Jak dlouho můžu v těhotenství užívat paralen?

pismenka
16. bře 2012

ahoj maminky, včera jsem byla u zubaře, rozpadla se mi stolička ☹ a dost mě to i dnes bolí, asi než se vše zahojí,tak jsem si vzala ráno a včer paralen.....píšou, že se může, ale jak dlouho ho můžu užívat? když mě to bude bolet třeba ještě zítra, dnes.....co vy na to?
děkuju 😀

pajiskazemlyna
16. bře 2012

@pismenka
Ahoj, paralen se opravdu v těhotenství může, samozřejmě s mírou.
Myslím si, že 3x denně je to tak akorát a to po dobu, co budou bolesti trvat a neboj miminku tím neublížíš .. 🙂

pismenka
autor
16. bře 2012

děkuju, manžel se mě taky ptá, jestli můžu apod. Má strach 😀

pajiskazemlyna
16. bře 2012

@pismenka
Tak to má být 😀 Je dobře, že se o tebe takhle stará 😵

many
16. bře 2012

@pismenka paralen se může, ale je lepší si zavolat na gyndu a oni ti řeknou 😉

marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
jennyska
25. únor 2014

Ahoj @pismenka @marketnieuw @many @pajiskazemlyna a ostatní těhulky, maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Paralen v těhotenství https://www.modrykonik.cz/paralen-v-tehotenstvi/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s paralenem v těhotenství, pomůžete další spoustě těhulek, které si právě prochází stejným obdobím a užívání paralenu v těhotenství právě řeší. Vaše rady, tipy a doporučení určitě ocení! Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru