Jak jste zjistily, že jste těhotné?

reninecka17
6. srp 2010

Jak jste zjistila že jste těhu nebo jak jste o tom ještě nevěděla bolely vás sem tam vaječníky nebo jen jeden?Třeba jak jste chodili sem tam zabolely nebo podobně?

25ka
22. lis 2014

na jedne vyjizdke na koni mi prislo troska špatne tak jsem sla o tyden k lekarke a ta mi rekla ze koncim treti mesiac tehotenstva. test som si nerobila. len mi tak blislo ze som asi tehotná a bola to pravda 🙂

kachidlo
1. pro 2014

mně bylo před blížící se MS pořád hrozně dobře a každoměsíční špatná nálada a nabroušenost ne a ne přijít. Břicho nafouklé a trochu bolestivé bylo, ale jinak než normálně.

mysicka00
5. pro 2014

Holky ta kovová chuť je myšlena že vážně cítítě kov? Nebo že právě necítítě nic ... chuť jídla pořádně......?

loilla
5. pro 2014

@mysicka00 Já teda zezačátku měla opravdu pocit, jak kdybych v puse žvýkala hřebíky.. 🙂 Teď mám místo hřebíků často v puse pocit, jak kdybych měla týden nevyčištěné zuby, taky lahůdka 🙂

haninka123
9. dub 2015

Ahoj holky poradte mám tak týden před MS bazalka je tak nějak kolem 37 pořád a bolí prsa a svědí trochu bradavky a bolí hlava ale né stále a stejně tak i břicho a do toho i únava má to takhle někdo při počátečním těhu?

smecka
9. dub 2015

haninka123: takhle jsem měla - začaly mě bolet prsa, podbřišek a cítila jsem se unavená. Pak mi nad dvěma čárkami na testu málem vypadly oči. 😀 Dr mi o týden později potvrdila, že jsem 5tt.

anjelita
9. dub 2015

Ubytek energie (uz v tom tydnu kdy jsme pocali), bolavy prsa cca 14 dni pred ocekavanou MS a 3 dny zpozdena MS (to uz jsem vedela ze se neco deje) 😀 U prvniho testu najely 2 silny carky okamzite, takze jsem vedela ze to rozhodne neni planej poplach

mako2014
9. dub 2015

Mě nepřišla MS, ještě jsem tomu nedávala naději, ale po dvou dnech jsem to už nevydržela a udělala si test. Dvě čárky se objevily a dr. mi řekla, že jsem v 6tt. Super, jelikož jsme to zjistili s manželem 23.12. - takže pod stromeček 🙂

blanche1206
9. dub 2015

Me zacaly bolet prsa, pichat na vajecniku, delalo se mi mdlo z vonavrk, ktere jsem do te doby pouzivala...

veruf
8. únor 2017

Ahojky, s přítelem se snažíme o miminko teprve 5 měsíc, ale i tak začínám byt nervózní, jelikož mi před 6 lety byl odebrán po mimodeloznim pravý vejcovod. Na kalkulačce jsem si zkoušela vypočítat ovulaci, ale po pár měsících mi to nedalo a koupila si Ovutest a ejhle asi mám ovu jinak, udělala jsem si test 12den a byla slaba čárka, říkala jsem si, že super že to vychází podle kalkulačky a ovu mi začíná. Ale další den zadna čárka a další den také ne. Čili mam pocit ze ta první slaba čárka znamenala už konec ovu. A od dnešního čili pravděpodobně dva dny po konci ovu mam hustý bily výtok což jsem před tím nikdy neměla. Tak jsem z toho jelen i je mi divne, že jsem mela MS jen dva dny, ale hned po ni jsem jsi raději dělala těhu test protoze jsem si zranila prst na ruce a šla jsem na RTG no a nic.

veruf
8. únor 2017

Za deset dni mam dostat MS, ale už týden mam dost bolava prsa hlavně po stranach, střída se mi bolest v podbrisku chvilku prava strana, chvilku leva. Unavena jsem jako blázen, mam co dělat, abych neusnula za volantem. Test jsem si ještě nedělala, nevím jestli už by to něco ukazalo. Tak tomu dam ještě pár dni.

pajuska17
8. únor 2017

Absolutně sem neměla chuť k jídlu, na prsa si nemohla ani sáhnout, kovová chuť v puse a hlavně šílená chuť na sex :D první test negativní a druhý den už na testu hodně slabá čárka.

kokoska321
8. únor 2017

mně přestal chutnat alkohol - přitom to byl jen bylinkový likér (to se mi takhle silně nikdy nestalo), zvětšily se mi trošku prsa a pobolívaly.. + mírné slabosti a větší únava... do toho nepřišla MS, která chodí velmi pravidelně... a bylo zaděláno 😎

popelka1984
8. únor 2017

Já tak ze priblizne týden jsem mela zpožděnou menstruaci, to byl hlavni popud udělat si test, pak jsem cítila takové pnuti v prsou. Jestli jsem mela bolesti si už nepamatuji, maximálně jako když to mam dostat.

verka0402
23. dub 2017

Moje příznaky byly, že místo menstruace jsem jen jeden den špinila a pak jsem měla každý den bolesti jako bych to měla dostat, ale stále nic, prsa jsou taky citlivější, píchá mě v pravém vaječníku a jsem hrozně nafouklá...k doktorovi jsem šla týden po tom co jsem špinila a už tam byl tam gestační váček...doma jsem si udělala ještě test a 2 čárky jak vyšité...v úterý jdu na kontrolu tak se uvidí jestli to je všechno OK.

misa1106
23. dub 2017

Byla jsem hrozně, ale opravdu hrozně unavená, prospala jsem klidně celý den, neměla jsem chuť k jídlu, měla jsem jen chuť na červenou papriku (tu jsem dřív jedla opravdu výjimečně). Byla jsem v té době ale nemocná (lehčí chřipka), takže těžko připisovat nějaké další příznaky. Každopádně už pár dnů před MS se objevil duch na TT 😍

simi38
15. čer 2017

Taky mám pocit chřipky bolí mi nohy,hlava,únava.Nyní jdu na Hcg testy.Tak uvidíme.Buď bude zánět moč.cest,nebo moje malé ,či oboje.Jsem jak na trní děvčata.
Jinak jsem kartářka kdybych mohla nezištně pomoci,napište děvčátka.Krásmé dny a zdravá miminka a štěstí všem.Simi

valeri10
15. čer 2017

V pátek po práci jsem byla na akci kde se sportovalo a večer slavilo do ranních hodin a v sobotu ta akce pokračovala a mě přes to nevyspani bylo hrozně dobře.V neděli večer jsem měla strašný záchvat hladu a i když jsem se prejedla bylo mi zase moc dobře a to už jsem tušila.v pondělí už byl slaby test.ve středu se nedostavila ms ale místo ní hrozne nevolnosti😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru