Homeopatie na těhu nevolnosti

travnulee
9. bře 2018

Máte,prosim, někdo zkušenost s homeopatii na těhotenské nevolnosti? Na internetu jsem našla sepia officinalis i s užívám, ale nechci takhle na slepo. Tak jestli pořadí, někdo kdo se vyzná v homeopatii nebo má zkušenost. Diky

luj89
9. bře 2018

Ahojy, je lepsi se poradit s homeopatem, at si neublizis.

evapepa
10. bře 2018

Hezký den, také jsem se zajímala a paní homeopatka mi poradila : sepie 15ch 3 kulicky denně , ale nezkoušela jsem...

alassel
10. bře 2018

Me pomahala ledova coca-cola a rano nez vstanes snez neco. Treba par piskotu, susenek, dostan do sebe cukr.. a bylo to 100x lepsi

mku
10. bře 2018

Me nepomohlo vubec nic 🙂 do 20tt peklo, pak to bylo trochu lepsi... ale v lekarne je preparatu nekolik a kazdemu pomuze neco jineho... nejlepsi se poradit tam...

priefi
11. bře 2018

Prvni pomoc ledova cocacola, jinak pomaha nez vstanes z postele snist kousek rohliku, pak ledova voda zastavi zvraceni nez zacne a behem dne pojidat kousky rohliku a cucat lizatka.

travnulee
autor
11. bře 2018

@priefi
@alassel holky díky, já tyhle běžné rady vcelku znám, u prvního tehu jsem měla vcelku peklo, ale přesto všechno my bylo blbě celý den a zvracela jsem 2-3x denne. Teď to začíná mít podobný nástup, tak chci zkusit i něco jiného, ať tak netrpim

travnulee
autor
11. bře 2018

@evapepa tak to psali i na netu, asi zkusím, diky

priefi
11. bře 2018

@travnulee dej pak vedet, zda jsi pak neco objevila a jak to pomohlo. Planujeme 2.mimcona kdyby to vyslo a bylo mi zase nonstop zle, budu rada, kdyz budu vedet jak si lepe pomoci 😊

andynahe
11. bře 2018

Já brala sepii ráno nalačno 3 kuličky. A kdykoliv mi přes den bylo nevolno, vzala jsem si homeopatikum Ipecacuanha v ředění 15ch 5 kuliček, a ta mě zachraňovala celý třetí měsíc těhotenství. Konečně jsem byla schopná zase jíst a neřešit sušenky ráno u postele.

luj89
11. bře 2018

@priefi Taky by me zajimalo... Ja ale zastavam nazor, ze komu neco na nevolnosti pomuze, nepoznal ty ,,poctive a prave,, nevolnosti 😀.

pajita
11. bře 2018

Nepouzivat homeopatika bez homeopata, muzes si ublizit jak fyzicky, tak psychicky a hlavne v tehotenstvi, to ze se nekde neco pise a nekomu bylo doporuceno neznamena, ze to pomuze i tobe, muze se to i zhorsit, homeopat dava tak aby to sedlo...

ivankapri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
priefi
12. bře 2018

@luj89 mi nepomohlo nic 😅 jen zmirnilo na chvili a nekdy to prislo z cista jasna, ze ani nic jako prvni pomoc nebylo po ruce a nejbliz byl lavor, se kterym jsem se dobre kamaradila 😅

luj89
12. bře 2018

@priefi ja si vzdycky rikala, ze nejhorsi na tom vsem je to, ze narozdil od kocoviny se ti po blinkani neudela lip 😀

travnulee
autor
12. bře 2018

@luj89 jj, bohužel je to tak

ssandy
12. bře 2018

@travnulee me doporucili ipecu, ale nepomohlo. ☹

priefi
13. bře 2018

@luj89 udela, ale jen na 2 minuty, nez to zacne znova 😂

travnulee
autor
19. bře 2018

Ahoj holky, tak jsem se nakonec spojila s mudr,. Co dělá homeopatii a ta mi doporučila úplně jiné i než, co jsou v knížce, běžím je koupit a jsem teda zvědavá...

petra357
19. bře 2018

@travnulee Udělala jsi dobře, že jsi se poradila s někým, kdo homeopatii dělá. Ony nejsou na těhu nevolnosti jedny univerzální homeopatika, ale liší se to podle typu nevolnosti a mnoha dalších věcí.

travnulee
autor
19. bře 2018

@petra357 to sem právě zjistila, že jsou asi čtyři, nakonec mám doporučené úplně jiné, tak uvidím...

pajita
19. bře 2018

@travnulee bacha na doktory, kteri maji jen rychlo kurzy homeopatie, to ti muze tez ublizit jak kdyby si se zeptala v lekarne, nasla na internetu apod, rekne to i homeopat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru