Jak jste zjistily, že jste těhotné?

reninecka17
6. srp 2010

Jak jste zjistila že jste těhu nebo jak jste o tom ještě nevěděla bolely vás sem tam vaječníky nebo jen jeden?Třeba jak jste chodili sem tam zabolely nebo podobně?

maciik
26. lis 2010

Tak mě zabylo na kamarádčině svatbě taky "nějak divně", po cestě zpátky jsem hned kupovala test a byly tam 🙂

hasky24
26. lis 2010

Já jsem měla bolesti podbříšku...

jajina.c
26. lis 2010

Tak u mně to bylo usínání u Tv už kolem 18:30 a pak mi začali jen tak tvrdnout brdavky na prsou a hrozně bolely.Byla jsem taky hrozně unavená. Kamarádce jsem říkala, že jsem určitě těhu a to bylo 18 dní od osudného milování, kamarádka mi nevěřila. Další týden jsem si udělala test a byly tam II.Myslím, že to na sobě poznáte, něco je prostě jinak 🙂 .

aguaverde
26. lis 2010

😅 den po sexu mě jako by pobolívalo u pravého vaječníku, to mě napadlo že to vyšlo, ale hned sem to vypustila z hlavy jelikož po 16měs snažení prostě člověk už nevěří a namlouvá si příznaky že 😅 pak záhadně začla stoupat BT, citlivé prsa a vše co sem jedla mělo chuť po kovu 😅 😕 nejradši bych jen spala jelikož sem byla hrozně unavená.....ale pár dní před očekávanou ms mě začlo bolet v podbříšku jako na MS a já byla 100% přesvědčená že prostě MS dojde......v den kdy měla dojít sem si udělala test a tam dvě dálnice 😀 (
byla sem v +-4tt)

lukza
26. lis 2010

já hned 12den po sexu se cítila divně bolelo mě bříško dostavil se výtok (těhu výtok)strašně napnutá prsa a podrážděná to mě už pak napadlo zda nejsem těhu po 3letech snažení a pár dní před vynecháním MC mě to doktor potvrdíl že jsem těhule.

pehaka
26. lis 2010

já bych to asi ani nevěděla že jsem těhotná kdyby mi nerostlo bříško...🙂 zjistila jsem to v 9 týdnu 😀

kikimaruska
26. lis 2010

Že mohu být těhotná jsem ani netušila. V období, kdy to bylo asi 4-6 tt jsem byla strašně unavená...To sem neznala, byla sem zrovna na školení na druhém konci republiky na 14 dní a usínala skoro za vyučování a pak šla brzy spát...navíc jsem byla neustále strašně nafouknutá a bolelo mě břicho, jako když jsou zaražené větry...Nic mi na to nepomáhalo. Prostě sem byla strašně unavená a nafouklá (ale nafouklé břicho, bez větrů). Když jsem měla podezření,že jsem těhu (dělali se zi mě srandu kolegové) , udělala sem si 3 testy a všechny negativní, takže ok. Pak ale doma po 3tt se nedostavila MS a mě bylo strašně špatně, jako bych ji dostala, ale nic. Udělala sem další testy a byly pozitivní. K dr.jsem se dostala v 9 tt a už bylo vidět srdíčko... Orientovat se podle výtoku u mě nehrozilo a nehrozí, jelikož s tím mám problémy od nástupu MS...trápí mě neustále.

lidiab
26. lis 2010

Bolela mi prsa, pak prislo zpozdeni MS. Moc jsem tomu ale neverila protoze jsem zpozdeni myvala i drive a asi tyden potom co jsem mela dostat MS jsem udelala test a nic neukazal, prvni pozitivni byl az cca za 3 tydny. To uz jsem byla v 6tt 🙂 Prvni tehu priznaky co jsme mela byla bolest prsou a zad a take unava, asi v 9tt mi zacalo byt spatne 😀

marecek4
26. lis 2010

u první mě dělaly zle výpary v kuchyni-u kuchařky dost problém,a když ms nepřišly po dvou měsících-po operaci slepáku u mě není zpoždění i velké žádný problém,u podruhé a potřetí jsem měla bolesti v kyčli-hned tak od třetího týdne,a napoledy mě bolely prsa,prvně jsem to přičítala vysazení ha,ale když se mi udělalo zle v obchodě tak jsem si udělala testík a byly tam //,takže nejen že kažá to máme jinak,ale i každé těhotenství je jiné-první tři rizikové,poslední absolutně ukázkové a bez problémů,všem bych takové přála

bambulkaivanka
26. lis 2010

Já jsem 10 dní po milování s manželem udělala k večeři ryby a zvedl se mi z jejich pachu žaludek. Druhý den byla slabá druhá čárka 🙂 Po čase mi začalo být hodně zle, že jsem zvracela kudy jsem chodila 🙂 Cítila jsem i podbřišek, ale než jsem udělala test, myslela jsem si, že mě čekají měsíčky.

andy80
27. lis 2010

Při prvním jsem dostala v neděli ráno MS, večer skončila, v pondělí ráno jsem jela do práce a málem jsem sebou sekla v autobuse, takže mé první kroky vedli do lékárny a v práci jsem si udělala test a byly tam //. Při druhém se mi motala hlava, tak jsem si udělala test a byly tam opět //.

luckyhoney
27. lis 2010

Byla jsem unavená, nechutenství se střídalo s žravostí a trápil mě průjem 😠 .. a pak jsem si 2 dny před očekávanou MS udělala test, jen tak z "legrace" a byla tam dálnice jako blázen 🙂

baradisk
27. lis 2010

tak ja blila a blila a blila az do 5mes 😒 😒 😒 😒 😀 😀

laada
27. lis 2010

To co popisuješ o bolení vaječníků nebo jen jednoho...také při chůzi... je i možný příznak ovulace, myomu, zaražených větrů vlastně čehokoliv včetně těhotensví... 😉 podle toho bych se vůbec neřídila 😉

- Těhotenský test
- Odběr krve
- Kontrola na gynekologii 🙂

j.kriv
27. lis 2010

Nedorazila MS, bolí mě podbřišek úplně stejně jako poprvé, ne po stranách jako u MS, ale celkově, a tři dny po sobě se mi zdálo, že jsem těhotná 😀 a testík 4dny po zpoždění // 🙂

romisek1985
28. lis 2010

Jelikož mi je celé těhotenství dobře, tak bych to nepoznala, kdybych si prostě neudělala testík. S manželem jsme miminko chtěli, takže když jsem měla třeba jen den zpoždění, už jsme měli testík...po dvou měsících snažení, se nám to povedlo... 🙂

pajulinkka
28. lis 2010

já jsem svoje těhotenství zjistila díky tomu že se mi zvětšili prsa 🙂 a vynechani MS u me bylo normalni cekala jsem na i aji tyden, tak jsem tomu neveovala pozornost, ale pak mi to nedalo a udelala testik a sup a byli tam // .

nevestinka2010
28. lis 2010

hned, prestalo mi vonet a chutnat kafe, mela sem prekrvenou panev a velkou chut na sex, zvysena citlivost na pachy, to vse jeste pred pozitivnim testem 😉

aja123
28. lis 2010

u mě zafungoval "těhotenský test" jménem MANŽEL 🙂 Do dneška to nechápu 😀

sirael4
17. srp 2011

Mezi úplně první příznak můžu uvést bolest v podbřišku jako před menstruací a slabé nahnědlé špinění. To už jsem měla pocit, že je něco jinak 🙂 pár dní jsem ještě vydržela a pak už jsem objevila výrazné // na testu 🙂 no a za cca 5 týdnů nás bude o jednoho víc 🙂

ronyx
17. srp 2011

Bolest v podbřišku a hlavně bolest prsou!!! Podle toho jsem to poznala na sto pro. 😀

michaela2310
17. srp 2011

ahojky, můj první příznak byl, že mi přestal chutnat turek(a to jsem před tím vypila 4 za den), pak napnutá prsa a docela mě i boleli, bolest v podbříšku jako když mám dostat MS a samo že těhu test 🙂

luciebx
17. srp 2011

ja zacala bych nejak hodne unavena a ranni kaficko ktere piju uz nekolik let mi prestalo chutnat a take cele tehu sem ho nemohla pit.. merila sem si BT byla zvysena teplotka a mela s em 3 dny do menzes a mela sem doma ovulacni test.. uz mel asi mesic proslou lhutu si rikam jen tak ze srandy ho vyuziju.. no a vysel pozitivne coz se mi zdalo divne pac nemuzu mit ovulku 3 dny pred menzes.. no nekde se pise ze ovu test ti muze ukazat tehu.. tak ja skocila hned pro testik a byly tam // radsi sem udelala dalsi a bylo to jasne..

anitram18
17. srp 2011

Za půlrok od vysazení antikoncepce jsem menstruovala asi 2x a zceal nepravidelně, pak zase dlouho nic, tak jsem se zastavila u dr., že jako co s tím...píchla mi Agolutin a naplánovala mi nějaké odběry na prolaktin a tak, že to musíme začít řešit...na UZ nic nebylo vidět, ale obě jsme ani v duchu nepřepokládaly, že bych mohla být při takovém cyklu-necyklu těhotná....5dní po injekci jsem furt nedostala MS, tak jsem si udělala test, no a byly tam...slabé, ale byly.....jinak mi nic nebylo, ani trochu, takže bych to jinak neměla šanci poznat( byla jsem cca 5tt)...no možná pak až tak za měsíc, kdy jsem začala být šíleně unavená a nenažraná 😀

majka12
17. srp 2011

U prvního jsem to vůbec nepoznala, žádný příznak a nepravidelná ms, takže den sem den tam mě už nerozházel. Zpětně jsem byla trochu podrážděná, ale přičítala jsem to stresu před dovolenou. Test jsem si dělala den před odjezdem na dovču, protože jsme chtěli jet na motorkách, tak co kdyby náhodou a ono náhodou jo. 😀 😀 Příznaky jsem měla až tak od 7.týdne, hlavně bolestivá prsa. No a u druhého jsem měla ms již pravidelnou a 4 dny před mě začaly povědomě divně bolet prsa, tak jsem tušila a udělala si test a byly tam //. 😉

michaela_2
17. srp 2011

Mě se zpozdila menstruace, tak jsem si o týden později udělala těhotenský test. Podezření jsem měla hlavně kvůli tomu, že jsem tři měsíce před tím musela ze zdravotních důvodů vysadit HA 🙂. Jinak všechny ostatní příznaky my začaly až později, kdy už těhotenství bylo potvrzené - takže tak od 8 týdne........

boobinka
17. srp 2011

u prvního jsem to zjistila pár dní až po vynechané MS, vůbec mi nebylo divné, že mě už bolely prsa 😀
u druhého jsem pár dní od ovulaci netrpělivě testovala, takže ještě bez příznaků.... po vynechané MS se pak přidala bolest prsou, nevolnost, ospalost, náladovost 😒

petrusew
17. srp 2011

Před MS mi z prsou začalo téct mlezivo 😀 Po naléhání jsem si v den ms udělala test a byly tam//. Jinak bych postupovala takhle: Test, doktor.

karotky
17. srp 2011

Když jsem čekala Adámka(po 6.letech marného snažení a neustálých nadějí v opožděným MS),tak se jsem si po 1.dni skončené dovolené udělala ráno před odchodem do práce test,protože se MS zpozdila(brala jsem tenkrát Clomhexal a ten mi cyklech dělal trošku bordýlek)a nalila se mi prsa.A ejhle 😅 najednou tam konečně byly vytoužené // 😵
Když jsem čekala Matěje(po 4.měsích snažení+cylus s Clostíkem),tak jsem všem klasickým příznakům(opožděná MS,únava,kovová příchuť v ústech a ranní nevolnosti 😅 )nevěnovala vůbec pozornost,protože by mě nikdy nenapadlo ,že bych mohla být v tom. 😀 Bylo před Vánocemi,tak jsem spíš řešila pečení cukroví a kupování dárků.Pak mě přepadla strašná únava,vyrazily s mi uzliny na krku a za ušima,tak jsem si sjela na pohotovost a dr. mi předepsal ATB.Doma mi pak došlo,že jsem to měla před 14.dny dostat,druhý den ráno jsem se pro jistotu otestovala a s opoceným čelem jsem uviděla opět // 🤐 Rychle jsem zavola k dr.,co mám s těmi ATB dělat,ale pak jsem je v klidu dobrala a z Matěje je teď kluk jak buk. 😵

mamkamarketa
17. srp 2011

me 2tydny pred planovanou MS vyrostly pres noc prsa asi o 2 velikosti 🤐 kdyz jsem sla ke zname do kramu se spodnim pradlem koupit novou poprdu-gratulovala mi k miminu 😅 vubec jsem nechapala co to mele 😀 (dite sme v te dobe vuuubec neplanovali,ale ted je to muj poklad 😵 😵 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru