Holčička bere mamince krásu - platí to?

suzza
23. črc 2012

Ahoj koníkovovky. Měla bych dotaz na ty, které už ví, jestli čekají kluka nebo holčičku. Je pravda, že holčička bere v těhotenství mamince krásu, tj. že se horší pleť, vypadávají vlasy aj.? Platilo to u vás?

diviska
23. črc 2012

@suzza néééééééééééééééééééééééééé 🙂 já byla docela hezká, jen jsem pak hodně nabrala, ale tak do 7mého měsíce mi všichni říkali, že mi ty kila sluší 🙂 Mám holčičku...

bellys
23. črc 2012

ahoj, čekám holčičku a u mě to teda byla pravda tak napůl. Pleť a vlasy jsem měla mastné už před těhu, nijak se to nezhoršilo, ale první asi tři měsíce jsem se nepoznávala v zrcadle, vypadala jsem nemocná, máma to hned poznala, že jsem buď nemocní nebo těhotná, měla jsem nezdravou zelenou barvu v obličeji a jaksi ochablé rysy... pak to přešlo a teď mám pocit, že zase vypadám celkem normálně 😀

talina
23. črc 2012

Ahoj, já tedy nevím asi jak u koho 😀 já jsem se celé těhotenství nechávala překvapit a pořád jsem si myslela že budeme mít kluka, jak jsem 'zářila' . Na začátku jsem měla trošku problémy s uhry, ale to bylo dle mého názoru z vyrovnávání hormonů. A moje známá má dvě holky a měla lepší vlasy....

tichackova
23. črc 2012

Neplatí. Já nevypadla nikdy líp🙂

vrtule83
23. črc 2012

Já to měla obráceně, u holčičky se mi pleť, exém, zuby, vlasy atd. hodně zlepšilo a v druhém těhu u kluka to byl děs, vše se mi hodně shoršilo, hlavně exémy, mastili víc vlasy a hodně otékala i se mi dost shoršili varixi

sjussi
23. črc 2012

nene ja sem mela prisernou plet samy pupinek a celkove sem vypadala priserne a mame kluka 🙂

lucifereeek
24. črc 2012

vůbec to neplatí 🙂

mates22
24. črc 2012

Neplatí, mně všichni tvrdili jak mi to sluší a že to bude kluk ....a chyba lávky 😉 . "Krásu" mi vzal spíš pak druhorozenej chlapeček - ale zase se mi v těhotenství s ním zlepšilo zdraví 🙂

slundo
24. črc 2012

Ne - a nebo možná jo, ale neznamená to, že kluci ji naopak přidávají. Teda alespoň u mě 😀 Podle téo pověry jsme si taky mysleli, že budeme mít holčičku a máme kluka 🙂

xsenova
24. črc 2012

z medicinskeho hladiska to ani je mozne - pretoze mas tak 200x viacej hormonov, takze v tehotenstve zenam prestavaju vypadavat vlasy a pravdepodobne sa na zaklade toho zlepsi plet 🙂 ja cakam dievcatko a vyzeram super 😀 a mam ovela viac vlasov 😀

terkaz
24. črc 2012

Neplati 😉

aideen
24. črc 2012

Já měla tak nádhernou pleť a vlasy, když jsem malou čekala, jako nikdy 🙂 Takže u mě to neplatilo 🙂

luciesofi
24. črc 2012

@suzza U mě rozhodně neplatí - krásné vlasy, nehty, pleť 🙂

ocelotka
24. črc 2012

Já vypadala s první holkou hrozně - puberťačka hadr, teď to vypadá opět na holčičku a pleť opět hrůza 😒

bella22
24. črc 2012

Neplatilo🙂

veverkazrzava
25. črc 2012

Neplati 🙂 jeste ted presne pred porodem me tipujou vsichni na kluka, ale je to na 100% holcicka...A naopak, ksicht se mi docela srovnal a tehotenstvi mi pry sluselo...

petrarizek
28. črc 2012

Neplatí, já vypadám příšerně, rostu hlavně do šířky a čekám kluky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru