Jak jste oznámila partnerovi, že jste těhotná?

2hanah
9. led 2013

Zajímá mě, jak moc originální nápady jste měly oznámit budoucímu otci, že už jste v radostném očekávání a zda jste to vůbec vydržely nebo hned běžely k telefonu a vytáčely manželovo číslo? Děkuji.

maudn
9. led 2013

telefonicky🙂 a ihned, ještě se mi třepaly ruce, jak jsem to vytáčela, déle bych to nevydržela

cabalkova
9. led 2013

Letela jsem s jeste mokrym testem ze zachodu... puvodne jsem si rikala, ze mu udelam nejake prani nebo krabicka, ale sila okamziku rozhodla za me. Na druhe se chystam upect dortik s mimi motivy, ale uz dopredu pochybuju, ze se to povede, nejspis to bude mit stejny prubeh jako poprve. 🙂

jancip
9. led 2013

Oznamovat jsem téměř nic nemusela. Vyšla jsem z koupelny, začla třepavým hlasem dvě slova a hned to na mně poznal🙂

hakunamatata
9. led 2013

sila a kouzlo okamziku je nejlepsi. Muzi podle me stejne neoceni nejake cukrbliky ve forme infantilnich pranicek apod 🙂

palomitacheca
9. led 2013

Chtěla jsem mu to oznámit nějak hezky, nakonec jsem to vydržela neříct jen pár hodin... Přišel z práce a já mu ukázala test 😀 nechtěl tomu uvěřit do 1. kontroly u doktora, aby nebyl zklamaný, kdyby to byl jen falešný poplach 🙂 takže jestli bude v budoucnu 3.dítě, zkusím to vydržet a překvapit ho už s potvrzeným těhotenstvím...

leni78
9. led 2013

Poslala jsem mu mms s testem a textem, že to vyšlo.

kotito
9. led 2013

Taky jsem měla v plánu mu dát krásnou krabičku uvnitř s testíkem, ale vyběhla jsem se záchodu, stoupla si před něj a jen kejvala hlavou, že ano 🙂
Takového hubana jsem už dlouho nedostala ...a i motýlci v bříšku po 11 letech byli
Pak celý den chodil a ptal se fakt? Fakt jako? 🙂

moudivlacek
9. led 2013

zabaleny testik pod stromecek 😵 zjistila jsem 22.12.,ale co to dalo prace to vydrzet 😀

mangold
9. led 2013

já to taky nevydržela a hned jsem běžela z wc s testem k němu 🙂

zandanem
9. led 2013

řekla bych to muži přímo.... protože to jinak nepochopí - jako třeba že v březnu přiletí čáp.. toto prostě chlapy nepochopí co tím ženská myslí.... a jako dárek to může být taky pěkný šok... taky to nepochopí... moje rada je... říct mu to normálě.. ,,

slundo
9. led 2013

Manžel byl doma a já si dělala v koupelně test .... taky jsem přiběhla z testem v ruce a vše mu bylo hned jasný 🙂

jika10
9. led 2013

Ja si delala test odpoledne a nerict jsem mu to vydrzela az do vecera, nez prisel z prace. Nechtela jsem mu takovou novinku oznamovat po telefonu. Stejne se me ptal, co teda ze znamenaji ty dve carky na tom papirku, tak jsem mu dala precist navod a pochopil 😀

petrin11
9. led 2013

o pul pate rano jsem ho vzbudila a ukazovala jsem mu test a dostala jsem pusinku a řekl že bude tatinek a hladil my břiško a řikal ahoooj tady tatinek 🙂

novina
9. led 2013

Já si vždycky plánovala, že mu to oznámím při romantické večeři. Dopadlo to tak, že jsem za ním běžela s kalhotkama na půl žerdi a počůraným testem v ruce ať se jde rychle podívat 😀

sugggar
9. led 2013

Dělala jsem si test dva dny před odjezdem na dovolenou a vyšel pozitivní. Přemýšlela jsem jak manžela co nejoriginálněji překvapit a hlavně nedat na sobě do té doby nic znát. Celé dva dny jsem to vydržela, nechápu!?! Test jsem dala do obálky s tím, že mu to dám v letadle. Čekala jsem na vhodnou příležitost, takže když jsme byli asi 10 km nad Atlantikem, tak jsem mu řekla že mám pro něj překvapení a dala mu obálku. Vůbec netušil a o to to bylo krásnější. Když rozdělal obálku a uviděl dvě čárky na testu, pochopil hned. Byl šťastný a z jeho vlhkých očí jsem byla naměkko i já🙂.

ssassi
9. led 2013

manžel, tenkrát ještě přítel, nebyl doma - odjel na dva dny přednášet do jiného města. poslala jsem mu MMS s fotkou testu. vůbec nevím, jak se tvářil. možná jsem to měla chvíli vydržet a počkat si na reakci :o)

mataharyy
9. led 2013

Originální to tedy nebylo, ale jak jsem koukala na test, tak jsem ho vzala a šla za manželem s dotazem, vidíš to, nebo mi hrabe a on chudák zděšeně koukal na ty dvě čárky a říká to jako že to budou dvojčata? 😀 U druhého jsem s jásotem poskakovala po pokoji, tak si ťukal na čelo no a po třetí, jsem s radostným uff vycházela z koupelny a bylo jasno 🙂

key25
9. led 2013

Také přispěju 🙂 jak jsem mu to řekla ? no unás to bylo trochu jiné.Měla jsem rakovinu děložního čípku a po operaci pak čekáte na stěr po pár měsících zda je vše v pořádku.Jeli jsme k paní doktorce a tam nám měla sdělit zda se to vrátilo či nikoliv. Sdělila mi že výsledky jsou v pořádku a že pro jistotu uděláme kontrolní ultrazvuk zda je vše tam dole pořádku, poté jsme měli řešit hormony abych otěhotěla, snažily jsme se rok a nic. Když mi paní doktorka řekla že je vše v naprostém pořádku a povídá : vidíte tu tečku tady ? a já jí povídám ano vidím a ona na to tohle je vaše miminko víte o tom že jste těhotná? 😨 😀 no nevěděla jsem to byla jsem v 7 týdnu a přítel čekal nervozní v autě jestli jsou výsledky v pořádku.Holky brečela jsem jako želva štěstím mimi jsme si moc přáli a už ani nedoufali že po tom všem se nám to podaří.Paní doktorka tedy vytiskla foto já se dala na wc dohromady a šla za přítelem do auta. Kouřil jednu cigaretu za druhou a já se tvářila jako že smutně 😀 potvora. Povídá tak co je všechno v pořádku? nevrátilo se to ? a já se na něj podívala a řekla mu ano všechno je v pořádku a jěště něco navíc a podala mu fotku 😀 koukal na tu fotku a povídá co to je ? a já mu říkám jsme těhotní 😀 no holky byl to pro něj šok ale krásnej , už jsme skoro u konce těhotenství a moc se těšíme

sabisek
9. led 2013

Puvodne jsem planovala prekvapeni v obalce atd. Skutecnost byla jina. Udelala jsem si test cca 2 dny pred MS (ten vecer jsme meli mit velikou pici party a tak jsem chtela vedet, zda to mohu rozjet ci ne). Vycurala jsem se na prouzek, koukla hned na nej a nic, vyjdu ze zachoda a rikam manzelovi, ze si vecer muzu dat do nosu, ale nez jsem odnesla testik do kose, vykoukl na me duch. Tak ja na manzela - pojd sem a rekni, jestli to take vidis a manzel videl. Oba jsme pak cely den po sobe jen koukali a blbe se jeden na druheho culili... 🙂 Ten vecer manzel oslavil ten nas spolecny nalez, jak se slusi a patri - vsichni se divili, jak to do sebe manzel haze nebot to nikdo nevedel (oficialne jsme cekali az po 3 mesicich).

vendullka
9. led 2013

My testovali spolu🙂

pajapaja19
9. led 2013

Já vylezla z koupelny ubrečena a bylo to jasný =D ale ted se oba těšíme ....

girafka
9. led 2013

Já mu test dala do tašky přes rameno, kterou jsem mu ten den schodou okolností koupila. Kouknul na tašku, řekl že je hezká a to je všechno. Tak jsem ho upozornila, že by se taky mohl podívat dovnitř. Mrknul tam a našel test. Byl to ten digitální Clear blue. Nejdřív do něj chtěl foukat( asi si myslel, že je to alkohol testr)😀 a když jsem se ho furt ptala jestli ví co to je, tak jen opakoval že neví😀 Po dlouhých minutách mu to teda došlo🙂 a teď si z toho dělá legraci, že si měl fouknout😀

jjanniska
9. led 2013

Pritelovi to bylo jasne hned jak sem mela tyden spozdeni 🙂 hned sem sla k doktorovi ten tehu potvrdil a hned sem volala ze bude tatka 🙂

rasha
9. led 2013

Také jsem to chtěla oznámit nějak hezky,v klidu....Ale v obou případech jsem okamžitě třesoucím hlasem oznámila ,,Jsou tam 🙂",poprvé jsem se k tomu ještě rozbrečela 🙂,protože to bylo umocněné tím,že jsem vyhodila negativní test do koše a po pár hodinách se na něj náhodou ještě kukla a už tam byly //

karotky
13. led 2013

Já to parterovi neoznámila vůbec a nechala jsem ho,ať si na to přijde sám(stejně to asi tušil 😀 ).Prostě jsem si před odchodem do práce udělala test a pak jsem ho odložila na hrnek,který byl na květinové stěně.Sotva jsem dorazila do práce,hned mi volal a vyčinil mi,že jsem ho kvůli tomu nevzbudila. 😅 Ale u nás to bylo tím,že jsem do 8tt neměla jistotu,jestli mě pak čeká šťastné pokračování nebo revize. 😖 Takže jsme se opravdu radovali až,když bylo miminko na světě. 🙂

haniplanetka
13. led 2013

Já to zjistila ne z testu, ten vyšel negativní, ale následně z krve na gyndě. Chtěla jsem mu to říct osobně a taky se trochu bála, co on na to. Jeho rodině jsem vydržela vše tajit a jela za přítelem. Ten mi už do vlaku smskoval, že se mu povedl pracovní projekt a že koupil Portské a oslavíme to. Tak jsem přijela, v ložnici jsme se posadili na postel, připili jsme si. Já povídám před cinknutím sklenic: Moc ti gratuluju k tvému projektu a zároveˇn bych chtěla připít na náš společný projekt, který bude na delší dobu. Zvědavě na mě koukal a já mu povídám: Bude nás totiž o jednoho víc! A pak bylo nekonečné objímání, líbání, slz potoky a ještě teˇd slzím, když si na to vzpomenu. Mezitím, co tohle píšu, malá kope jako drak. Byla jsem v šoku, jak moc byl tenkrát nadšený a znovu si uvědomila, jak moc ho miluju.

jana_vok
20. led 2013

Já pro změnu přišla s počůraným testem do obýváku s brekem, s tím že absolutně nevím jakej k tomu zaujmout postoj 🙂

blancina
20. led 2013

Celou dobu našeho snažení se mě manžel ptal,jestli nemám chuť na kyselé okurky a já pořád že ne,prostě se nedařilo. 😢 Ráno v den odjezdu na naší svatební cestu,jsem si udělala test,jasně byli tam //.Celá šťastná jsem pobíhala po bytě....abych se uklidnila,šla jsem koupit snídani.Poté jsem šla manžela vzbudit ze slovy : že musíme do baťušku zabalit kyselé okurky 😵 Byl tak krasně překvapen,zmaten,ohromen..... neměl slov,jen se pořád usmíval.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru