Jak se oholit s bříškem?

pettulka
12. črc 2011

Ahoj holky prosim o radu jak to zvládáte s holením když už máte bříško?

babulinkab
12. črc 2011

mně pomáhla tatínek 😀 😀

crawler
12. črc 2011

nohy a podpaží sama a jinde muž...i když i ty nohy byly ke konci problém 😀

pucifous
12. črc 2011

já se holila naslepo a ošmatlávala rukama, jestli nemám někde zapomenutý chlupy 🙂

mamkamarketa
12. črc 2011

ja se taky holila poslepu 😅 pak kdyz jsem poporodu ve sprse videla to ''dilo'' .....a to jsem si rikala,ze jsem urcite nevynechala ani chloupek 😀 😅

pettulka
autor
12. črc 2011

no teda já už mám toho mám plý kecky teď a taky našmatrávám ale co si pak řekne doktor 😀 😀 manžel se už taky nabídnul ale nejsem moc důvěřivá 🙂

verbalinka
12. črc 2011

zrcátko 😉 já manželovi nevěřím 😀

boobinka
12. črc 2011

poslepu a zkontroluji zrcátkem 😉

pettulka
autor
12. črc 2011

tak si myslím že vyhrává zrcádko 😀 ale nějaké pořádné ať to stojí za to 🙂 🙂 🙂 🙂

ojika
12. črc 2011

Já bych to tedy ještě stále v pohodě zvládla sama, ale manžel dle vlastních slov musí trénovat na kulatější období 😀 Asi ho to baví, tak mu přeci nebudu kazit radost 😀

samik2008
12. črc 2011

pod pažema a nohy jsem si holila sama a to ostatní jsem poprosila manžela.U něho s tím nebyl problém,na toto je důsledný 😀 😵

eloana
12. črc 2011

taky poslepu🙂

sweetkitten
12. črc 2011

Ahojky, tak nohy ve stoje s jednou nohou na vaně, podpaží klasika a frndu taky naslepo jako některé ostatní holky tady, zatím si nikdo nestěžoval, že by to bylo nedokonalé a po hmatu to taky poznáš, myslím, že přítel by se na mě tak akorát vyprdl, kdybych mu řekla, ať mi jí oholí.....

kris2008
12. črc 2011

ja sem se holila poslepu-uz to amm najety takze to budu praktikovat i ted pri druhem tehu-akorat teda nohy mi musel holit muz-ty mu sverim 😀

kozlenka
12. črc 2011

Dobré téma 😀 Nohy si nechávám depilovat u kosmetičky, takže to mi tak 6 týdnů vydrží a rozkrok jsem po boji se zamlženým zrcátkem svěřila manželovi 😅 Sice byl důsledný, ale měl pak problém se svým rozkrokem 😀 😅

tasmailla1
12. črc 2011

Hihi,dobrá téma,taková dilema pro těhulky.... 😀 😀 😀 nohy a podpaží v poho zvládám v koupelne,ale intim.partie jedine na posteli s ručníkem pod sebou a zrcátkem před sebou,no musím to okoukávat,abych se nepořezala ,naslepo bych to opravdu nedala....už se teším,až si tam po porodu uvidím..... 😀 😀 😀 manžu bych do toho nezasvetila,aby me holil,mela bych strach,že by to nedopadlo dobře.... 😀 😀 😀

crca
12. črc 2011

😀 dobrý 😀 tak já jsem nohy a podpaží zvládala v pohodě a intimní partie.....když jsem byla doma tak to šlo"taky po slepu",pak jsem ležela měsíc v nemocnici a na 10 dní mě pustili domů,pak byl nástup na plánovaného císaře,jenže já už sotva chodila,natož stála-manžovi jsem to nesvěřila 😅 a když mě den před císařem holila sestřička,tak mě říká"ženská to jste se nemohla trochu připravit? 😕 "tak jsem jí na to odověděla"a jak asi?Jsem ráda,že si vytřu prdel 😅 "Rodila jsem v ukončeném 38tt takže břicho bylo fakt mega 😀

brusle
12. črc 2011

tak to téma mě pobavilo 🙂 taky jsem si nejprve hrála na hrdinku, ale od 6 měsíce mě musel holit muž, jelikož jsem si neviděla ani na kotníky, no a před porodem to samo, měla jsem plánovaného císaře v 38. tt, takže břicho mega mega mega 😀
ale co jsem se bavila s kámoškou, co dělá na porodnici, tak to nikdo neřeší, jak tam dole holky vypadají, všichni chápou, že ta úprava je hooodně těžká. Ale ta úleva po porodu, když to oplaskne 😉 a člověk se konečně trochu zkulturní!! 😀

ivanau
12. črc 2011

Seděla jsem na okraji vany (u zdi), ve veně nastavené zrcátko a holila a v poho 😀 manžel ne 😀

mami29
12. črc 2011

Nohy a podpazi zvladam v pohode. Dole musel pomoct nebo spise udelat tatinek. Docela se tim bavil 😀

noheli
12. črc 2011

Když mě přítel viděl jak s holením některých míst bojuju tak se sám nabídl, a musím přiznat, že jsem mu moc nevěřila, ale výsledek mě přesvědčil že se mužu do jeho rukou svěřit i příště 😀

zdeniii
12. črc 2011

Aojky, tak já to teda dávala v pohodě a ž d porodu 🙂) všechno.. je fakt že je to pak poslepu ale i tak je to v pohodě 🙂)

ivanavorlickova
13. črc 2011

Tak já nohy a podpaží taky sama a v pohodě, fifinu jsem zvládala jakž takž až do minulýho měsíce taky sama, ale když to dospělo do stádia, že jsem se poslepu víc pořezala než oholila, nastoupil tatínek a mám teď teda svýho osobního "lazebníka" 😀
A tak se mu to zalíbilo, že se mě pomalu dvakrát denně ptá, kdy zase budu potřebovat oholit 😀

sussanah
13. črc 2011

Jak se oholit? Od 7m jen tezko 😀 Zvladam to sama, tak nejak poslepu a zbytek doladim se zrcatkem 🙂

katchi
13. črc 2011

Vsechno sama, dole poslepu a po hmatu 😀 manzelovi bych to nesverila 😉

loafeer
13. črc 2011

Tak já si lebedila, jaká jsem holka šikovná a pěkně vše zvládám, nicméně 8.měsíc klepe na pupek a začíná to být problém. Je to vždycky boj, ale poslepu zatím zvládám, v pohotovosti mám už i zrcátko. Manželovi jsem neříkala, jako odsáď podsáď 😀 ...Jo a modlím se, abych nemusela neplánovaně do nemocnice, aby se mě kdyžtak nelekli 🙂

jasekd
13. črc 2011

Me by spis zajimalo, cim se holite? Ja nohy epilatorem, podpazi nejcasteji ziletkou, je to nejhladsi, a dole holicim strojkem. Mela jsem super Philips s vymennyma hlavama, epi i holici, ale ta holici je hodne poruchova, samo ze az po zaruce 😠 dokupovala jsem ji uz jednou a zase se rozbila, tak jsem se nastvala a koupila jen holici strojek Brown, a je teda pekne blbej, asi zas koupim Philips 😠 Ten Brown normalne stipe az tece krev, to mi ten Philips nikdy nedelal... Holite se dole ziletkou? To jsem jednou zkusila a byla vic porezana nez oholena, asi jsem nesikovna? Vyslo by to levnejc nez novej strojek... Jinak me pak taky pomahal manzel a stejne nic moc timhle strojkem 😠 A nebo zrcatko...
@crca Sestra trochu krava ne? To mi zni bud jako hodne mlada holka, co nebyla nikdy tehotna a proto nevi, nebo stara komunistka 😠
@brusle Presne tak, jsou to zdravotnici a tohle je podle me to posledni, co resej, vsak jich videj za den tolik 😀 Ja jsem taky doktor (jinej obor) a v zivote by me nenapadlo tohle nejak komentovat, zda se pacient holi, neholi, jak vypada, kdyz to teda neni nejake prase... Vsak neni povinny se holit, ne? Myslet si muzu co chci, ale rikat to nebudu...

brusle
13. črc 2011

@jasekd taky jsem doktor, na sále toho vidím haba ku, ale nikdo si nedovolí to okomentovat, a že děláme i na gyndě, kde jsou akutní věci, tak se nad tím vůbec nikdo nepozastavuje. Pokud k tomu někdo něco řekne, tak je to fakt nějaká krááva 😠

martavatar
13. črc 2011

Se zrcátkem v sedě na okraji vany .... A popř. asistuje tatínek 🙂

martavatar
13. črc 2011

No a nohy sjíždím epilátorem .. poprvé to byl docela maras ... ale když jsem si tak uvědomila, že za měsíc rodím, a že bych si měla asi trošku víc zvykat na bolest, tak jsem zatla zuby a sjela je od kotníků až skoro po třísla :D

pettulka
autor
13. črc 2011

@crca wau tak to je síla co to bylo za sestru a pobavil mě ten konec co jsi ji na to odpověděla 😀 😀 😀 ta se musela ale tvářit 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru