Jak se k vám chová přítel v těhotenství?

mimco2014
4. led 2014

Ahoj holky , chtěla bych se zeptat a třeba se poradit . Jak se k vám přítel chová v těhotenství?? Já jsem dnes 17+1 tt a přítel nějak nevypadá, že by měl jakýkoli zájem ☹ Miminko jsme chtěly už minulý rok a tenhle se nám zadařilo , ale jakoby neměl radost ☹ Když přijede domů z práce a staví se někde v krámě je pravda, že třeba něco přiveze miminku , ale postrádám tam tu lásku ☹ Je tu na tom někdo stejně??

verushe20
29. čer 2014

@ivaflo Ahoj jojo diskuzi jsem zakládala, jak jsem psala na začátku tak to tak dopadlo. Je mi moc smutno, včera dával pár fotek na facebook a hned sem začala brečet... ráda bych se k tomu postavila jinak ale bohužel mi to nejde...

ivaflo
29. čer 2014

@verushe20 tak to me moc mrzi☹(to je dobytek☹ a jak to mezi vami tedy vypada? nechces se na nej radsi vykaslat? ☹

verushe20
29. čer 2014

@ivaflo Fakt nad tím uvažuju :(

zuzana_ka
29. čer 2014

@verushe20 Sobeckej dobytek, kterej evidentně kašle na tvoje pocity ☹ ☹ ☹ ☹

denisska
29. čer 2014

@mimco2014 to mě mrzí a povídali jste si o tom?třeba neví jak se s tím srovnat, ikdyž je fakt, že tě chápu,taky by mě to strašně mrzelo☹

mimco2014
autor
29. čer 2014

@denisska Už máme naší berušku na světě 🙂 A je jak vyměněný 🙂 Je fakt, že tu lásku začal projevovat, až teď po porodu 🙂

denisska
29. čer 2014

@mimco2014 paráda, to jsem moooooc ráda🙂!no chlapppp

soleilll
29. čer 2014

@mimco2014 No co jsem říkala... 😎

soleilll
29. čer 2014

@verushe20 Možná, že mu to taky docvakne, až se malá narodí, on ji uvidí na vlastní oči a bude držet v náručí. Je otázka, jestli ty sama celou dobu vydržíš čekat, jestli se mu rozsvítí... (A jestli to za to stojí.)

verushe20
29. čer 2014

@soleilll Mám 2 měsíce do porodu, když se to ani potom nějak nezlepší a nezačneme fungovat jako rodina tak to nemá cenu

soleilll
29. čer 2014

@verushe20 Buď silná. Snad budeš mít po porodu solidní zázemí i bez tohohle nedospělýho blbečka.

verushe20
29. čer 2014

@soleilll Díky

mimco2014
autor
30. čer 2014

@verushe20 ja tony taky neverila a ted je uplne jinej neboj bude fajn 😉

janinasimi
13. srp 2022

@mimco2014 asi tak🤦🏻‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru