Jak dlouho po oplodnění se objeví první duch na testu?

kooblich
2. srp 2011

dělala sem si test 8 dní po teoretickém oplodnění 🙂 a objevil se mi na TT "duch" a nevím co, jestli jo nebo ne. Už mi to udělalo minulý měsíc a nebyla sem , podle doktorky vadný test. Teď sem použila jinou značku.

andelka
2. srp 2011

Mně se objevil duch 10 dní po ovulce. Za tři dny už to byla regulérní čárka 🙂

mami29
2. srp 2011

Ja mela 14dpo dusika na 25 gravitestu.

petka28
2. srp 2011

mi se duch ukázal 5 dní před očekávanou MS nevím kdy byla ovu

romcovaklarka
2. srp 2011

Já měla na desítce testu čárečku 10 DPO a to dokonce večer 😉

hanysek.hanysek
2. srp 2011

Já měla 10nebo11 DPO ducha, kterého jsem nemusela hledat- podívala jsem se a viděla. A to bylo 7 dní před očekávanou menstruací.

suzamen
2. srp 2011

Já měla na mamatestu 10 dní po oplodnění docela solidní čárku takže bych ještě nějakej den testovala 😉 Držím palce 🙂

cabalkova
2. srp 2011

Ja testovala az 14 dnu po ovu, ale to jsem si byla celkem jista, ze se jen potvrdi moje podezreni, ze se zadarilo. Jinak testy s citlivosti 10 casto falesne ukazuji ducha, takze bych spolehla na citlivost 25 a tam holky neco mivaji tak od toho 9., 10. dne. Drzim palce!!

sussanah
2. srp 2011

taky jsem mela pozitivniho ducha 10dpo. Behem tydne uz byla slusna carka. Ono u toho testu, jak jsi si delala, jsi klidne mohla byt tehotna, ale proste se to neudrzelo. Coz se zpocatku stava pry az u 25% tehotenstvi, ze odejdou jeste v case bezne menstruace. Proto se hlavne doporucuje testovat az po vynechani ms, aby nedoslo ke zbytecnemu zklamani.

cajori17
2. srp 2011

me az 17DPO 😝

katka37
3. srp 2011

taky jsem měla slabou čárku 10 DPO

jesterka09
1. led 2012

11 DPO 😉 v den MS

luckaakuba
3. led 2012

tak já to měla tak že jsem po vysazení HA měla 2.9 MS (1den) a už 21.9 jsem viděla ducha a to večer. Plánovaná MS měla přijít až kolem 30.9 takže duch tam byl hodně brzo 🙂

denousek
3. led 2012

zaleží jak citlivy máš test..já jsem mela citlivost 10 a objevili se mi / / 10dnu po ovulaci...

mika2
3. led 2012

testuj zase za dva dny a jesli duch zesílí, je to jasné 😉

keny123
25. lis 2015

Obnovuji tema zajima me to.dekuji za dalsi prispevky

luckylee
26. lis 2015

V den kdy se mela dostavit ms jsem mela hodne slabeho ducha na testu s citlivosti 10.Druhy den rano taky a pak az za dva dny byla slaba carka.🙂

axlaranda
26. lis 2015

3 dny po vynechání MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru