Jak jste spokojené se svým gynekologem?

eamam
21. říj 2013

Ahojky, jsem uz zoufala, tak se chci poradit a vyslechnout si, co by jste v me situaci delali vy... jsem v 17. tydnu, jsem se svoji doktorkou spokojena, vzdycky kdyz odchazim rika mi, kdyz bude jakykoliv problem, ihned prijdte... ALE... sestricka to nedovoli... ve ctvrtek jsem mela bolesti bricha, v oblasti okolo pupiku, jakoby mi nekdo pichal jehlu... myslim, ze se opet natahovaly vazy, ale nevim to jiste... volala jsem si na gyndu a sestra mi rekla, ze uz me neveme, ze p.doktorka uz bude koncit... bylo pul ctvrte a ja byla ochotna prijit ihned... mela ordinovat do ctyr... pry to mam vydrzet... dnes jsem byla na odberech a sestricce jsem rekla, ze bych chtela mluvit s p.doktorkou, ze mam stale bolesti bricha a do toho hroznou migrenu, toci se mi hlava, ze mam asi nizky tlak... pry si mam vzit horcik a vydrzet to... kdyz jsem ji rekla, ze jim uz 6 tablet denne a bolest neustupuje, rekla, vydrzte to... tehotenstvi je hrozne... tak jsem se ji zeptala, jestli muzu mluvit s dr., rekla vydrzte, 6.11. mate poradnu... odesla jsem pryc, bez vysetreni, bez injekce horciku, ktera by mi pomohla... bez zmereni tlaku, jestli je opravdu vse v poradku... jsem uz fakt zoufala... prece to neni normalni jednani... zazili jste nekdo neco podobneho? zmenili by jste lekare? co by jste delali? prosim o reakce... ☹

mischuges
21. říj 2013

@eamam no ja bych se asi tou blbou sestrickou odbit nenechala...normalne bych za doktorkou sla a rekla ji co se mi nelibi...a bud by to vyresila v muj prospech a nebo bych proste zkusila zmenit doktora. Oni jsou tu pro nas kdyz my potrebujeme a ne kdyz se jim to zrovna hodi. Kdyz by byl jo problem da se jit do nemocnice na ambulanci..s bolestma ci tak..tam te urcite neodmitnou..

sisi137
21. říj 2013

Já bych si stěžovala na sestru. Nemá dr třeba email přes který bys eventuelně mohla konzultovat problémy?

eamam
autor
21. říj 2013

jenze ja se k doktorce nemam jak dostat, a vletet tam, kdyz ma pacienta mi je proti srsti... e-mail nema a telefon vzdycky vezme ta sestra... jeste mi rekla, ze pry pokud nekrvacim, nemam zadny problem... tak jsem z toho fakt v soku... v prvnim tehotenstvi jsem toto nezazila... hlidali me a do porodnice me pan dr. poslal radeji o 14 dni drive, kdyby byl problem... manzel porad rika, ze mam jit k jinemu doktorovi... mozna nebude jine reseni... v listopadu jdu na tu poradnu a chci si s dr. promluvit, ale myslim, ze z toho nebude nic dobreho... jsou to velke kamaradky... nemam rada zmeny, obzvlast, kdyz k nekomu chodite 12 let... ach jo... 😖

mischuges
21. říj 2013

@eamam taky jsem ted menila doktora temer popatnacti letech...a i kdyz se mi taky moc nechtelo jsem z noveho nadsena...🙂

websteny
21. říj 2013

Ahoj, já jsem teď taky měnila doktorku, nelíbil se mi její přístup.. 😠

lenixka
21. říj 2013

@eamam ahoj, to mě mrzí, že sestra kazí dojem z jinak velmi příjemné doktorky. Myslím, že jediné řešení je sdělit doktorce na příští poradně svoji zkušenost se sestrou, trošku si na ni postěžovat, vylíčit doktorce, jak si se cítila, že to bylo nepříjemné. Taky jí určitě řekni, že bys moc nerada měnila doktorku, že jsi s ní spokojená, ale že chování sestry je Ti velmi nepříjemné. Uvidíš, jaký to bude mít efekt. Když nijaký, tak bych zkusila najít doktora, který by Tě vzal a na příští poradně to doktorce sdělit :(
Je to nepříjemný, protože když už jsi na někoho zvyklá, a on už zná i tebe a pak měnit. Já se teď děsím, že můj gynekolog půjde do důchodu. Chodím k němu odjakživa, takže zvykat si na někoho jiného se mi nechce :( tak snad ještě chvilku vydrží ordinovat.

eamam
autor
21. říj 2013

zkusim to s doktorkou probrat, nemam rada, kdyz nekomu delam problemy, ale toto uz si libit fakt nenecham... zmena doktora je vzdycky neprijemna, trva to, nez si zvyknes.... a obzvlast, kdyz se jedna o gynekologa... to je proste neprijemny maximalne... tak snad to dobre dopadne... ted se budu modlit, abych nemela do 6.11. dalsi problemy, protoze nevim, co bych delala... ☹

haaaluska
22. říj 2013

@eamam ako neviem co ti nato viac napisat ako zbal si svestky a prec.ale zas ak si spokojna s lekarkou tak sa jednoducho stazuj jej a hned na doleuzitu pani sestricku.ja viem ze lahko sa to povie ale bud piamo sa budes stazovat u lekarky na tu pizdu sestricku alebo odid.nieje mozne aby sestricka vyskakovala a ona sa hrala na nieco viac co nieje. a ty sa nemozes s nou rozpravat a mas problem.to kde sme?ty cakas mimi a mas strach.jaj ja by som jej dala co by sa do nej zmestilo.

fifa79
22. říj 2013

Ahoj, nevím kam chodíš...všimla jsem si, že jsi z Olomouce...já chodím do G-CENTRA a jsem max. spokojená...ordinují každý den od 8:00 až do 20:00 a pokud ti je něco akutního a tvůj lékař tam není klidně ti řeknou ať příjdeš a sestřička tě pošle k jinému...je jich tam dost a všichni jsou milí a vstřícní...můžeš si vybrat jestli chceš lékaře nebo lékařku. Sestřičky jsou strašně milé a ochotné.....snad ti to pomůže

pucmelinka
22. říj 2013

Já budu akorát odcházet od dr, chodila jsem k ní přes 10 let, jsem v 17.tt a prostě jdu jinam. U dr. je to spíš o kvantitě, ne o kvalitě, sestra náladová a navíc teď těhotné tam dělá jiná dr, která mi přijde totálně mimo, takže jdu jinam. Včera jsem chtěla jít k jinému dr, už jsem to měla naplánované, ale bohužel jsem měla nějakou virozu a zvýšenou teplotu, takže tam půjdu až na začátku listopadu... U stávající dr. mám další kontrolu 11.11., ale tam už nepůjdu...

naomi6
22. říj 2013

@eamam Téda, tak to je síla. V první řadě sestra nemá právo vůbec hodnotit zdravotní stav, to musí jen doktor. Chtěla bych i přes to mluvit s dr. Jenže asi paní doktorka o praktikách sestry ví, jinak si myslím, že by to ani nebylo možné. Na další kontrole bych to paní doktorce řekla, že Vás sestra tak odbyla. Pokud by se to opakovalo, asi bych opravdu změnila doktora. Držím moc moc palce. Já mám naštěstí skvělého doktora i sestru.

eamam
autor
22. říj 2013

@fifa79 jsem 20 km od Olmika, taky zvazuju Olomouc, ale je to docela z ruky... kazdopadne dekuji za info...
Je hrozne fajn si precist, ze je normalni, zmenit doktora i v tehu... je to ale hrozny, v tom nejcitlivejsim obdobi resit takovy silenosti... jsem zvedava, jak to dopadne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru