Jak na děvčátko po třech klucích?

staninka77
6. únor 2012

🙂Ahojky.
Mám jednu otázku.
Budu moc ráda když poradíte jak na to aby my vyšla holka.
První kluk je bohužel z jiným přítelem,a těd už 9.let mám stáleho přítele a sním mám dva kluky a ráda bych chtěla do rodinky přivést zdravou holčičku.
Moc děkuji za odpovědi. 🙂 😉 .

staninka77
autor
7. únor 2012

@mickey06-To je jasné že se netrefíme v pohlaví je to tak.
Unás takly všude vycházela holka a je to třetí klučina.
My to neovlivníme jen chlap.
Já si myslím že tohle nikdo nedokáže udělat aby si každej řeknul svému dr.aby nám doí vajíčka dalyholku nebo kluka možná je to tak jak píšeš ale tu se to už¨rčitě nedělá je to fakt.
@sarkaa-Já jsem taky ráda zakluky ale někdy je to šílené vím že i holka vydá za 100 takovích kluku.
Někdy jsou šíleně hodné a pak najednou se změní v klučíka.
Nikdy bych je nevyměnila i kdyby náhodou se povedl kluk budu za něj moc ráda jen aby byl zdráv.

aemmi
7. únor 2012

Já bych řekla, že na tohle žádní odborníci nejsou 🙂 a raději bych se na to moc neupínala, at pak nejste zklamaní 😉

mickey06
7. únor 2012

@staninka77- no každopádně držím palce aby se vám povedla....:D

staninka77
autor
7. únor 2012

@maruja-To je moc hezké.
Krásnej páreček.
Tady kolo mě jsou taky spíše párečci hned na proti nám bydlí maminka a má dvojčátka kluka a holku. 🙂
@ined77-To jsi napsla moc hezky uplně jsi mě dala takovou upřímnost že raději než spoléhat na nějaké rady jít fakt na jisto. a muže se i zadařit a nemyslet na to že by to mohla být holka.
Za zdravé dítko je to přednější.A to chcem všechny maminky aby bylo zdravé. 😉 🙂

staninka77
autor
7. únor 2012

@aemmi-A toho se právě bojím abych nebyla sklamaná ale i tak bych byla ráda za dalšího klučíka.
Moc se na to nechci upínat ale ono ty hormony nějak nechcou přestát myslet na holku.
Jak si poručit to prostě taky nejde.
Ale ráda bych.
Třeba bude náhoda a ona se povede. 🙂
@mickey06-Moc ti děkuji třeba se podaří třeba néale moc vám děkuji. 🙂

jankabr
7. únor 2012

tak my cekame druhou holcicku , takze na to treti dite budu asi taky chvili stresovat, jestli se nam podari chlapecek.
Podle "vedeckych" (a schvalne to davam do uvozovek, aby to nahodou nebyly pseudovedecke) nazoru je to tak, ze chlapecci se rodi ze styku co nejtesneji v obdobi ovulace (proto by vyse uvadene udaje o poctu dni od MS byly spise zavadejici, protoze kazda ma ovulaci jinak a rozhodne ne vsechny 14 dni po MS). Holcicka se asi dela snaze, protoze si staci koupit ovulacni test a v obdobi ocekavane ovulace si po 12ti hodinach delat testy (ovulace trva 12 hodin) a den pred a po proste nemit styk. A kdyz zena nevi, kdy ma ovulaci, pak doporucuji mereni bazalni teploty, protoze tam to vychazi opravdu srozumitelne a temer presne kazdy mesic, pokud tedy zrovna nejste nemocne ci jinak hormonalne rozhozene.

mickey06
7. únor 2012

Jen zajímavost: http://www.podporareprodukce.cz/article/novinky... článek 2.9 níže.. Výběr pohlaví...je to otázka času, ale podtoupil by zdravý člověk ten stres? Já ne.

jankabr
7. únor 2012

jo a komentar k tatinkum, kteri jsou vysazeni na kluky - s tim holt my maminky nic nenadelame a nema smysl se trapit. Ja mam to stesti, ze se manzel tesi na dalsi holcicku, protoze se pry o nej alespon bude mit kdo ve stari starat a je fakt, ze od holek se clovek asi snaze docka vnoucatek a jsou vic pro rodinu (ackoliv ani to nelze pausalizovat). Ale zas ti kluci..... no proste jsou potreba, ne? 😉

mickey06
7. únor 2012

Vtipem: Musíš zhypnotizovat chlapa.....dneska budeš dělat holku...dneska budeš dělat holku :D :D nj mějte se fajn a ať se přásní splní :D

staninka77
autor
7. únor 2012

@jankabr-Třeba do třetice všeho dobrého vyjde kluk ale když jsi těhu tak raději si chvílu odpočin od steru.
Budu muset začít si měřit BT ale jde to kdykoliv i přez den nebo musím ráno nevíte náhodou jak se to muže i před den měřit.
protže nevím kdy mám ovu.
A nebo si koupit test.
A styk muže bít kdY přímo v ted ovu.

staninka77
autor
7. únor 2012

@mickey06-Asi budu musrt ho zhypnotuzovat jak píšeš.
Určitě si to pročtu ale jak píšeš že bys do toho nešla tak to já taky asi né.
@jankabr-Víš holky jsou zase pro rodinu od maminky jak kluci třeba ani neuvidím vnoučata protože mě nemusí mít ráda snacha 😀

jankabr
7. únor 2012

@staninka77 jojo, to my si po druhem dame urcite tak zase rok a pul pokoj 😉, ale zas je nechci mit moc od sebe.
Co se tyce BT, je skutecne lepsi provadet jeste vleze v posteli rano v danou hodinu (plus minus hodka se nic nedeje). A pouzivat stale stejny teplomer (rychloteplomery ti teplotu ukazi do pul minutky, takze si v te posteli zas o tolik dele nepolezis). no a pak to zanest do grafu. Ja taky obcas zapomnela, ale nesmi se to stavat prilis casto, jinak nebudes mit z ceho vyhodnocovat. Test si kup, az budes vedet priblizne, kdy tu ovulaci mas - jednak nejsou uplne nejlevnejsi a jednak, jak jsem psala, tak ovu trva jen 12 hodin, cili bys musela delat testy od 8 MS do 16 po MS, coz je cca 9 dni x 2 testy denne - zaokrouhleno na 20 testu, to uz mi prijde vhodnejsi to ranni mereni teploty - stravim 30 s casu a po jednorazove investici za teplomer to cca po 3 mesicich vim temer uplne presne. Ty ovu testy pak doporucuju pouzit jen na zpresneni, kdy se do delani holcicky proste nepoustet.

staninka77
autor
7. únor 2012

@mamkamarketa-Moc děkuji jukám na to právě třeba si z toho něco taky vezmu. 🙂

beruska24.9.
7. únor 2012

@staninka77 - jsem si tentokrát víc přála kluka 😵 přítel má 2 holky z předchozího manželství, teď máte spolu 2 holky. nějak přeholkováno 😀 hlavně, že jsou zdravé!!!!!
jo a ještě mi přítel řekl, že bydlíme na špatné straně ulice 😀 😝 na téhle straně všichni samé holky, naproti zase samé kluky.

staninka77
autor
7. únor 2012

@jankabr-Moc ti děkuji.Snad se v tom budu orientovat jak to budu dělat.
Je to fakt že utratím více penez než když si budu měřit BT.
Graf si mohu stáhnout že z netu a nebo si to někam mohu tu teplotu psát a pak si to zpočítat.

beruska24.9.
7. únor 2012

@mickey06
@staninka77
podle krve měla být druhá dcerka kluk 😀 počítalo se to tedy jen pro zajímavost až když byla na světě

staninka77
autor
7. únor 2012

@beruska24.9.-Muj chlap má ještěbráchu a já měla taky staršího bratra.
Muj brácha má dva kluky a poslední holku.
Moje teta mamčina sestřenice ta její dcera má taky dva kluky a poslední holku a já jediná samé kluky. 🙂

beruska24.9.
7. únor 2012

@staninka77 - můj přítel měl mít sestry (dvojčata, zemřely hned po narození)
já mám 4 sestry, sama mám 2 dcerky, jedna sestra 2 kluky, druhá sestra zatím 1 kluka.
takže, když se nezadařil kluk nám, ani vytouženého bráchu jsem nedostala, mám alespoň synovce 😀 😉

staninka77
autor
7. únor 2012

@beruska24.9.-To je hodně smutné když holčičky zemřely hned po porodu a co teprve pro jeho maminku že.
Tak alespon máš synovečky.To je hezké si myslím ale i holky jsou príma.
Třeba se zadaří ještě klučík. 😉

kijir
7. únor 2012

Jééé tak až na nějakej návod přijdeš tak sem s ním ,prosíííím 🙂 🙂 🙂 Manža totiž chce riskovat čtvrté i když už máme 3 dráčky ,že prej už to holčička bude 🙂.Jenže já teda Klapzubovu jedenáctku nechci 😅 ...Kdybych měla jistotu že to ta holčička bude tak se ještě možná časem nechám přemluvit,ale takhle se fakt bojím...Ne že bych neměla ráda jajékoli mimi,ale přece jen 😨 ...

babulinkab
7. únor 2012

Dobrý téma, už jste na něco přišly? 😀 😀 😀
Jinak můj manžel je ze 4 synů, taky jeho rodiče zkoušeli holčičku, pak už to naštěstí vzdali 😉 😉 😉 😉

staninka77
autor
7. únor 2012

@kijir-Tak vítej do party z klučíkama. 😉 🙂 .
taky bych nerada jak píšeš Klapzubovou jedenáctku.
I když každí miminko je nádherné k zulíbání.
Moje kamarádce se ted před měsícem narodil klučík maličkej a já jí říkám že bych si ho klidně vzala ale kdYby to byla holka kluka už neberu 🙂 .
Tak se toho bojím že to nemusí vyjít uvidíme začnu se pokoušet o měření BC a ještě čekám aby se my menzes nějak upravila poslední dobou jí mám nějakou divnou před vánocemy jsem si myslela že jsem těhu měla jsem menzes uplně slabou a po vánocích se to zhoršilo.V lednu jsem měla menzes 2.jednou na začátku a ted na konci ledna znovu. 😠 .
Určitě ti ráda poradím jak na něco přijdem čím víc hlav ví to je dobré. 🙂 .
@babukinkab-na nic jsme zatím nepřišly 😀 .
Ale rtřeba časem na něco dobrého kápnem.
To je teda trefa že manžel je ze čtyř kluku a vy máte spolu krásnopu holčičku to je boží.
🙂

marketa137
7. únor 2012

tak nám asi ta holka ted vyšla 😀 . ještě čekam na další utz na potvrzení ale doktorka si je tak jistá že to zapsala i do karty 😀 . Já teda čekala dalšího kluka a najednou taková změna 😉 . A to z manželovo strany se na holku čeká staršně dlouho. Už tchán chtěl dceru a má dva syny a ted od nás dva vnuky 😀

staninka77
autor
7. únor 2012

@marketa137-A nevíš náhodou v jakej DC se ti to povedlo.
To se ti ani nedivím že to bude změna v pohlaví hlavně at jste všeci zdraví a pak dej vedět jak to dopadlo jak se říká do třetice všeho dobrého.
Gratuluji 🙂

marketa137
7. únor 2012

@staninka77 no to je takový zvláštní. Já se léčila X let na neplodnost takže u prvního i u druhýho po hormonech a věděla jsem že tovyšlo vždycky 14DC. jenže ted jsme se ještě nesnažili, starší začal chodit do školky a malej ráno dlouho spí takže každodenní sex 😀 😀 ale dle UTZ je furt o 4 dny menší 😉 . No uvidíme na 3D jestli jí ěnco nedoroste 😉

staninka77
autor
7. únor 2012

@marketa137-Já si myslím že už nedoroste nevoj holčička to bude.
🙂
Takové problémy to jsi si teda taky užila své že.
A tak si myslíš že máme třeba každý den souložit. 🙂 .
prej by se moc nemělo při holčiččce to my bylo řečeno

babulinkab
7. únor 2012

@staninka77 já si myslím, že je to o psychice, Můj manžel poprvní tvrdil, že dělal kluka a po druhý, že holku 😀 😀 😀 😀
Já sama vlastně ani nevím, co jsme udělali jinak, že máme kluka i holku.

marketa137
7. únor 2012

@staninka77 jenže jde o štěstí, u Tomíka byl sex taky furt a je to kluk. stejně záleží na chlapovi a jinak je vše na 50%, i jsme četla že ženská v Americe měla 4 kluky a že šla na umělý a dali í tam holčičí a při porodu šok- kluk 😀 . No ted na začátku tomu doktoři ani nedávali šanci takže jsme říkali hlavně at je mimi ok a pohlaví je až to poslední 😉 . ale všichni mě říkali že když to vše mimi zvládlo tak je to určitě ženská protože ty vydrží všechno 😀

staninka77
autor
7. únor 2012

@babulinkab-Od mého chlapa nějakej lesník z práce mu říkal ty budeš mítkluka vubec nechápu jak tohle uhodl a ještě jednomu říkal opak a fakt měly holku ono jde o štěstí.
Taky si myslím že je to o psychice.
Ale snažím se to nějak v sobě tutlat ale nějak to někdy nejde.
Tak mi manžela pujč aby my řekl co uděl muj chlap 😀 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru