Jak poznám pohyby miminka?

pavlanatlinka
31. črc 2011

jsem prvorodička 20tt a bojím se toho že to nepoznám 🙂

dlabinecka
31. črc 2011

Ale poznáš 😉 nejspíš už je cítíš, ale nepřipouštíš si, že je to ono 😉

pettulka
31. črc 2011

asi máš teď takové to motýlí šimrání :D ale neboj to přijde pak si budeš stěžovat za chvíli že tě to i bolí hodně štěstí

safryy
31. črc 2011

Me to zacalo jako takove provlneni hodne dole v podbrisku, den ode dne to sililo v takove jemne dlubani....a pak ke konci ty paradni kopance pod zebra nikdy nezapomenu 😀

dilemma
31. črc 2011

asi tak nejak ke konci budes rada jak bude chvilinku v klidku a nebude te kopad dozeber:D a jinak to stoprocentne poznas kdyz budes v klidu a soustredis se na to tak to poznas to stoprocentne poznas v brisku buses mit takove lochtani az nakonec pocitis stoprocentni kopanecek🙂

ronyx
31. črc 2011

Neboj neboj poznáš. Já jsem také prvorodička, ve 20 týdnu a cítím je už asi 2 týdny. Je to jako by ti v podbřišku běhal malý křeček 😀 Každá maminka to má jinak, ale neboj určitě to bude už každým dnem.

nasekuratko
31. črc 2011

ja mela prvni pohyby v 17tt a bylo to jakoby mi silne zakrucelo v brise -ale uplne dole v podbrisku. Ale proste byla jsem si jista, ze je to prcek. Pak dva dny nic a pak uz jsem citila male dloubanecky. Ja zadne motyli simrani, bublani apod. neznam. U nas zacal maly rovnou kopat. Sice jemne, ale fakt kopal hned od zacatku. 🙂

biibaa
31. črc 2011

Přesně jak píše nasekuratko-žádné šimrání a rovnou kopanečky...

weri1
31. črc 2011

tak já musela mít ruce na břiše a hodně se soustředit, byly to takové dva mini kopanečky-lehounké a za týden, už řádil v bříšku jak černá ruka, ale poprvé kdybych ty ruce neměla na břiše tak to vůbec nepoznám

sudina
5. srp 2011

Já to cítím teprve pár dní jsem dneska 19+2tt a cítím to skoro vždy, když si lehnu na záda, takže se mi napne břicho vlastně, tak takové doteky zevnitř a malý tlaky jako by, nedá se to přesně popsat, ale určitě to poznáš a je to příjemný. Musím se vždycky usmívat... 🙂

anidomi
5. srp 2011

neboj,stopro je poznas-nemusi to byt zrovna tak jak holky popisujou,ale ty jako mama budes vedet,ze 'TO' je ono 🙂 a holky se mnou budou urcite souhlasit,ze je to jedna z nejkrasnejsich veci v zivote 🙂

michaela_2
5. srp 2011

Ahoj, já to cítím od minulého týdne, ale zatím jenom když ležím na zádech s nataženýma nohama, takže jak už tady někdo psal, bříško je napnutější, poprvé jsem si toho všimla úplně nevědomky, přes spaním, čekala jsem, že to ucítím až později..........je to takové nepravidelné ťukání 🙂

katka_21
5. srp 2011

Ahoj, určitě to poznáš. Zezačátku si nebudeš jistá, že je to ono, ale s přibývajícími týdny těhotenství budou pohyby miminka intenzivnější a budeš si jimi jistá na 100% 🙂

wewe1212
4. říj 2014

Ahoj chtěla jsem se zeptat, jsem taky prvorodička 22tt a zatím cítím jen takovou menší bolest v podřišku, na žebrech a občas když se najím tak dostanu ránu do žaludku až se z toho pozvracím... chtěla jsem se zeptat jestli to je ono??

mostecanka
23. zář 2016

Dobrý den jsem prvorodocka a jsem 17tt a dnes jsem ležela na zádech a mela jsem natažené nohy a pozorovala jsem si bříško najednou mi tam tak jakoby cuklo a hybalo se mo bříško to jsou pohyby?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru