Jak dlouho vás trápily těhotenské nevolnosti?

brudnik
31. led 2011

Ahoj holky.Určitě většinu z vás trápí těhotenské nevolnosti.Tak by mě zajímalo, kolik týdnu vám miminko posílalo "pozdravy" 🙂

sedlackovak
13. kvě 2017

Mě u prvního nebylo vůbec nic,jen mě sem tam pálila žáha,ale dala jsem si mliko a dobrý,teď je mi blbě od začátku,zvracela jsem párkrát, žádná chuť k jídlu a od 13tt mi začalo být blbě večer takže doufám, že to brzo přestane 😕😕

marenkav
13. kvě 2017

Já prozvracela období od 7. do 18. týdne. Pak to ze dne na den přešlo. Ale občas je mi zle i teď (25tt) třeba, když je někde uvnitř blbej vzduch...

medakote
13. kvě 2017

Me nevolnosti trápily dost, zvracela jsem i několikrát za den, v prvním těhotenství to přešlo ve 22 týdnu- jak jsem začala cítit pohyby, v druhem těhotenstvi až do porodu, i když po třicátém týdnu to bylo trochu lepší a nezvracela jsem denně...

jullli
13. kvě 2017

Holky a vy co zvracite denodenne copak cekate?

greese
13. kvě 2017

@jullli poprve kluka..ted jeste nevim

klokanka73
13. kvě 2017

Já nezvracim, ale 24 hodin je mi neustále zle od žaludku, ani spát pořádně nemůžu. Začalo to teprve před pár dny, na začátku 7.týdne. Jsem zakrikla že mi vůbec nic není a už to tu mám.

sedlackovak
14. kvě 2017

@jullli já nezvracela u prvního ani jednou a mám kluka a teď jsem zvracela furt a mám taky kluka,ono je to úplně jedno 😃

jullli
14. kvě 2017

@sedlackovak ty jo to uz ve 14tt vis pohlavi jo?

sedlackovak
14. kvě 2017

@jullli Jj musela jsem na odběr choriových krků jelikož mi vyšel down 1:32 na prvním screeningu kvůli věku a já chtěla mít jistotu že je vše o.k tak jsem to postoupila.Volali mi,že jsme zdraví a jestli chci vědět pohlaví. MI že jo,tak čekáme kluka

jullli
14. kvě 2017

@sedlackovak ahaa tak to pak jo si rikam, me to nerekli ani ted v 15tt :D
No tak uvidime tak bych si prala holcicku :D a nejvic kdyz zvracim jakp treba vcera :D uvidime uvidime

gabcat
14. kvě 2017

@jullli Denní zvracení a čekáme holčičku 🙂

jullli
14. kvě 2017

@gabcat super aspon jedna :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru