Jak na děvčátko po třech klucích?

staninka77
6. únor 2012

🙂Ahojky.
Mám jednu otázku.
Budu moc ráda když poradíte jak na to aby my vyšla holka.
První kluk je bohužel z jiným přítelem,a těd už 9.let mám stáleho přítele a sním mám dva kluky a ráda bych chtěla do rodinky přivést zdravou holčičku.
Moc děkuji za odpovědi. 🙂 😉 .

bocinka
6. únor 2012

@staninka77 Zapeklité 😀 😀 Moje babička měla tři syny, tak počkali delší čas, aby se "vyměnila krev" a byla holka a narodil se můj taťka 😀 😀 😀
A manželova sestřenka teď má opak, tři holčičky po dvou letech 7 - 5 - 3, tak počkali tři roky a mají chlapečka.... 😉 😉 😉
Tak si vyber, na netu je spousta "návodů" jak na to.... ale nic Ti nezaručí stoprocentní výsledek, tvou touhu po holčičce chápu 😝 😀 Ale za každou cenu, nevím.... Moje kamarádka bude mít třeba jen holky, i když od malinka touží po chlapečkovi, toho ale nikdy nedonosí a vždy potratí ☹ ☹

llluckaaa
6. únor 2012

@staninka77 Já myslím, že holčičky se vyrábí na začátku cyklu 😉 Za spolehlivost neručím, ale u nás se to tak povedlo.

staninka77
autor
6. únor 2012

@bocinka-JNá mám kluky po 5.3.měsíci odstupem a vždy stejnej odstup Marek od Jirky je 5.3.a Jirka od Šimona taky 5.3.let.
Já jsem hodně ráda za každou vaší skušenost.
@llluckaa-právě jsem přemýšlela nad tím že to udělám tak dva dny před menzes a hned po skončení menzes většinou my kluci vyšly po menzes jeden 11.den od menzes a ten druhej 9.den od menzes.
Je to tak že si nevyberu muže se podařit a taky nemusí.
I za dalšího kluka budu moc ráda.
🙂

llluckaaa
6. únor 2012

@staninka77 Mým kamarádkám se holky povedly 7. den cyklu, tak jsem se řídila tím 😉

staninka77
autor
6. únor 2012

@llluckaaa-Moje dr.my řekla když chci holku tak co nejdříve po skončení menzes aler vždy se nám to nepovedlo a vyšly kluci.
právě ty co mají holky neví jak se jim to povedlo jakej cyklus.

dasa24
6. únor 2012

ahoj,
nam se povedly 2 holcicky a to 14 DC, uprostred cyklu.🙂

staninka77
autor
7. únor 2012

@dasa24-Takže se ti povedly 14.od mensez jestly tomu teda rozumím.
Já to zkoušela 11 den a nic byl z toho kluk.
A ten třetí 9.od menzes a zase kluk ale myslím si že to bylo tím že jsem měla tu toxopasmozu.

dasa24
7. únor 2012

@staninka77 ano 14 den od MS
ja si myslim ze je to osud, ktera spermie je zrovna nejrychlejsi....🙂)
z umeleho oplodneni jsme cekali kluka, o neho jsem prisla ve 20tt, pak se nam povedli po nekolika let prirozene holcicky, tak nam asi ten kluk nebyl pran, jelikoz na nic se neprislo a vse bylo ok...

ined77
7. únor 2012

@staninka77 🙂 ...ahoj 🙂 ,
já to teda nikdy nepočítala, ale co si pamatuju a doufám, že se nepletu, tak kačenka se povedla také 14 dní po MS 😀 .ale to nebyl záměr 😉 .
tak nezbývá než popřát štěstí a držet palce ať vám to vyjde! 😵

mickey06
7. únor 2012

Údajně je na to čínský lunární kalendář a já to teda trefila i spousta holek kolem. http://www.pohlaviditete.cz/cinsky-lunarni-kale... musíš to jen správně spočítat.

mickey06
7. únor 2012

Jinak my měli přesně 14 dní po konci MS kluka.

elvira
7. únor 2012

Soused "dělal" holčičku tak dlouho, až měl doma pět kluků a pak toho nechal.... 😀
Rad je spousta, ale nakolik jsou účinné, si netroufám odhadnout. 🙂

beruska24.9.
7. únor 2012

@elvira - můj táta chtěl první holku (má mě), pak chtěl kluka (mám 4 ségry) 😀 😀
ani ´´změna´´ ženské nepomohla 😉

llluckaaa
7. únor 2012

Můj tchán má 4 dcery a 1 (nejmladšího) syna 😀

beruska24.9.
7. únor 2012

jo a přítel říká, že umí jen holky, protože to při výrobě vždy rychle vytáhne a ten ocásek utrhne 😀 😀 😀
no nevím, při druhém dítku jsem ho jen tak nepustila a je to holčička 😵

beruska24.9.
7. únor 2012

@llluckaaa - u nás 2 holky a vždy tak 12-14 den cyklu

beruska24.9.
7. únor 2012
misi.21
7. únor 2012

Já nevěřím tomu,že se to dá nějak ovlivnit...

lucy222
7. únor 2012

Jak na to? Zkuste sex a pak je to 50:50 😀 hodne stesti 😉

jijitka
7. únor 2012

Taky nevěřím na čínské lunární a podobné kalendáře. V podstatě všechny metody jsou celkem důvěryhodné a spolehlivé, vzhledem k tomu, že je vždy 50% šance na úspěch 😀 😀

staninka77
autor
7. únor 2012

@ined77-Jsem na jedné diskuzy a tam se stále jedná taky o jídlo co jíst a dieta prej je na holku pečivo kje to šílené ale i tak si nevím někdy rady stále nad tím dumám jak na to aby se podařila.
14.DC to asi u mě nebude vyšel by kluk.
Možná by malá jiskřička by byla a stála na demnou aby se povedla.
Je hodně metod ale nemusí se podařit.
@dasa24-To je mylíto co tě potkalo ale máš určitě krásné holčiččky a jsou zdravé a to je hodně duležité.
A osud to chce asi jinak není my přána holka. 🙂
@mickey06-Já tomu čínskému moc nevěřím vždy my vyšla holka tak čemu pak veřit.
A uplně to samé je podle krve ta tabulka vždy holka.
Že a jak si chceš jistit aby ta holka tam byla v tom 14.DC.
@elvira-Moje kamarádka má 4.kluky a poslední mají holku to vubec nevím jak se jim tohle povedlo.
Taky bych toho nechala už i ted ale nějak mě to láká ta holka a zkouším hledat co mě kdo napíše a třeba se podaří.
Hlavní je že jsou zdraví ti klučíci.
@beruska24.9-To je taky záhada že tvuj tatínek dělá jen samé holčičky to je přeci nádhera.
Já změnu měůa ale taky vyšel kluk první syn je jiného tatínka a ten má zase po synovy dvě holky to mu krásně vyšlo a já sním musela mít kluka. 😒 .

staninka77
autor
7. únor 2012

@misi.21-Já tomu taky nějak nevěřím že by se to nějak dalo ovlivnit pohlaví ale třeba nějak se to udělat dá.
Ale jak to je záhada.

kaeth01
7. únor 2012

no u nas mame opacny problem.. jedna holcicka doma, druha na ceste 🙂 jeste jsem neodrodila a pritel uz ted proliza vsechny mozne i nemozne zpusoby jak by priste pocal kluka! silenec.. ja to vzdavam, dva pokusy a dost 🙂 asi to dost obreci az mu dojde ze to myslim vazne.. ale nehodlam se tomu oddat tak jako on.. kazdopadne - jsem rada ze v tom silenem kolotoci o pohlavi je tolik rodicu!!! nekdy se na nej uprimne zlobim a potaji vecer brecim ze to tak tezce nese.. no ale kdyz jsem si dnes precetla par diskusi - je mi lepe.. asi si tim proslo vice lidi. preji hodne stesti s holcickou!!! a pokud se nezadari - at vam vase deticky delaji radost v zivote tim jak z nich vyrostou skveli lide!
jo a jeste dodatek!!! holcicky obe byly pocate v prostred cyklu - u te druhe co se ma ted narodit jsme delali vse proto aby to byl kluk!! cinsky kalendar, ovulace, vymena krve - vse bylo podle planu - ale ten posledni ulz s prcinkou me strasne rozesmal - a pritele rozbrecel - nepromluvil skoro 3 dny!!!!! :(

mickey06
7. únor 2012

Staninka77- Souhlasím s tím, že se od toho nedá nikterak odpíchnout, to že jsme se trefili je jen jistě náhoda....ta krev je určitě taky jen mýtus...podle té bych měla mít holku. A stejně, nezáleží to na tom jestli k nám doplave spíš samčí nebo samičí spermie? Lze to ovlivnit pouze v ústavu reprodukovaného těh. Tam umí spermie roztřídit a nebo nasadit pouze opl. vajíčka požadovaného pohlaví. Jenže to se u nás v ČR nedělá.

sarkaa
7. únor 2012

Nedávno v televizi říkal nějaký doktor, že pohlaví se předem ovlivnit nedá a všechny ty "zaručené" recepty jsou nesmyslné. Výměna krve, čínské kalendáře....blbosti. Vždyť přeci kluci jsou bezva, ne? To já se těším klidně i na toho třetího , je mi to jedno.

staninka77
autor
7. únor 2012

@lucy222-jedině sex po menzes možná by to vyšlo.
Děkuji moc. 🙂
@jijitka-Já tomu taky nevěřím těm kalendářum.
Ale metody nějaké na to třeba jsou tož ale jaké kde si to mám najít nebo najít odborníka ABY PORADIL JAK NA TO.
To klidně muže mít 50% uspěch.

maruja
7. únor 2012

ahoj, my teď čekáme dvojčátka a je to kluk holka 😀

mickey06
7. únor 2012

@maruja- to je hezkýýýý :D

ined77
7. únor 2012

@staninka77 🙂 ..ono bude takových pověr a "zaručených" rad milion šest 😝 😅 .
já osobně mám za to, že tohle je prostě vyšší moc a s tím člověk nic neudělá.mně bylo vždy pohlaví miminka naprosto jedno, jediné co jsem si přála, aby bylo zdravé...tak jako všichni, ale na druhou stranu chápu, že po třech rošťácích někdo touží po holčičce...to bych měla asi stejně 😉 🙂 .
já být vámi nepočítám, vykváknu se a to a nechám se překvapit 😉 .třeba to vyjde i bez zaručených rad 😵 .

maruja
7. únor 2012

@mickey06 já jen že prostě jedna spermie byla holčičí a druhá klučičí takže výměna krve to nebude 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru