijít v pondělí a provedeme to v pondělí. A že se v případě jakéhokoli zhoršení stavu mam dostavit.

Bojím jakékoliv představy, že by se měl ve mě někdo šťourat.

Můj dotaz zní. Je tu někdo, komu dělali testy taky takhle brzo a jak vám vyšly hodnoty? Jestli to je málo nebo ne?

Samozřejmě chápu, že to každá má trochu jinak, ale potřebuji asi trochu uklidnit před víkendem 🙂.

Předem děkuji

vendelinka08
19. črc 2018

@baruda myslim ze hodnoty hcg mas v poradku..spise jde o to..aby foktorka videla ze se to usadilo v deloze a ne mimo ni..a to jde zjistit na utz az po hodnote 1000 coz bys v pondeli uz mela mit. Do te doby se zkus moc nestresovat..ti doktori to tak delaji snad vsem. Je to jeste moc brzy. Ja mela tedy daleko nizsi hodnoty ve stejnem tydnu a pak to za tyden bylo videt v deloze.

baruda
autor
19. črc 2018

@vendelinka08 děkuji, jen jsem potřebovala lehce uklidnit, že ty hodnoty tak mohou být ok, dr mi k tomu moc neřekl. Moje dr mě poslala rovnou do nemocnice. manžel se zhrozil, tak jsem lehce potřebovala vědět, na čem jsem, abych ho uklidnila. Svůj stres zvládnu, ale jeho už moc ne :D

vendelinka08
19. črc 2018

@baruda bud v pohode..jen kdybys mela nejake bolesti nebo krvaceni...jinak si myslim ze to bude v poradku. Hcg mas na tento tyden dostatecne vysoke.

baruda
autor
19. črc 2018

@vendelinka08 děkuji, to me lehce uklidnilo.uvidim v pondeli

baruda
autor
20. črc 2018

@vendelinka08 tak mi to nedalo a dělala jsem dneska jeste jeden test a byl mnohem výraznější než ten pred dvěma dny,tak jsem se uklidnila a asi jsem tam šla moc brzo :D

vendelinka08
20. črc 2018

@baruda to vis ze jo...je jasne ze jsme nedockave a chtely bychom vsechno vedet hned..ale vse ma svuj cas...to bude dobre.

biedronca
20. črc 2018

@baruda ja jsem 16dpo a Hcg jen 50! :’( Takze si piskej 😉

baruda
autor
20. črc 2018

@biedronca no do pondělka si asi moc pískat nebudu, ale dneska jsem se tim uklidnila, aspoň drobet

kizii
20. črc 2018

Hlavne bud v pohode a vse bude tak jak ma, vidim to nadejne 😇

baruda
autor
20. črc 2018

@kizii děkuji, teď je to lepší 🙂

kizii
20. črc 2018

@baruda To jsem rada a drzim palce! ❤️

baruda
autor
23. črc 2018

@kizii tak to dopadlo dobře,hCG mám pres 1400 a dnes už byl vidět gest. vacek velký 4,7mm,tak snad je to i nadále OK :D děkuji za uklidneni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru