Jak dlouho vás trápily těhotenské nevolnosti?

brudnik
31. led 2011

Ahoj holky.Určitě většinu z vás trápí těhotenské nevolnosti.Tak by mě zajímalo, kolik týdnu vám miminko posílalo "pozdravy" 🙂

stylly
1. únor 2011

cca 2 měsíce 😝

llllucka
1. únor 2011

V obou těhotenstvích to bylo do 6. měsíce.

kamaradicek
1. únor 2011

mne nevolnosti trvaly cca do 5.mesice

elema
1. únor 2011

O začátku dokonce a festově 😲 včetně šílených a nekonečných migrén.... V nejbližší době už to opravdu znovu nedám 😔 ☹ 😢

anysek85
1. únor 2011

Neměla jsem doposavad žádné a doufám, že už ani nebudou. Jen mám nízký tlak a zezačátku mi nechutnalo kafe, ale v podstatě, krom omezení vína na decku týdně, nevím, že jsem těhotná. Nijak mě to zatím neomezuje. Jen pro jistotu letos nebruslím 🙂.

linda.r
1. únor 2011

Mě bylo pěkně blbě 7.-12. týden, zabíral mi na to pravidený přísun jídla, takže na konci 12.týdne jsem měla +5kg 😉

xvitk101
1. únor 2011

Pouze 6. a 7. tt. To jsem naštěstí nezvracela, bylo mi jen zle při pohledu na jídlo a tak. Od 3. měsíce mě každé ráno bolí hlava a nijak výrazně se to nelepší☹ Taky se mi od konce I. trim. přidalo pálení žáhy. Jinak je mi úplně dobře 😉

qipa
1. únor 2011

Tak mne neni blbe jen behem jidla. A to se k nemu musim nutit. Jsem 11tt a bohuzel mi nevolnost zacala velmi zahy, uz ve 4tt, takze si v tom pekne hovim.

sturnus_vulgaris
1. únor 2011

U prvniho: Bylo mi blbe (asi 3x jsem se i pozvracela), rihala jsem, byla jsem nafoukla, mela jsem prujem... no same lepsi, a to od cca 9tt az nekdy do 20tt.
U druheho: To same, mozna malinko horsi, akorat zvraceni se mi vyhnulo (vzdycky jsem to nejak rozchodila), trvani taky asi od 9tt do 22tt.

marinka
1. únor 2011

U prvního těhu jsem blindila skoro každý den někdy od 7 tt do 14 tt, úplně dobře mi začalo být po 17 tt a pak se nevolnosti vrátily na konci těhu 😅

U druhého těhu mi nebylo blbě vůbec 😵

cikilik
1. únor 2011

Mě bylo špatně od 7 tt když jsem zjistila,že jsem těhotná 🙂)))) asi do 15tt.

zako
1. únor 2011

od 8tt do 12 tt, kdy jsem skončila v nemocnici na kapačkách, páč jsem zvracela komplet všechno i vodu 😒 pak to ale přešlo....no a začala jsem omdlívat 😀 😉

login02
1. únor 2011

Ahoj, já si to právě teď užívám se vším všudy :( jsem v 8tt a začlo to zhruba před 3 týdny. Tak se jen modlím aby to brzy skončilo.... ☹

luciebx
1. únor 2011

ahojky .. no ja sem zvracela jen jednou a to tak v8 tt bych rekla.. ale spatne jako od zaludku a jako na vode mi byvalo tak do toho 4 mesice. .ble..

marketnieuw
1. únor 2011

mne uplne od zacatku (jeste jsem ani nemela dostat MS a uz se mi navalovalo) do cca 15. tydne
- tolik jsem nezvracela, ale spatne jako na zvraceni mi bylo temer cely den - nejhur vecer

kessinkaa
1. únor 2011

Tak já zvacím až do ted....jsem v 8 měsíci 😠

mamusa1611
1. únor 2011

Tak u prvního vůbec, u druhého si pamatuji, že mi bylo zle jeden jediný den, a to bylo v 8.týdnu.. A teď,nezvracela jsem,jen jsem kolikkrát měla fakt na mále...ale zle mi bylo denně od 4.-16.tt pocit na zvracení, ale nikdy nic... Z toho mi bylo jasné, že čekáme holčičku.. ;)

weri1
1. únor 2011

do 5. ěsíce

madlina
1. únor 2011

Při prvním těhu jsem zvracela snad jen 2x a teď ještě vůbec.Ani mi není špatně. 🙂

deeniisa
2. únor 2011

ahojky tak ja se mela uplne bozsky :D na tehotenstvi jsem prisla az ve 4. mesici ten malej sibal o sobe nedal nijak vedet :D a tak to bylo cele tehotenstvi -jedine co me kdy behem tehotenstvi bylo az ke konci kdyz mi zacli radit mlecne zlazy :Djak rikam krome prsou mi absolutne nic nebylo kdyby ten sibal nezacal kopat a ze to byla prvni liga fotbalu :D tak bych snad do porodu nevedela ze jsem v tom ... :D prala bych to kazdemu ...

helcenka
2. únor 2011

Ahoj, u prvního těhu jsem žádné nevolnosti neměla, jen mi bylo blbě od žaludku při jízdě autem nebo autobusem a to jsem i několikrát při cestách zvracela. Ale jinak všechno v pohodě.
Teď při druhém těhu mi začaly nevolnosti někdy kolem 5. - 6. týdne a trvaly cca do konce 4. měsíce. Ale zvracela jsem jenom 2x, ale blbě mi teda bylo celý den každý den.

marrei
2. únor 2011

Pokaždé od 6. do 10. týdne. Ne zvracení, ale žaludek na vodě.

babulinkab
9. únor 2011

Nevolnosti jsem neměla vůbec žádné, nezvracela jsem ani jednou.

lukza
9. únor 2011

Já nezvracela snad jen jendou ráno ale bývalo mě špatně v noci to mě aji budilo a měla sem furt hlad a to do cca 11týdne

kikimaruska
10. únor 2011

Nevolnosti a pravidelné noční zvracení (kolem 22 hod) od cca 14 týdne asi do 22 tt. Pomáhali mi přes den pak ty bylinková lízátka pro těhotné a ráno před vstaním čaj a suchary u postele. Dost mě pak boleli kyčle a chytli asi 3x záda. Záchvaty hladu až na zvracení jsem mívala v noci od 9 tt také...

kaciska
10. únor 2011

mě asi od 6tt do 15 tt :( ale vždy večer...zvracela jsem jen jednou ale to bylo spíš s toho že jsem se přejedla mandarinkama,snědla jsem 2 kg najednou 🙂))))))

makulenka
14. lis 2011

Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama. První 3 měsíce kromě jednoho celodenního bolení břicha nic. Teď čtvrtý a pátý měsíc si užívám kocovinu, nutkání na zvracení, mdloby a závratě. jsem zvědavá, kdy to skončí ☹

dvojka
14. lis 2011

U prvního dítěte do ukončeného třetího měsíce u druhého do porodu ☹ 😒

pavlanatlinka
14. lis 2011

mě trvaly do 4 měsíce sem většinou jsem celý dopoledne jen proležela a prospala a občas mě to trápí i ted ke konci těhu

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru