Jak dlouho vás trápily těhotenské nevolnosti?

brudnik
31. led 2011

Ahoj holky.Určitě většinu z vás trápí těhotenské nevolnosti.Tak by mě zajímalo, kolik týdnu vám miminko posílalo "pozdravy" 🙂

kkomtesa
14. lis 2011

Začalo mi být špatně chvíli po tom, co jsem zjistila těhotenství, a trvalo to asi do 4. nebo 5. měsíce, a pak mě zase začala pálit žáha. Nevolnost byla celý den, zvracela jsem jen jednou, ale bylo mi celý den na zvracení a bylo to dost nepříjemné, neúspěšně jsem to zkoušela zajídat.

petrusew
14. lis 2011

Vůbec 🙂

eimmy
14. lis 2011

do konce 17 tt

ashlee
14. lis 2011

do začatku 3trimestru

aaadus
14. lis 2011

U prvního cca od 7tt do 12tt - zvracela jsem jen párkrát, bylo mi spíš špatně od žaludku, hlavně ráno a večer. Teď je mi špatně od 6tt. Do 12tt mi bylo špatně natolik, že jsem musela 2x do nemocnice na kapačky ☹ Teď už objímám wc jen ráno.

pavcza
14. lis 2011

Celé těhu 😀 do 3. měsíce to bylo snesitelné, ráno blbě, ale jakmile jsem se najedla, tak to ušlo, jedla jsem často a málo, byla jsem i na dovolený a dobrý, od cca 14. týdne zle, zvracení a trvalo to opravdu až do porodu, naposledy jsem pořádně zvracela ráno dva dny před porodem a to jsem si dokonce prvně za celé těhu vzala piškoty už do postele, jak radí, než vstanu, najíst se a špatně mi bylo i na sále, ale byla jsem císařem, tak možná z té narkozy. 😀

akrimala
14. lis 2011

U obou dětí to začalo v 7tt. a skončilo kolem 18tt Bylo to vážně na umření 😀 je mi špatně jen si na to vzpomenu

brusinka.pusinka
14. lis 2011

u obou od 5 týdne těhu po celé těhu a mezi 12-16 jsem vždy skončila v nemocnici na kapačkách ☹ ráno to byla hrůza a děs i při pohledu na tekoucí vodu mi bylo zle 😉 ale i tak kdybych mohla jdu do toho znovu 😉 😀

pkovarikova
15. lis 2011

Mam terminek za 20 dni a porad zvracim, kudy chodim...

jarka23
15. lis 2011

ja jsemzvracela cca do 12t. kdykoliv, ráno, večer, po jídle...a pak mi bylo cca do 16.t, pokud jsem si dal jen o soustíčko jídla navíc strašně těžko🙂)) ale díky tomu jsem zhubla a až ted ve 24.t.t začínam svou váhu dohánět 🙂

ronyx
15. lis 2011

Tak mě začly nevolnosti asi tak v 6 týdnu a trvaly do 4 měsíce. A nebyly to tedy jen raní nevolnosti,ale kdykoliv přez den a taky v autě a to mi auto nikdy nedělalo problém. Teď už mám klid, zato si užívám pořádné kopance do žeber a močáku,taky vynikající 😀

tichackova
15. lis 2011

Mě začalo být špatně v 7 tt. Sice jsem nezvracela, ale zle mi bylo pekelně. Žádné ranní nevolnosti, pěkně celodenní. Od 12 tt to začalo ustávat a teď mi je jen tak lehce šoufl tak jednou za tři, čtyři dny, asi abych nevyšla ze cviku😀

nicol2010
15. lis 2011

cca od 6tt v délce asi 8 dnů mi bylo spíš jako po flámu, žaludek na vodě, vždy asi do 12 hod. Pak asi 2 dny to bylo intenzivnější a trvalo celý den a nepomáhalo už ani sladké ( loupáky, piškoty apod). Pak z ničeho nic konec 🙂. Takže když to shrnu nebylo to tak hrozný 🙂

miskadis
18. lis 2011

Mě trápily nevolnosti od cca 4tt do konce 5. měsíce. Teda, bylo to šílený, hlavně od začátku těhu do konce 3. měsíce jsem zvracela celý dni - ráno, v poledne,večer, prostě pořád. Takže fakt nevím, proč se to jmenuje ranní nevolnosti 😠
Během prvních 3 měsíců jsem nejedla, skoro ani nepila a zhubla jsem o 5 kilo. Doktor mi už hrozil kapačkama, že to takhle nejde. 😒 Pak to trochu ustalo, zvracela jsem sice pořád, ale už ne tak často a už jsem do sebe jakž takž něco vpravila a hlavně už jsem začala aspoň pít.
Během nevolností mi nepomohlo nic - cola, lízátka, piškoty ani jiný doporučovaný zaručený prostředky 😝
Teď jen doufám, že až budu čekat druhé mimi, že se to nebude opakovat 😢

pismenka
18. lis 2011

u dcerky, které jsou dnes skoro čtyři roky bylo těhotenství pekelný 😠 Já pořád čekala na konec 3měs., všichni mě totiž utěšovali, že pak to ustane, jako když mávneš kouzelným proutkem 😵 a ono nic ☹ 🙂
hlavně se mi tvořili sliny, šíleně moc ☹ teď jsem opět těhotná a já mám opět plno slin v puse. Teď mi nevadí je spolknout,snažím se to ovládnout,ale přitom prvním těhotenství jsem nevěděla jak na to,tak že jsem chodila a pořád a pořád plivala a plivala ☹ Zvracení bylo na denním pořádku, pachy.....musela jsem se odstěhovat k rodičům, v našem domečku mi smrdělo vše, od ledničky,po vodu tekoucí z kohoutku. Mám skvělého muže, jezdil za mnou k rodičům....aby jsme se vůbec mohli vidět. Sex byl pro mě velkou překážkou a to je i teď a to jsem skoro v 1měs.těhotenství, tedy na začátku. Ustalo to až v 8měs., to jsem se vrátila domů....jinak jsem se o návrat snažila asi tak 3x a pokaždé jsem hodila takovou zvracečku mezi dveřma, ty pachy apod.....dnes už vím, že jsem mohla i hodně věcí ovlivnit......ale porod byl pro mě vysvobození. Ale naše holčička mi to vynahradila 😀 ...... jinak jak jsem psala, jsem na začátku druhého těhotenství a cítím se jak když mám v břiše balon 🙂 nafouklé, po obědě si musím jít na dvě až tři hodinky lehnout,pak vstanu, je mi těžko, ty sliny ☹ často jím, snad každé tři hodiny, jinak je mi ještě víc těžko🙂

karinvoneichler
18. lis 2011

ja zvracela až co poloviny 4 měsíce.. několikrát děnně.. ☹ bylo to utrpení.. jak jsem byla šťastná že jsem konečně těhotná tak jsem byla v tom neštastná jak se trápím... me těhotné kamarádky nezvracely byly ok jen já furt tvrdla na wc nebvo s kbelíkem u postele.. když jsem zhubla už o pět kilo tak mi v poradně napsaly čípky proti zvracení.. které.. pomohly nechtělo se mi zvracet.. ale i tak mi bylo zle a byla jsem malátná a taková nesvá.. asi po týdnu jsem čípky vysadila.. necitila jsem se po nich fakt vubec dobře.. a řekla sem si že jednou už to zvracení přece přestane.. no a tak do týdne opravdu přestaly🙂 a konečně začalo užívání si těhulení!! 😀 dnes jsem v 37tt a nebyly žádne komlikace žádné otoky žádné bolesti.. 😀 už se těšíme

boudova
18. lis 2011

Občas zvracím ještě teď - 29. týden. Ale první 4. měsíce by zas nic nebylo.

katka_brno
18. lis 2011

mě od 8tt a docela dost že jsem nic nepřibrala až do minulého týdne a sem tam pořád a to jsem na začátku 17tt 🙂

florentina
18. lis 2011

mno, mě bylo zle téměř až do 7 měsíce 😅 Ale tak aspoň jsem moc nepřibrala🙂

mamcapavca
18. lis 2011

mě bylo zle takřka od početí do 21 tt a pak problémy s žáhou...na nevolnost jsem cucala lízátka,na žáhu renie či thumps u staršího syna se to obešlo bez nevolností,jen jsem do 13 tt každé ráno navštívila wc či strom venku cestou do práce a pak v pohodě celý den..u druhého těhu to bylo po celý den zle..2x jsem byla i v nemocnii ☹

majinka1981
21. lis 2011

Mě bylo špatně pouhých 14 dní. Pak jen trošku po ránu a to vyřešila sušenka na lačný žaludek.

28marci
24. lis 2011

Nezvracela jsem ani jednou, ale brutální únava asi měsíc, a takový pocit, jako bych byla po flámu, prostě celodenní kocovina, ze které se nedá vyspat 😉 Nevím, kdy to začalo, tak nějak "plíživě", ale do 12tt se to už zlepšilo a pak jsem se cítila fajn vlastně až doteď. Teď mě občas pálí žáha většinou, někdy zabere mlíko (to jsem schopná popíjet celou noc), včera teda jsem trpěla i celý den, tak ač jsem myslela, že to zvládnu, nakonec jsem si zašla pro Gaviscon a po dvou dávkách v pohodě, v noci jsem spala jako mimino a i dneska je to fajn... Termín za 5 dnů, dneska poradna, uvidíme, co dr. řekne, už bych šla dobrovolně rodit hned 😝

ehh
8. pro 2014

Me je spatne od 5tt ,pocit na zvracení, nechutenství a pořád unavena. Ted jsem 7tt a doufám že to brzy přejde.
všechno mi vadi,. Parfémy ,lidi jak smrdej😀😀😀
No prostě eno nuno

terka_85
8. pro 2014

První těhotenství vůbec nic, jen únava.
Teď čekáme druhé a nezvracela jsem, jen asi 2x když jsem vařila oběd, tak mi nedělaly dobře asi ty výpary. A pak špatně od žaludku (jak píšou holky celodenní kocovina) a šílená únava - trvalo to asi do 16. týdne.

didi1808
8. pro 2014

U obou dvou těhotenství mi bylo spatne od žaludku, nesnášela jsem jízdu v jakymkoliv dopravnim prostředku u druhého me navíc trápilo pálení zahy

sinopea
3. říj 2016

Ja som mala nevoľnosť a pocit na zvracanie celý deň (vracala som tak 2-3krát denne). Najhoršie to bolo od 6tt asi do 13tt (to som stihla schudnúť 7kg). Od 13tt do 16tt sa to začalo zmierňovať, ale mávala som stavy na odpadnutie nevedela som mala problém prejsť aj pár krokov 🙂 a potom od toho 16tt do 20tt som mávala ozaj len rannú nevoľnosť (musela som sa najesť pred tým než som vstala z postele). Od 20tt mi úplne vymizli nevoľnosti (teraz som 24tt) a fungujem úplne v pohode ako predtým. Dúfam, že už sa nevrátia 🙂

jijanka
3. říj 2016

Do devátého měsíce 😀 zvracela jsem několikrát denně, byla to fakt paráda, ale ten mazlík za to stál 🙂

luciluci22
13. kvě 2017

Ja jsem v 7 týdnu je mi uz týden kazdy den , zvracim, točí se mi hlava , nemohu vstát z postele .. opravdu uz nevim co mam delat a jal dlouho to muže ještě trvat ... :(

greese
13. kvě 2017

u prvniho sem zvrace 6 mesicu..ted cekam dvojcata a musim rict ze chcipu :( uz nevim co delat je mi silene zle :( nejde jist ani pit :(

jullli
13. kvě 2017

U prvniho u syna mi nebylo nikdy spatne ani jsem nezvracela, bohuzel ted druhe tehotenstvi zcracim od 4+3 a zatim stale 15tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru