Jak se k vám chovali tatínci v těhotenství?

terezp
28. pro 2012

U tatínků nikdy nepoznáme jak se zachovají.Udělali vám někdy v těhotenství radost, nebo jak se k vám vůbec chovali? 🙂

natalie77
28. pro 2012

CHoval se normálně, jako když jsem byla netěhotná....maximálně koupil něco na čem jsem ujížděla...takže nejdřív jabka, pak zmrzliny.....udělal mi radost už jen tím, že se na dítě těšil...ale jinak to neprožíval, chlapi to mají trošku jinak 😉

mangold
28. pro 2012

chová se moc hezky a stará se o mě, nenechá mě nic dělat, mám se jak v bavlnce 🙂

dezyre
28. pro 2012

Přesně jak píše paní nade mnou, choval se úplně normálně.... nechodil a nechodí se mazlit s pupíkem 😀 😉 Myslím, že chlap nedokáže pochopit jak se cítí těhotná žena 😉

olasek
28. pro 2012

Manžel se choval normálně, tj. hezky. Byl pozorný, nenechal mě dělat nic náročného, ale že by mě víc hladil nebo mazlil než obvykle tak to zase néé 😀 Občas mě to bylo líto, ale to jsou chlapi, noo 😉

fykyska
28. pro 2012

😉 I o mě se stará jako o princeznu 😵 masíruje nohy, maže pupík mazlí se s bříškem 😵 Je nadšený 😅

ckei
28. pro 2012

Pro mě se můj manžel choval naštěstí zcela normálně a jako vždy, tedy nehladil břicho, nemluvil k břichu, nemazlil se s břichem, nešišlal na břicho......a choval se ke mně téměř úplně shodně jako před tím, tedy tak, jak mi to vyhovovalo jak před těhotenstvím, tak v těhotenství 🙂 Max. mi zavolal, na co mám chuť a něco koupil a dovezl, protože měl cestu do obchodu.....naštěstí mě nechal dělat vše, nač jsem se cítila (já se i v 9. měsíci cítila na lepení tapety, tak jsem si ji na štaflích nalepila 😀), a za to jsem byla ráda, nesnesla bych, kdyby mi říkal, sedni si, já to udělám a kdesi cosi...to fakt ne 😀

baraz
28. pro 2012

Muj je take uzasny. Nesmim delat nic namahaveho,s uklidem mi hodne pomaha,masiruje a maze brisko,prsa,dela mi dobra jidla a ma od oznameni tehu stale vetsi chut na sex😉 moc ho to pritahuje 😉 a na brisko mluvi 😉

zlatelevizeedna
28. pro 2012

Muj tatinek se ke mne choval jako obvykle, to uz tak tatinci s dcerami maji😀.
A jestli myslis manzela, tak ten taky jako obvykle. Delal obvykle prace, masiroval mi nohy, jak je u nas dobrym zvykem, na bricho mi nemluvil, ani se s nim nejak necicmal, obcas si sahnul, kdyz miminko "delalo vetrelce" (tj. kdyz se tam kroutilo tak, ze to vypadalo, ze co nevidet vystreli brichem ven). Ale ne, byla jsem na rizikovem a ke konci jsem hodne lezela, takze delal skoro vsechno.

amallie
28. pro 2012

Jestli myslis tatinka, tak ten se ke mne choval jako vzdycky, zadnou zmenu jsem nezaznamenala 😉
Jestli myslis manzela, ten se ke mne taky choval jako roky predtim a doufam, ze i roky potom 😀

karotky
28. pro 2012

Můj manžel se také choval normálně.Jen jednou jsem ho přiměla,aby si šáhnul na břicho a byl to zážitek pro oba 😵 Na ultrazvuku se mnou byl dobrovolně jen ve 20tt(tenkrát z toho byl tak vedle,že mi přislíbil svojí přítomnost u porodu-dodržel to)a u posledního těhu chodil pokaždé,protože měl na starosti staršího synka(neměla jsem ho kam odkládat)a bylo pro něj rychlejší,když nás k dr. dovezl autem,než kdyby s ním na mě čekal doma,až se od dr. dokodrcám trolejbusem zpátky-musel se kvůli tomu uvolňovat z práce.Nijak mě nerozmazloval,ale na požádání pomohl se vším. 🙂

lrg
29. pro 2012

Manžel je skvělý, miminko je jeho splněný sen a přal si ho asi i víc než já. Věřím, že kdyby mohl, tak ho odnosí a porodí sám 🙂 Od první kontroly u doktora chodí na každou se mnou, chce všechno vidět a u všeho být. Při zátěžovém testu na cukrovku mě tři hodiny zabavoval a sám taky ze solidarity nejedl a nepil 🙂 Šel se mnou na předporodní kurz, baví ho nakupovat hadříky pro malou, s břichem se mazlí a od doby co jsou cítit pohyby je nadšený. Ví, že mi sex není teď moc příjemný a nefňuká, že ho moc není 🙂 Chce, když nemůžu v noci spát, abych ho vzbudila a on bděl se mnou. Samozřejmě to nedělám 🙂 I když se teprve učím vařit, všechno spucuje a ještě lhář jeden to vychvaluje 🙂 Je věčný optimista, ničeho se nebojí a neustále mi opakuje, jak bude všechno skvělé. Díky jeho přístupu a podpoře si těhotenství náležitě užívám a i když jsem předčasně doma, nemám žádné černé myšlenky, nepanikařím, nebojím se. Nemám pocit, že jsem na to sama, ale že opravdu jsme dva v tom 🙂

Ale manžel je trochu jiný, než ostatní chlapi, které jsem poznala. Jsou tři bráchové a všichni jsou asi vlivem mamky hodně citliví a mají dost ženských vlastností. Doufám, že naše malá Emička bude tak skvělá jako on.

ange_de_la_morte
29. pro 2012

Manžel moje těhotenstwí nějak moc neprožíwá - břicho mi nemaže krémem, nemluwí na něj ani nic podobného, maximálně když mi dáwá pusu na dobrou noc tak se slowy ,, dobrou prďolo,, břicho pohladí . Samozdřejmě se hned ptá jak jsme dopadli na kontrole a studuje fotky z UTZ, na jednom welkém UTZ byl i se mnou ( ostatní mu časowě newyšly). Máme statek takže je tu práce na jednoho člowěka hodně, jen jsme w průběhu mého těhotenstwí některé běžné powinosti trošku změnili - do 6.měsíce jsem se normálně starala o celý zwěřinec jak sem byla zwyklá wčetně házení hnoje koním - pak už začal házet manžel ale zbytek mi zůstal, a domácnost je celá na mně takže nějaké speciální ohledy doma nemám .... na druhou stranu ale když si řeknu že už nemůžu tak manžel udělá co je potřeba, ale upřímně si připadám hloupě když je manžel sedřený z práce a já si jen wálím nohy takže to moc nepraktikuju 🙂 .... takto nám to wyhowuje a jsme oba spokojení 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru