Jak rychle roste bříško při druhém těhotenství?

monaberuska1
4. únor 2010

Zdravím všechny maminky,
našla jsme jen málo témat co se týče rostoucího bříška a druhé těhotenství, ale nikde nic takového nepíšou co bych potřebovala vědět proto tedy začínám toto téma.
4ekáme druhé mimí jsem v 8tt , a mě začíná už bříško, nebo sme nafouklá??a večer vypadám jak ve 4 měsíci a ne jak ve 2 měsíci, chci se tedy zeptat jak jste na tom vy?,a jestli je to tedy normální, co myslíte?nedopnu už dvoje kalhoty přes stehna a vše mi jsou ale pře břicho ne, trošku mě to znepokojuje.nebo vám taky začínalo při druhém mimí bříško dřív růst?

la_cheri__2
4. únor 2010

Ahooj já mám snad od 7 týdne 🙂kalhoty nedopnu i kdžy přes stehna mi jsou prsa mi taky o málo vyrostla u prvního sjem měla bříško na konci třetího měsíce ted skoro od začátku prý u druhého je to vidět dřív u mě to teda platí

monaberuska1
autor
4. únor 2010

la cheri- moc dekuji, no me se prsa taky zvetsili ale toho si vsiml nejvci manza?? 😀 a právě břicho taky sem už udělla aji fotku protože říkám to snad není možný 😀 no já u první jsme měla bříško už taky ve 3 měsíci tak vpolovině 🙂 😉 tak to vypadá že u mě to teda taky plati

misicka85
4. únor 2010

Tak na mě v prvním těhu nebylo nic poznat cca do 25tt, fakt jsem bříško skoro neměla. Teď v porovnání s prvním těhu ho mám o něco větší,ale že by rostlo nějak rychleji se mi ani nezdá, do 20tt na mě těhu nebylo poznat, ještě teď nosím všechno oblečení co jsem dosila i před těhu, včetně kalhot.

monaberuska1
autor
4. únor 2010

misicka, teda koukám na fotky já u malý ve 20 t měla pupek jak balon už?? 😀 😀 😀 v provnání s tvím bříškem, 🙂 😉 tak uvidím teda jeste se pak zeptam dr.

eloana
4. únor 2010

holky-ja-mam-viditene-bricho-od-12tt
nyni-koncim-5-mesic-a-bricho-mam-jako-pri--prvnim-na-konci-6-mesice
o-prsach-ani-nemluvim---to-uz-nejsou-prsa-----ani-manzel-uz-to-neoceni 😀

misicka85
4. únor 2010

MONABERUSKA - no myslí že je to hodně dáno i geneticky,moje mamča když se mi včera koukala na břicho tak říkala že mám větší než ona když šla rodit (narozená jsem ve 32tt). Ale tak má to výhody takový malý břušek,kamarádky nadávaly že si nemůžou obout boty, já si je obouvala v pohodě ještě před cestou do porodnice, nehty na nohou jsem si taky ještě zvládla nalakovat 2 dny před porodem 😀

ducky
4. únor 2010

Ahoj holky,
tak já mám taky větší břicho než při prvním těhu, ale je to dáno tím, že děloha už jednou byla roztažená, takže to jde rychleji 😉 Toť vše, takže se nebojte, netrapte, prostě to tak bude. To první si to muselo vybojovat celý, to druhý už to má jednodušší. 😀

monaberuska1
autor
4. únor 2010

elona takze taky máš tedy větší??? 😉 prsa no to nechci je ty moje videt po kojeni teda uz ted po prvnim je mam vetsi mi zustali a ted s emi zvetsili ...

misicka, tak to ma spravdu je to hodne moje maminka mela velikánsky moje sestra taky a ja pri prvnim tehu taky..ale je pravda kdo mel maly pupicek a dyl tak pri druhem je taky treba dyl a mensi 🙂 😉 teda ale maminku obdivuju to teda super ja se nezohla ani nazout kozacky 😀 😀 😀

luuciee83
4. únor 2010

Ahoj Mono, já jsem taky cca v desátém týdnu vypadala jak v 5.měsíci, ale pak se to zastavilo a bříško skoro nerostlo... a teď (když se podíváš do alba na srovnání bříšek) mám bříško menší než v prvním těhu a má i jiný tvar, tak uvidíme... 🙂

eloana
4. únor 2010

mona-mam-o-hodne-vetsi.
a-spouta-znamych-to-mely-zrovna-tak.
Uz-to-je-proste-povolenejsi.
holky-ja-se-pred-porodem-sama-vsude-oholila-nyni-tedy-nevim🙂)))))

monaberuska1
autor
4. únor 2010

luci, teda ve 14 tt jsi mela velky bricho na to ze to je zacatek, takze snad je to teda fakt dobry,?ja schvalne vyfotim a vlozim taky do albicka?? 😉

elona- asi jo takze to bude asi povolenejsi ajde to driv, teda tak to jsi taky byla dobra ja se pres to pandero proste neohla 😀 😀 😀

monaberuska1
autor
4. únor 2010

tak sem tam hodila fotku do alba.

luuciee83
4. únor 2010

Mona, hezký bříško 😉

pucik
4. únor 2010

ahojky, já jsem teď v 5.měsíci a vypadám, jako kdybych měla každým dnem rodit, břicho jako v 8.měsíci při prvním. Holt je to povolený, doktor říkal, že je to normální a že když jsem měla první dítě 4 kg,tak se mám těšit na to druhé, a ještě mě u ultrazvuku potěšil a teď vám maminku začne pěkně růst bříško, to jsem si myslela, že se snad zbláznil, těhu oblečení je to jediný, co můžu nosit, ale co, hlavně, že budou ty naše mimča zdraví 🙂 😉

monaberuska1
autor
4. únor 2010

luci dekuji🙂 🙂

pucik teda mas velky brisko jo???no to je co rict 5 a 8 mesic??? 😀 😀 😀 já při prvním taky měla velekj pupík a malá neměla 4kg ale jen skoro měla 3666g 😀 😀 takže taky žádná drobotina 😀 😀 no docela jste mě uklidnili ja se uz zacinala bat.

monaberuska1
autor
4. únor 2010

to je nás tu jen tak malo???s bríškem a dítětem?? 😅 😕

tatarina
6. únor 2010

Ne ne, není vás málo... Já se musím taky přiznat, že je to na mě vidět snad od doby, kdy jsem se vyčůrala na test 😅 Nejdřív jsem byla jako kdyby nafouklá (jak před MS), ale to jsem měla i u prvního syna, pak jsem malinko splaskla a teď už mi to bříško zase vykukuje... Při prvním dítěti jsem taky měla viditelný bříško až snad ve čtvrtým měsíci, ale když jsem měla volnější oblečení, tak to na mě nebylo pořádně vidět ani před porodem... 😎 Teď už mám doma těhu kalhoty 🙂 Některý svoje volnější ještě obleču, ale už to není moc pohodlný a svírají mě v pase...

wolfi
7. únor 2010

ahoj hoky,
jojo taky mám pocit, že od tý doby co se mi na testu ukázaly // mi to břicho roste 😀
ráno to je docelo v pohodě, ted do tý doby než se najím pak se okamžitě jakoby nafouknu a večer vypadám aspon na 5. měsíc 😅

u prvního těhu to skoro do 6. měsíce nešlo poznat, ale myslím, že to ted to bude úplně jinak 😀
no taky už mám objednný těhu kalhoty 😎

monaberuska1
autor
7. únor 2010

holky tatarina a wolfi tak to je suer 😉 já taky byla nafouklá??porad , hlavne vecer si taky připadám jak apson ve 4 nebo 5 mesici 😀 😅 😅 😅 😅

golymetr
7. únor 2010

holky ja uz sice nejsem tehu ale taky jsem podruhe mela brisko vetsi akorad jsem si ho moc neuzila malej se narodil v 32+2tt dystak juknete na fotky v albicku 😉

monaberuska1
autor
7. únor 2010

golometr a dřív ti taky začalo???? jé teda koukám na fotky adřív jsi ho měla teda v 9tt už velký no teda🙂 krásný fotečky jaktože s emalej narodil tak brzo??

fran
8. únor 2010

Ahoj, ja byla hned jak koule 🙂 Ve tretim jak v sestym....a tak dal to jde.

tatarina
10. únor 2010

Teda goly, valím oči jak blázen... 😕 Ale já na tom nejsem s velikostí bříška o moc líp... 😀 Jinak s Matyáškem jste to zvládli parádně, mě řízli v porodnici taky kvůli špatným ozvům dřív (37tt), takže mám taky po prvním císaři a doufám, že to druhý mimčo si porodím sama 😵 My měli při porodu 2,66 kg a 46 cm, tudíž proti vám úplnej cvalík, ale pár dní jsme se "dopékali na kůrčičku" na vyhřívací dečce. Děti pod 3 kg prý obecně špatně drží teplotu, rychle prochladnou...

monaberuska1
autor
11. únor 2010

holky ahojky.. 😉
fran jo??tak to je parada ja rostu taky nejak moc..ted silene zvracim 😒 😖 co nadelam

tatarina, ja teda prenasela a nakonec mi to vyvolali ale taky cisar...mala se zamotala do pupecni snury takze rychlovka to byla..

aurio
29. říj 2010

Jezusky, fakt moc děkuji za tyto příspěvky. Ani nevíte jak jsem si oddychla. V prvním těhotenství jsem přibrala 9 kilo a to měl maličky 4.32, a 54 cm. Skoro všechno mi zůstalo, protože jsem byla vystresovaná. Celý den jsem pojídala jen hlouposti atd. Teď jsem v 9 týdnu a nemám opět ani gram nahoru dolů šli 2 kila způsobené nevolností,ale břicho se mi vejde už jen do tepláků. Je to fakt hrůza. Manžel se na mě nevěřícně dívá, ale má strach něco říct...... Nedivím se.
Moc díky za vaše prožitky moc jste mi pomohly.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru