Jak jste zjistily, že jste těhotné?

reninecka17
6. srp 2010

Jak jste zjistila že jste těhu nebo jak jste o tom ještě nevěděla bolely vás sem tam vaječníky nebo jen jeden?Třeba jak jste chodili sem tam zabolely nebo podobně?

jakoubka
6. srp 2010

Reni-mě pobolíval pravý vaječník a prsa jsem měla po zmáčknutí okolo dvorce tvrdá 😉
Na testu jsem měla tu druhou čárku jen slabou i na druhém .

veverka.dada
6. srp 2010

Reni, kéž by to byl příznak těhu, páč mě teď dost pobolívá levý a sem tam i pravý 😵

lucisa
6. srp 2010

@reninecka17 já jsme najednou byla strašně unavená, musela jsem se moc přemlouvat, abych vstala z postele, všechno mi děsně dlouho trvalo, bolela mě prsa a cítila jsem tlak v podbřišku jako před MS.
Ale u mě byla fakt hlavním příznakem únava, pořád se mi chtělo spát. U prvního těhu jsem nechápala, co se mnou je, ale u druhého už jsem si byla jistá, že jo, ani jsem nespěchala s testem, bylo mi to jasné 😉
Ale každý to má jinak....

blanka.k
6. srp 2010

Usnula jsem v práci, byla jsem hrozně pořád unavená, pobolíval mě podbřišek už X dní a ms pořád nikde, u oběda mě vadili kuřáci u vedlejšího stolu 100x víc než obvykle, pak mě rozbrečel jeden email, hrozně mi vadila zapnutá neelastická sukně přes břicho, došla jsem domů, koukla, že už jsem asi 35 od poslední ms (měla jsem to hodně nepravidelné a po X negativních testech jsem to už po těch měsících neřešila testovat hned jak to jde 😅 ), tak jsem si udělala test a bylo jasno 😀

mmmk
6. srp 2010

Mela jsem pocit, ze na me leze chripka (tehdy frcela praseci), bolely me klouby, v krku, mela jsem trochu rymu a v brise jako pred MS. Druhy den jsem si nechala nabrat krev a odpoledne sestricka volala, ze pozitivni 🙂

fender
6. srp 2010

Udělala jsem si těhotenský test 😝
Příznaky jsem žádné neměla, test jsem si dělala v 6tt.

k.ate
6. srp 2010

Já byla nemocná, tak jsem dělala test, protože mi přišlo, že i přes nepravidelnosti ms by už mohla přijít a měla jsem strach, abych prtěti kdyžtak neublížila lékama. A byl tam duch.

Zajímavý je, že noc před tím, než jsme začli řešit, že bych měla ten test zkusit se mi zdálo, že jsem byla těhotná 😀 sice jsem v tom snu čekala trojčata, což se nesplnilo, ale těhu jsem byla 😀

samik2008
7. srp 2010

Já sem žádné příznaky neměla jen se mi zpozdila ms kterou sem měla pravidelnou a udělala si těhotenský test a byly tam dvě čárky u obou těhotentsví.Příznaky se dostavily o něco později a to tak že jsem byla skoro stále kámoška se záchodovou mísou 😝

benjik
7. srp 2010

Přestalo mi chutnat kafe,byla jsem nenažraná,pořád jsem měla chut na něco s majonezou,ms se zpozdila,byla jsem jak šípková růženka - pořád bych jen spala a celkově jsem se cítila jinak.

marinka
7. srp 2010

Já to stejné jako benjik - byla jsem nenažraná, akorát jsem neměla chuť na majonézu, ale na rybičky 😀 , měla jsem žízeň,což normálně skoro nemívám, byla jsem hrozně unavená a byla mi pořád zima. Břicho mě bolelo jako na MS, vaječníky ne. Jo, a řekl mi to léčitel, že jsem těhulka 😉

kristi
7. srp 2010

prestalo mi chutnat kafe a zacala jsem rano snidat, pac jinak mi bylo jako blbe. a pak mi zazracne vyrostly prsa...ale zjisila jsem to az v 8tt 🙂

ined77
7. srp 2010

mně přišla ms, ale jen takové dvoudenní špinění 😨 , pro mě nezvyklé a bylo mi tak nějak všelijak 😝 .
tak jsem zkusila test a slabounká čárečka byla tam 😅 .
a teď to samé podruhé 😀 .ale to už jsem malinkato tušila oč jde 😉 .

emicka09
7. srp 2010

jsem byla hodně unavená, i když jsem chodila spát večer dost brzo. párkrát jsem to zalomila i po obědě v kanclu 😅

petronelie
7. srp 2010

@reninecka17 nechutnalo mi kafe a zpozdila se mi ms, jinak nic 🙂

janib
7. srp 2010

No a já zase příznaky vůůůůbec žádné... 😉 Ale opravdu ne a to mě vydrželo zatím do 15.týdne těhoteství. Už je to teda vidět na bříšku a prsa, ale špatně mě nebylo ani jednou a chutě taky žádný... Jen jsem byla ze začátku unavená, ale to bylo díky Utrogestanu...

stylly
8. srp 2010

Nedostala jsem ms tak jsem si udělal test 🙂

jiitkka
8. srp 2010

9dnů spoždění menstruace-ale to jsem nějak nesledovala,protože bylo dost špatné období a těhotenství bylo to poslední co bych čekala. Jinak strašně citlivá prsa, nechutenství k jídlu, únava, a bolest v podbřišku-podobná MS.

sarkaa
8. srp 2010

U obou jsem měla "menstruační" bolesti ale MS nikde... Pak začla prsa, nevolnosti a bylo to jasné.

hanulik
8. srp 2010

Úplně poprvý mě to napadlo, když jsem jela z noční a bylo mi zle od žaludku. Pořád se mi točila hlava (mám nízký tlak) a v den, kdy měla přijít MS mě na ni i bolelo břicho, ale nepřišla.

ygreen
8. srp 2010

asi týden před MS jsem měla něco jako návaly, a bylo mi divně od žaludku, měla jsem chuť na jablka. Pak to odeznělo a bylo mi dobře a MS nepřišla.

lenalena
9. srp 2010

Já jsem najednou neměla vůbec chuť na sex a na jídlo - což bylo u mě teda fakt divný 😀

bobsove
12. srp 2010

No, já se "chovala jinak", byla podrážděná, citlivá. Ale tělesný příznaky jsem měla až tak od cca 6.tt. Do té doby jen ta psychika...

katzi
13. srp 2010

já jsem neměla příznaky žádné, dokonce jsem dostala i MS. Ale jen takovou slabší, spíš špinění. Udělala jsem test a byly tam // 🙂 Ale špinila jsem průběžně až cca do 12tt 😝

ramka
17. srp 2010

Ahojky, tak já jsem to zjistila právě teď. Udělala jsem si těhotenský test a rouvnou hned dva 😀. Na obou byly dvě čárky, tak snad je těhotenství potvrzené. Právě prožívám to první nadšení a tak jsem to potřebovala hned někomu sdělit. Jinak příznaky téměř žádné, snad jen dnes trošku po ránu špatně, tak uvidíme, jestli se nevolnosti vystupňují. Všem, co chtějí otěhotnět to moc přeji, je to opravdu úžasný pocit. Pa R.

verunka8
23. srp 2010

já jsem byla pořád strašně unavená a ospalá, váha mi šla dolů, mamka mi říkala nejsi těhotná? udělala jsem si test a dvě čárky 🙂

misha82
25. srp 2010

Mně nejdříve začal smrdět odlakovač takovým způsobem, že jsem si ani nehty nemohla odlakovat 🙂 Pak jsem v obchodě nemohla vydržet vůně parfémů lidí... Musela jsem pryč na čerstvý vzduch. DO toho se přidala velká citlivost prsou a bolest v podbřišku jak při menses a taky se mi malinko nafouklo břicho tak, že mi nebylo příjemné dopínat kalhoty... 🙂 No a pak už jsem jedno dopoledne běžela obejmout mísu a bylo vymalováno 😀

1luciferka1
26. lis 2010

Mě bylo večer najednou divně, jako nikdy předtím. Tak jsem ráno zkusila test a byly tam // 🙂

vecernice
26. lis 2010

pri prvnim jsem nacouvala autem do naseho domu 😀 a jinak jsem vyborny ridic. jinak priznaky zadne, jen v den ms teplota stale nahore, tak nasledovaly testy 😉

luciasek1984
26. lis 2010

No tak já jsem měla zpoždění 5 dnů než jsem si udělala test, což u mě nebylo nic neobvyklého, takže jsem byla dost překvapená, že tam byly asi po 5 vteřinách dvě tlustice. Hrozně mě píchaly vaječníky, na prsa jsem se ani nemohla podívat, jak mě bolely a smrděly mi voňavky.

crca
26. lis 2010

měla jsem strašný absťák na cígo,že musela přijet kamarádka,aby mě dala cígo,vytáhla jsem dvě za sebou a od té doby jako když utne 😀 ale ten absťák byl příznak 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru